Tinuska

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: -

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2014. június 25.

Olcsó, és viszonylag jó... Bár lehetne kicsit jobb illata.

Oriflame Arckrém Teafával és Rozmaringgal

Oriflame Arckrém Teafával és Rozmaringgal
2014. június 25.

Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de úgy kiszárította az arcomat, hogy az nem igaz... Elhasználom, ha már megvettem, de nehezen fogy nagyon...

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2014. június 25.

Az azért túlzás, hogy szemöldökápoló készlet! A csomagolása gagyi, de nekem strapabíró, a szemöldök minták szépek, és használhatóak is ha éppen van ideje és tehetsége ahhoz, hogy a sablont átrajzolja. Az ecset minősége, hát nem akarok erről nyilatkozni, de vészhelyzet esetén használható. A sötét színt használom a szemöldökömre, a világosat pedig árnyékoláshoz (ahhoz tökéletesen megfelel). Tartós, szép szemöldököt lehet vele készíteni, bár nem árt egy ecsetet beszerezni hozzá.

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó
2014. június 25.

Nagyon jó kis alapozó. Talán ez az első, ami semmiben nem okozott csalódást. Akciósan vettem kb. 800 forintért.:D A fedése számomra tökéletes, építhető, nem maszk hatású. Nem volt foltos tőle az arcom, és nem is száradt ki. Mindenkinek ajánlom, hiszen az árához képest ez egy nagyon jó termék!

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2014. június 25.

Tesztelő fázisban vagyok ezzel a spirállal! :D Eddigi tapasztalataim: már 2 rétegben gyönyörű pillákat csinál (nálam ez nagyon jó), nem kenődik, viszont alig lehet lemosni, és ez még nem is a vízálló változat!!!:D Nekem nagyon bejön eddig :)

Avon Color Trend Olajmentes Alapozó SPF15

Avon Color Trend Olajmentes Alapozó SPF15
2014. április 22.

1. az állaga szörnyű: van egy vizes réteg ami folyik, van egy sűrű réteg ami darabos... ha összerázom szépen feloldódik, de valami borzalmas "lötty" jön ki az adagolóból
2. nagyon maszkhatású, fedése nagyon a közepestől erősebb, de egy óra múlva besárgul a fejemen
3. foltokban kopik (hát nagyon szuper.......)
4. szárítja az arcomat
5. viszketek tőle

hát mit ne mondjak.... nem éri meg az árát!!!!!!!!!! :( szerencsére van rajta kívül rengeteg alapozóm, de ez a legrosszabb amit valaha próbáltam...

Oriflame Pure Nature Nyugtató Arclemosó Aloe Verával és Árnikával

Oriflame Pure Nature Nyugtató Arclemosó Aloe Verával és Árnikával
2014. április 21.

tisztít, krémesen habzik (ezért nehéz az állaga kicsit)... a sminket igaz, hogy nem szedi le, de arra is feltalálták már a sminklemosót! :D nagyon szeretem :DD

Pure Nature Organic Aloe Vera & Arnica Extract Soothing Face Cream

Pure Nature Organic Aloe Vera & Arnica Extract Soothing Face Cream
2014. április 21.

legjobb! imádom!!! hidratál, szép lesz tőle a bőröm stb... nem is lesz zsíros, nem is lesz száraz!! és az illata!! mennyei !!! :D hihii

Oriflame Pure Nature Éjszakai Krém

Oriflame Pure Nature Éjszakai Krém
2014. április 21.

nem rossz, szépen hidratál, bár a végére kicsi sárga pattanások jelentek meg az arcomon.. szerintem tőle volt :(

Oriflame Pure Nature Aloe Vera&Arnica Ajakbalzsam

Oriflame Pure Nature Aloe Vera&Arnica Ajakbalzsam
2014. április 21.

uhh imádom! a legjobb!! :) az illata is nagyon jó, hidratál is!!!:D