tincsa611

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajpakolás
2021. március 29.

Jöttem felpontozni szegénykét, mert elég gyatra véleménnyel van róla mindenki, ahogy látom. :(
Nagyon ritkán használok hajpakolást, lehetséges, hogy én emiatt is kedvelem ennyire, mert nem igazán van viszonyítási alapom. Hajmosás után, még vizes hajra (nem törölközőszáraz, hanem csak kinyomkodott vizes!) hajra használom, majd feldobok egy turbánt és 20-30 perc múlva lemosom. Tényleg nehezebb kimosni, mint egy balzsamot, mert baromi sűrű és testes a cucc, de sokat segít ezen az állagon, ha tényleg vizes hajra viszitek fel! Kb 4 alkalommal használtam eddig, általában mindig akkor veszem elő, ha a hajam sikít valami gondoskodásért. Én meg vagyok vele elégedve, az én hajamat puhává teszi, jó az illata, nem zsírosít és nem nehezít el. Mondjuk hozzátenném, hogy én ingyen kaptam, fizetni alapból nem szoktam ilyenekért, mert nem használok szilikonos termékeket - ebből kifolyólag is a 4 csillag, mert a hatást erősen befolyásolják a mesterséges cuccok és a szilikon.

Alterra Aloe Vera Nappali Krém

Alterra Aloe Vera Nappali Krém
2020. június 25.

Teljesen átlagos, hétköznapi krém. Hidratál, nem ragacsos, jó érzés viselni, de nincs az a hűha élmény.

Miss Sporty Szemöldökceruza

Miss Sporty Szemöldökceruza
2020. június 25.

Por állagú festékkel együtt használva tökéletes, természetes ombre szemöldököket lehet vele készíteni. Tartós, szép színe van. Sajnos könnyen törik, de ez minden ceruzával előfordul. :(

Women'Secret Body Mist Exotic Love Testpermet

Women'Secret Body Mist Exotic Love Testpermet
2020. június 25.

A legeslegkedvencebb testpermetem. Az illata a nyárra emlékeztet, a forró tengerpartra, koktélokra, stb. Ehhez jól asszisztálnak a kis csillámok. Tetszik a nagy kiszerelés, imádok ebben "fürdeni", szerencsére nagyjából a végtelenségig el lehetne fújkálni. :) Teljes szerelem.

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél
2020. június 25.

Az állaga picit érdekes, az előttem szólóval egyetértek, hogy nehéz a megfelelő mennyiséget kinyomni, mert jó masszív cucc. Ettől függetlenül nekem tetszik, igen gazdaságos így ez a kiszerelés. A sminket szépen leszedi, a szemet nem csípi. Picit szárít, de melyik lemosó nem? :) Összességében én elégedett vagyok vele, bár azt tegyük hozzá, hogy javában hozzájárul a csodálathoz az, hogy kemény 370 magyar forintért volt egyszer kiárusítva a Rossmannban, így került hozzám. Teljes árat sajnálnék érte.

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra

Isana Hideg Gyantázó Csík Arcra És Bikini Vonalra
2020. június 25.

Katasztrófa. Őskáosz. Nagyjából így tudnám jellemezni a körülményeket, amelyeket ez a termék okozott. Mindenhol gyantamaradványok, csomagolások, sebhelyek, szisszenések, káromkodások, "namajdmost", "hátmégsem"... Kb. egy órán keresztül gyantáztam a bikinivonalam, szálanként nehezen, de kiszedte. Gondoltam kiváltom az epilátorom egy gyorsabb, "hirtelenebb" megoldásra, de inkább kínzom magam percekig az epilátorral, mint mégegyszer órákat szánjak erre.

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2020. június 25.

Barátkozunk, barátkozunk, de egyelőre nem kedvelem annyira, mint amennyire szeretném. Néha napokig csodaszép lesz a hajam tőle, néha pedig már száradás után is zsírosnak hat, mintha meg sem mostam volna. Almaecetes öblítést használok, illetve rozmaringteát öblítésnek, ezek úgy gondolom elég masszív "hatóanyagok" a tömény, nehéz szappan ellen, de mégsem vagyok szerelmes. Az illata egyébként tetszik, de úgy érzem nem éri meg az a plusz macera, ami vele jár egy-egy hajmosásnál.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2020. június 25.

Számomra hatalmas csalódás volt sajnos ez a paletta. :( Hónapokig szemeztem vele a pinkpandán, aztán végül egy Rossmann nyitáson az utamba akadt akciósan és elkapott a hév. Van egy másik Revolution palettám, az hatalmas szerelem volt már az első kipróbálásnál, de ez katasztrófa... Kegyetlenül porzik, a legolcsóbb "kínais" paletta jobban pigmentált, mint ez. A szívem nagyon fáj, mert olyan gyönyörű színek vannak benne... Emiatt kap 3 csillagot, de amúgy kegyetlen silány minőség a többi Revolution termékhez képest.

Lovely Lashmania Szempillaspirál

Lovely Lashmania Szempillaspirál
2020. június 25.

Ár-érték arányban a legjobb spirál, amit valaha használtam. Hosszú, dús pillákat csinál pókláb hatás nélkül.

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj
2020. április 13.

Teszi a dolgát, szeretem, de nem vagyok elájulva tőle 100%-osan. Az argánolajos tesója nekem sokkal jobban bejött, így inkább azt használom, ezt csak akkor, ha hő éri a hajamat. Az illatát nagyon szeretem, az én hajamban szerencsére egész sokáig érződik. Szép, ápolt és puha a végeredmény és mindig rácsodálkozom, hogy egész konkrétan ÉVEKIG elég 1 flakon. Pedig nyomatom a hajamra rendesen... :D