Tindelou

Regisztráció dátuma: 2016. április 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2019. szeptember 26.

Az a baj, hogy nem szeretem ezt a palettát. Nagyon akarom szeretni, de nem megy. Az átmeneti és a barna szin miatt. Foltos, nem lehet elsatirozni. Rejtett szemhéjnél nélkülözhetetlen füstösíteni, mert különben fáradt és elnyűt lesz a tekitet. Nekem ez megy, benne van a kezemben, de ezzel a palettával egyszerűen kifakulnak a színek, a sminkelés végére eltűnik. Újra rá kell menni, és amihez én egyátalán nem vagyok hozzászokva az a mennyiség ami lepotyog, az brutális. Én a szememmel kezdek és utána csinálom meg az arcom többi részét, de konkrétan le kell törölnöm és újra kell kell kennem a fényvédőt, mert kb. afrikai színem lenne, ha azt úgy beledolgoznám a sminkembe. És előtte egy Makeup Revolution palettát használtam el, tehát nem egy Huda vagy Jeffreehez akarom hasonlítani. A kontúr paletta az bejött, ez nem annyira sajnos.
Még probálkozok vele, hátha változik a véleményem. Akkor átírom.

p2 By Viszkok Fruzsi Kontúr Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi Kontúr Paletta
2019. szeptember 26.

Ez a kis paletta nekem, nagyon bejött. Tetszik a. Csomagolás, nagyon jól használható, hozza a drogrériás minőséget. Reggeli készülődésnél szuper, nem időpocsékolás. Nagyon szeretem, szép és gyors végeredményt lehet vele elérni.

Catrice Healthy Look Mattító Porpúder

Catrice Healthy Look Mattító Porpúder
2019. június 27.

Ezt a púdert egy ajánlására vettem meg még anno, de nekem sehogy sem működött. Most újra elővettem, hogy elhasználom vagy kidobom, mert már nem mai darab.
A helyzet a következő nekem a 010 Luminous Light árnyalatban van meg, de elég sötét, illetve az a rózsaszín, barack színű foltocska az kb. a termék egy harmadát teszi ki, tehát ezt leginkább egy lightos pirositónak tudom használni. Ha megpróbálom kihagyni az említett barackos részt akkor meg inkább bronzosítónak tudnám használni. De púdernek önmagában sehogyse, max. egy világossal összekeverve.
Igyekszem környezettudatossan elhasználni az utolsó porszemig, hogy ne szennyezzem vele feleslegesen a környezetet, de ne sajnálja senki, ha nem sikerült beszereznie, szerintem nem véletlen hogy, már nem kapható.
Amúgy a Catrice a kedvenc drogériás márkám, de ez a púder nem lett a szívem csücske.

Kell a púder! Vízálló Szájkontúr

Kell a púder! Vízálló Szájkontúr
2019. június 26.

Online rendeltem, és Naked Balett és Guava árnyalatokat szereztem be. Sajnos először a Balett dobozában is Naked volt, én meg persze egyből kipróbáltam mindet, tehát javaslom, hogy előbb nézzetek meg hogy tényleg az az a szín -e amit rendeltetek, mert így már nem tudtam visszaküldeni. De orvosoltuk már a dolgot, nem reklamáció, csak figyelemfelhívás.
Tehát a termék, felkenes után sötétedik, érdemes várni pár percet mert a Naked kb olyan kylie jennerestére sötétedik és hideg tónusú is, a Balett ami most már végre az enyém, barackosabb színű a Guava az meg rózsaszín hétköznapra viselhető, nem vad, de már nem nude.
A textúraja elég különleges, nem hasonlít egyetlen egy vízálló szajceruzára sem, csak a felvitelnél. Amikor megszárad és besötetedik akkor olyan lesz mintha egy nagyon vékony réteg jó minőségű folyekony rúzs lenne a számon. És úgy is viselkedik, nem kenődik, max. lemorzsolódik, ha le akarom törölni, illetve évesnél olajos ételeket nem bírja. Néha meg ivás után, meg ha megnyalom a számat, elkezd ragadni, ekkor hajlamos a megkopni. Azt a lerobbanthatatlan hatást én annyira nem látom. Én 4 és 5 közé tenném a csillagot, még próbálgatom azért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2019. június 26.

