Tinti

Regisztráció dátuma: 2019. május 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. május 24.

Remeltem, hogy barnas nude arnyalata lesz, de ahogy megszaradt eszrevettem hogy enyhen lilas szinuve valtozik ami tenyleg nem egy elonyos kinezetet kolcsonoz az arcnak. Egyszeruen nem erre szamitottam, azota sem hasznaltam.

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2019. május 22.

Mindig ezt a tusfürdőt vásárolom. Próbálok mindig új illatokat kipróbálni, nagyon sok fajtája nyerte el a tetszésemet, ezt is magyon különlehesnek találom. Ár-érték arányban kiváló termék :)

Isana Gyöngy Tusfürdő

Isana Gyöngy Tusfürdő
2019. május 22.

Mindig ezt a tusfürdőt vásárolom. Próbálok mindig új illatokat kipróbálni, nagyon sok fajtája nyerte el a tetszésemet, és ár-érték arányban kiváló termék :)

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose
2019. május 22.

A színösszeállítás miatt vásaroltam, illetve ár-érték arányban is ?egfelelőnek tartom. Szép pigmentáltak a színek, az arany viszont valóban kevésbé látszik úgy, ahogy képzeltem, de összsségében elnyerte a tetszésemet. :)

Alverde Vitamin Bőrfeszesítő Nappali Arckrém Q10 és Goji Bogyó Kivonattal (régi)

2019. május 22.

Próbáltam már, jól hidratált, nem lettek tőle pattanásaim, ami nekem nem kis szempont, viszont nem vettem újra, mert azóta már mást használok, ami még jobban bevált, de összességében nem rossz kis krém ez :) kicsit talán az illatából elegem lett :D

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama
2019. május 22.

Nekem eddig csak ez a spirál vált be, könnyen tudom vele formázni a pillákat és hosszú, dús hatást eredményez.

Avon Care Avon Care1 Bőrfeszesítő Arckrém Kollagénnel és Elasztinnal

Avon Care Avon Care1 Bőrfeszesítő Arckrém Kollagénnel és Elasztinnal
2019. május 22.

Nincs semmi bajom az ilattal, vélemények alapján reméltem hatásos lesz ez a krém, de kijöttek pattanások az arcomon tőle, úgyhogy inkább nem használom.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. május 22.

Jelenleg ezt az alapozót használom és meg vagyok vele elégedve :) Fontos szamomra, hogy az alapozó ne terhelje meg az arcbőröm, illetve ne tömítse el a pórusaim és úgy érzem ebből a szempontból bevált a termék. Szépen fed, de egy idő után fényes lesz tőle az arcom és púdereznem kell.

Head & Shoulders Classic Clean 2In1

Head & Shoulders Classic Clean 2In1
2019. május 22.

Születésem óta Head&Shoulderst hasznalunk. Szamomra ez A Sampon. Szinte mar az osszes illatot probaltam, de talan ez a kek a kedvencem. A hajamat mindig dicsertek, mert dus, fenyes, nem zsirosodik gyorsan, ami reszben szerintem koszonheto annak, hogy szamomra megfelelo sampont hasznalok. :) Ismerosok, ha kerdeznek, mindig ezt a sampont ajanlom.