Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Pure Fresh Szárazsampon

Syoss Pure Fresh Szárazsampon
2021. szeptember 5.

Keratinos hajegyenesítés után vettem, hogy a kötelező 3 nap mosás-mentességet kibírjam. Ha túl közelről fújom (az ajánlott 20 cm-n belül), akkor fehér réteget hagy a hajon, de így is kifésülhető belőle. Ha jól fújom, akkor teljesen jól működik. Szépen kikefélhető, az illata nekem kifejezetten tetszik. A haj persze picit fénytelen lesz tőle, de inkább ez, mint a zsíros csillogás...1-2 napot simán lehet vele nyerni. Megtartom, és szerintem újra is fogom venni.

Swiss-O-Par Mélytisztító Sampon

Swiss-O-Par Mélytisztító Sampon
2018. január 31.

A hajam zsíros lesz tőle már rögtön mosás után (ez nekem is új, ilyet eddig még nem láttam egy samponnál sem), visszatér a korpa, és a zsíros hajtő mellett szálkás hajvégekre teszek szert. A kifésülés hiú álom. Kidobtam.

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2018. január 31.

A hajam töve zsíros, a vége száraz lesz utána, a korpa megmarad, és nem lehet kifésülni a hajamat. Valahogy nincsenek gyengéd érzelmeim iránta....:)

Helia-D Classic Érzékeny Bőrre

Helia-D Classic Érzékeny Bőrre
2018. január 31.

A márka éjszakai krémje szerelem, fantasztikus. Na de ez...fél nap után nagy, kinyomhatatlan pattanások lesznek az arcomon. Többször próbáltam, mindig ez lett az eredmény. Plusz fura maszk-érzet maradt utána. Kidobtam...

Árnika Krém Classic

Árnika Krém Classic
2018. január 31.

Lépcsőn rosszul léptem, magam alá fordult a bokám. Valószínüleg hazavágtam a szalagokat, de ez csak tipp, mert orvoshoz nem jutottam el. Véraláfutás, duzzanat, fájdalom. Egy hétig gyógyszeres fájd. csill. krém, fásli, relatív pihentetés, semmi eredménnyel.. Egy hét után kaptam ezt a krémet. EGY, azaz 1 alkalommal kentem be eddig, és megszűnt a fájdalom, plusz a bokám visszanyerte a mobilitását. Mi van ebben a krémben??? :DD ez egy csoda. Nyilván extrém, hogy egy bekenéstől ekkora javulás áll be, de akkor is.... ha 10 csillag lenne, annyit adnék neki.

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2016. december 25.

Nagyon erős fedésű alapozó, intenzív illattal. Praktikus kiszerelés. De ha tágak a pórusok, csodálatosan kiemeli mindet..T-vonalon kívül fantasztikus, de a T-vonalra nagyon nem jött be. Azóta rájöttem, hogy nekem jobban beválnak emiatt a folyékony állagú alapozók. Nem is tudom, hány pontot adjak...mert a termék jó, a pórusaimról meg nem tehet. 4 csillag, na.

Avon Pur Blanca Blush

Avon Pur Blanca Blush
2016. december 15.

Tiszta, púderes, finom illat. Nem A PARFÜM, de szaladgálós illatnak nagyon jó. Itthon is gyakran fújom, főleg, ha kicsit nyomottabb a kedvem. A gyerekeim szeretik rajtam, azt mondják, olyan bújós illat.:) Anyás, ami nem feltétlenül hangzik bóknak, de a gyerekeimtől teljesen annak veszem.:D

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. december 15.

Száraz, repedező sarok, könyök, térd megmentője. Náthás orr alá csodaszer, gyerekeknek is, mert nem csíp. Nagyon szeretem az illatát, így néha parfüm helyett is jó, a nyakamra teszek egy picit, bedörzsölöm, és finom, tiszta illat leng körül. Csináltam már belőle éjszakai pakolást is az arcomra (jó vastagon bekentem, a felesleget leitattam), és teljesen feltöltött, ragyogó, üde bőrrel keltem. Mindig van itthon valamilyen kiszerelésben.

Atrix Intensive Protection Cream Camomile

Atrix Intensive Protection Cream Camomile
2016. december 15.

A KÉZKRÉM-nekem. Erős a nosztalgiafaktor, a nagymamám is ezt használta... Nappalra sok, de éjszakára csodás. Száraz sarokra is szuper. Az illata nagyon kellemes, szintén nosztalgikus gondolatokat ébreszt. Szeretem.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2016. december 15.

Ez egy csoda. Az illata, a hatása, az egész. :) Csak télen használom, az édes-krémes illat még a lelkemet is átmelegíti.:)

és tényleg, ahogy feljebb is írják, arcra is nagyon jó száraz, hideg időben. Este bekenem, reggel olyan arcom, mintha vmi aranyárú szérumot használtam volna.:)