Egyébként nem rossz termékről van szó, teszi a dolgát, csak illata nekem férfi arcszesz szaga van. Mindig Dezső bácsit juttatja eszembe amikor a nagynénémekhez mentünk látogatóba és üdvözléskor megpusziltam Dezső bácsi frissen borotvált arcszeszezett arcát.
Viszont én nem akarok Dezső bácsi szagú lenni... Jó pár óráig éreheztő használat után, hajmosás előtti napokon szoktam adni a hajamnak belőle, hogy fogyjon már el. Egyébként a Lushnak az egyik parfümje egy az egyben ez az illat 1000 kisses deep nevű. Amit a Mark az egyik Lush alapító a feleségének készített és állítólag nagyon nőies illat. Hát szóval kinek a pap kinek a pappné kinek meg Dezső bácsi..

Lush 1000 Kisses Deep Parfüm

Lush 1000 Kisses Deep Parfüm
2019. június 26.

Sajnos nem az én világom, viszont aki meg akarja szagolni és vidéki ajnalom a Helia D regeneráló hajvég ápoló szérum száraz töredezett hajvégekre nevű terméket. Engem Dezső bácsi arcszeszere emlékeztet, így nagyon nem tudok vele azonosulni.

Sigma Eye Shadow Base

Sigma Eye Shadow Base
2019. június 26.

Biztos velem van a baj, mert nekem nagyon olajos a szemhéjam, de nekem semmennyire se működik. Sehogy! Már a felvétel után elkezd becsíkozodni, amikor még fel sem vittem a szemhéjfesteket. Egyszerűen nem köt meg. Semmi nem történik. Mint halottnak a csók. A szemhéjfestéknek meg 2 óra múlva hűlt helye. Annyira no Makeup Makeup, hogy tényleg. Ha elcseszted a sminked, semmi gond 2 óra múlva újra csinálhatod. 😊
Ennél talán még az Essence is jobb volt, pedig azt is kidobtam vagy bármilyen korrektor. A csomagolása az irtó cuki, de ne ezt vedd meg, mert ha működne akkor bármi működne. A Rivális de loop Young az százszor jobb ennél.

Jöttem felpontozni, mert nem volt szívem kidobni és rájöttem, ha nagyon sokat viszek fel belőle akkor olyan 4-6 órát kibír, és így elhasználtam 4 hónap alatt 5 g-ot mindennapi használat mellet. Nekem is a persuade árnyalat volt meg, a rózsaszín. De nem veszem újra.

W7 Trends Honolulu Bronzosító

W7 Trends Honolulu Bronzosító
2019. május 16.

Sajnos nekem nem jött be. Főleg amióta elértem a pan alját, egyszerűen nem tudtam elég terméket felvenni, mivel az ecset alig fér be a dobozba. Pedig még rengeteg termék van benne, még több mint a fele. Aztán próbáltam úgy hogy kiszedtem, a port, na ezt ne csináljátok, mert túl szállós lett, mint egy púder és nagyon foltos, nagyon nehéz eldolgozni, de aztán napközben meg foltosan kopik. Főleg képeken látom vissza, hogy milyen narancs színű pacás foltos az arcom. Nézem, hogy hülye vagyok, hogy vittem fel? De jól vittem fel, csak önálló életre kelt. Szóval inkább Essence, vagy bármilyen drogériás jobb ennél. Csak hát olyan cuki volt a doboza, hát most jól megszívtam a dobozt.. Egyébként az ecset amit hozzáadtak, az nem rossz, tök jól lehet vele bronzosítani, persze nem használom hétköznap, max utazáskor.

Sigma F80 Ecset

Sigma F80 Ecset
2019. február 25.

Nagyon szerettem, mert jól lehetett vele alapozni. Viszont nagyon nehezen lehetett kimosni, sokszor benne maradt az alappozó, hiába mostam alaposan ecsetmosó szappannal. ( nem Home made kutyulmanyokkal), és kb. 2 év után a fél ecset szőre az arcomon maradt.. Először azt hittem én lettem a Télapó.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, pláne nem 8000 ért. Szóval, szerintem ennyit nem ér.

Inglot Sparkling Dust Face-Eyes-Body Illumintor

Inglot Sparkling Dust Face-Eyes-Body Illumintor
2019. február 18.

Egyszerűen szerelmes vagyok ezekbe a highlighterekbe. Megvettem az összeset. (1,2,3) ami itthon kapható. Por termék, inkább pehelyre emlékeztet, de amint hozzáérünk krémes érzetű lesz, ahogy összetapadnak a pigmentek, lehet szemre is használni ott is nagyon tartós. Egész nap ott van a belső szemzugban.
Kerek fejű ecsettel viszem fel, és egyátalán nem pereg.
Annyira, de annyira gyönyörű fényes. Tükör effektre is építhető, és nincsenek benne nagy csillámok, hanem csak fény és pigment. Egyszerűen fantasztikus.