tingli

Regisztráció dátuma: 2011. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2014. január 13.

Nagy csalódás! Nem lehet rendesen eloszlatni a bőrön, foltos lesz, lemorzsolódik, nem is fed nagyon. (Elsősorban nem az a lényeg, de más BB krém jobban fed.) Nekem ráadásul miután nagy nehezen felkentem, hamar átzsírosodott. Világos a bőröm, de ez már túlzás, úgy néztem ki mint egy hulla! :) Nem nekem találták ki!

Balea " Eper Álom " Tusfürdő Hab

Balea " Eper Álom " Tusfürdő Hab
2014. január 9.

Irtó jó illata van, tetszett, hogy hab állaga van, olyan mintha valami finom tejszínhab lenne. DE se nem tisztít rendesen, se az illata nem marad a bőrömön zuhanyzás után. Szóval mire jó? Én kínomba borotvahabnak használtam. :)

Balea Soft&Clear Pattanások Elleni Hidratáló Nappali Fluid

Balea Soft&Clear Pattanások Elleni Hidratáló Nappali Fluid
2013. április 19.

Azért adok csak 3-at, mert bár tényleg jól beszívódik, kellemes viselni, kedvező az ára, a pattanásaim ugyanúgy megvannak és újak is jönnek. Majdnem elhasználtam a tubust, ennyi idő alatt én ezt tapasztaltam.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2012. november 16.

Imádom! Szépen hosszabbít, elkülöníti a pilláimat. Nekem tartós is. Eddig többfélét próbáltam amivel már elégedett voltam, de ez a legjobb. Viszont az ára miatt valószínűleg nem ez lesz állandó spirálom. Ezért vonok le pontot.

Aromax Pattanáskezelő Ecsetelő

Aromax Pattanáskezelő Ecsetelő
2011. október 3.

Pattanásaim ellen nem használ, de ha már megvettem és hogy ne vesszen kárba sima arckrémbe kevertem és úgy használtam. De soha többet nem vennék.

Balea Young Soft + Clear Pattanás Elleni Maszk

Balea Young  Soft + Clear Pattanás Elleni Maszk
2011. július 2.

Ár-érték arányban kiváló, a bőröm is szebb lesz tőle, nem zsírosodik olyan hamar és puhább, tisztább, de persze azért csodákat nem tesz, mitesszereimet nekem sem tüntette el többszöri használat után sem.

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre
2011. július 2.

Szépen megtisztítja az arcomat, olyan friss érzést ad és az illata is nagyon tetszik. Összességében elégedett vagyok vele, de 1 mínusz, mert natúr termékként az összetevői lehetnének jobbak is.

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2011. június 29.

Gyönyörű színek és tartós is, én szeretem, bár vannak olcsóbb lakkok is amik ezt tudják.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2011. június 29.

Én is a szép színek miatt vettem és nem is drága, de hamarabb lekopik, lepattog mint a sima, nem tartós lakkok. Bármennyire tetszik a színe, nem veszek többet.

Essence Multi Dimension Körömlakk

Essence Multi Dimension Körömlakk
2011. június 8.

Elég tartós nálam, főleg 2 rétegben - mivel csak így fed szépen. Tulajdonképpen meg vagyok vele elégedve, de még mindig a colour&go a kedvencem.