Tincs

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mizon Black Snail All In One Cream

Mizon Black Snail All In One Cream
2020. július 15.

Már majdnem elhasználtam egy egész tégellyel, és most kezdek rájönni, hogy mennyire megszerettem.

Nagyon kombinált bőröm van, amit el lehet rajta képzelni, az minden fellelhető. A karantén alatt gondoltam rendbe teszem a bőrápolásom, és hosszas kutakodás után gondoltam, ez egy nekem való krém lesz, mindent ígér amire szükségem van. Kicsit zselés, fehéres könnyű krém. Én egy szilikon aplikátorral nyúltam bele mindig, hogy ne koszoljam. Első hetekben kicsit csalódott voltam, nem kaptam tőle többet mint egy basic hidratálótól, és talán tavasszal nekem még kicsit kevés is volt, de kitartóan használtam. Nekem leginkább nappalra vált be, szépen hidratál sminkelés előtt, és a fényvédőmmel se veszik össze, de retinolos rutinú estékre is hozzá nyúlok.
A kupakja eléggé hülyére sikerült, de megbocsájtom. mert amúgy tényleg frankó krém, és erősen vacillálok, hogy újravegyem-e.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. július 9.

Számomra ez egy igazi csoda. Szagtalan és hasonló állaga van a to hyaluron szérumhoz, de szerencsére ez teljesen beszivódik, nem kukacosodik be ha netalántán túl sok is kerül belőle az arcomra.
Kb 1 hónapja használom (lehet, hogy picit kevesebb), de nagyon megdobta a bőrképemet. A karantén óta most voltam otthon először, és mindenki a csodájára járt a bőrömnek, hogy milyen szép, babát várok-e :D (nem). Kíváncsi vagyok, hogy kb 3 hónap után, amikorra igazán beérik egy termék mi fog még történni, mert eddig nagyon ígéretes. Szerintem mindenkinek ezt kellene kennie magára, sokkal boldogabb nemzet lennénk! :D

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. június 14.

Kb. 2 éve rájöttem, hogy már nem szeretem annyira a kedvenc parfümöm, ezért keresni kezdtem valami mást. Teljesen véletlenül kaptam ebből egy teszt adagot, és teljesen beleszerettem. Nagyon találó a neve, kicsit füstös illata van (szerintem a kávétól), akinek bejön a Lancome La nuit tresor-ja, vagy esetleg CH Good girl-je, annak szerintem ez is befog (és ez fordítva is igaz ezekre a parfümökre). Azonban bármennyire is szeretem az illatát, most a melegben egyáltalán nem kívánom, inkább hűvösebb időhöz passzol. Szerintem tartós illat, és nem csak úgy érezni, ha orral feltúrom a csuklóm, hanem szépen megtartja az auráját. Alig várom, hogy ismét használhassam.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2020. június 14.

Az arcomra és a patis részekre kentem belőle minden este, szerintem sokat segitett a bőrömön, ma már szinte semmi nincs rajta, bár sok más dolgot is változtattam az elmúlt időszakban. Sajnos nagyon gyorsan elfogyott, és találtam egy másik aloe gélt, ami gazdaságosabb.

Update: Végül csak ennél kötöttem ki, de annyira, hogy must have a szekrényben. Minden másnap kenek belőle az arcomra, ha van időm ezzel 7skin-ezek is.Szerintem az, hogy 2 éve nem tudok róla lemondani, sokat elárul.

Dove 0% Aluminium Salt Deo Stift

Dove 0% Aluminium Salt Deo Stift
2020. június 14.

Jól működik abból a szempontból, hogy nem érzem, hogy izzadnék semmilyen formában. Azonban ami mellett nem tudok elmenni, az a szaga. Olyan, mintha valakinek belekeverték volna az izzadtságát egy sima Dove dezodorba, és nem, nem miattam van ilyen szaga, már ha magát a stift rudat megszagolom is ugyanezt érzem.

Update: Visszaszivom, nem működik jól. Sőt, sokkal rosszabb szagom van mikor használom, mint mikor egyáltalán nem kenek fel semmit. Borzasztó ez a termék, nehogy megvegyétek!

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2020. június 13.

Sajna nekem nem csinált semmit a ráncaimmal, pedig ezért vettem, és hozzáteszem nem sok mindent kellett volna eltüntetnie. Két csillag, mert nagyon király az adagolója és jó az állaga. no meg valamit hidratált is.

Evelin Night Lipo Shock Therapy

Evelin Night Lipo Shock Therapy
2020. június 13.

Értem én, hogy melegitős, meg sokk terápia, de az Isten szerelmére, emberek vagyunk!
Éget, mar, fáj, de gondoltam oké relax, kibirom, "a szépségért meg kell szenvedni", ahogy anyum mondta mindig. 20 perc fájdalom után szép fokozatosan elmúlik az érzés, a bőr hidratált lesz, a narancsbőr marad. Ha valaki vásárlás előtt tévedne ide, én nem ajánlom egyáltalán a terméket, max valami nagyon kinky sado-mazo buliba.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2020. június 13.

Sajna én sem érzem, hogy bármit csinálna a hajammal. Nem árt neki, úgyhogy pénzkidobásnak nem mondanám, de ugyanúgy beseprűsödik a használat után, mintha semmit sem tettem volna rá. Egy drágább olajnál ilyet nem tapasztaltam.

Manhattan Soft Mat Loose Powder

Manhattan Soft Mat Loose Powder
2020. június 13.

Legkirályságosabb királyság ez a púder, és mélységesen kiakaszt, hogy kivonták Mo.-ról. Tesómmal szoktam Bécsből beszereztetni, két árnyalatban, az egyiket nyárra, a másikat télre. Nagyon sokáig elég, szép hatása, van, mehet vele a baking technika is. Jól működik ecsettel, pamaccsal, blenderrel is. Ha nedves blenderrel viszem fel kicsit tartósabb a hatása.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. június 13.

Pár éve állandó tagja a sminkjeimnek. Szép fedése van, jól el lehet dolgozni, lehet rétegezni. Nem lesz természetellenesen matt a bőr, hanem tényleg hozza a "láthatatlan bőrréteg" hatást.