Tiriteri

Regisztráció dátuma: 2021. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2024. május 29.

Nagy lelkesedéssel kezdtem használni, 3 hónapig esténként rendszeresen ittam, aztán egyik napról a másikra megundorodtam tőle, most rá gondolni sem tudok. Eredményét nem láttam és nem is éreztem.

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2024. május 28.

Nagyon szeretem, megbízható fényvédő, nincs fénylő arc, inkább mintha kicsit szárítana. Az arc-nyak-dekoltázs területre két fügényi mennyiséget szoktam tenni.

Vichy Idéal Soleil Ultra Könnyű Napvédő Spray Béta-Karotinnal SPF30

Vichy Idéal Soleil Ultra Könnyű Napvédő Spray Béta-Karotinnal SPF30
2024. május 28.

Nekem bejött az állaga, egy nagy problémám van vele: ha a szokásos fényvédős mennyiséget felviszem az arc-nyak-dekoltázs területre, akkor egy hét alatt elfogy.

Balea Beauty Expert Cleansing Balm 3% Squalan

Balea Beauty Expert Cleansing Balm 3% Squalan
2024. április 21.

Klassz lemosó balzsam, de nekem nehezen válik olajjá a bőrömön, nem lesz csúszós, inkább tapad. Azt találtam ki, hogy cseppentek még hozzá valamilyen olajat, most éppen szőlőmag olajat cseppentettem hozzá. Így könnyebben válik selymessé. Vízzel is nagyon jól lejön, puha és tiszta bőrt hagy maga után. Egy pontot vonok le a fent leírtak miatt.

Altruist Dermatologist Moisturizing Body Lotion 6% Urea

Altruist Dermatologist Moisturizing Body Lotion 6% Urea
2024. április 16.

Könnyű, jól beszívódik, jól hidratál. Ára nagyon baráti.

Revuele Sunprotect Daily Face Cream Oil Control SPF50+

Revuele Sunprotect Daily Face Cream Oil Control SPF50+
2024. március 21.

Nekem bevált! Márciusban kezdtem használni, nem fénylik, gyorsan beszívódik és nem csípi a szememet!

Nivea Creme

Nivea Creme
2024. január 17.

Most érkeztünk haza téli sífutós túránkról, ez a krém és a sima vazelin mindig velem volt. Jó vastagon kentem a számat és az arc minden kilátszó pontját-orr, és orcarészek. Nem is száradt ki a bőröm!

Aromax Citromolaj

Aromax Citromolaj
2023. november 30.
(!)

Tesztelésre laptam egy hatalmas xxxl es méretet, amit ezúton is nagyon köszönök. Illata csodás, állaga sűrű, olajos, színe zöldes. Párologtatóba próbáltam, nagyon klassz, citromos illatot eredményez. Három napja édesapám körömgombáját kezdtem kezelni vele, hat hetet szánok rá, az eredményről hamarosan beszámolok!

Eltelt a 6 hét. Jóapám (80 éves) körömgombája bár meg nem gyógyult, sokat javult! Szemmel látható az eredmény, ezért folytatjuk a kezelést az üvegben még több, mint a fele megvan. Aki erre a problémára keres megoldást, tegyen vele egy próbát!

Új helyzetben is kipróbáltam ! Náthásak lettünk, és olvastam, hogy tenyérbe 3 cseppet cseppenteni belőle, majd barlangot képezve a kezünkből, mályen beszívva orron át tisztítja a légutakat és vírusölő hatású. Nekünk nagyon bevált!

Babylove Mandulaolaj Nature

Babylove Mandulaolaj Nature
2023. november 23.

A dupla lemosás első lépéseként használom, már a második flakonnal veszem. Száraz bőrre körkörös mozdulattal viszem fel, azonnal érezni, hogy jön le a fényvédő és minden egyéb( én nem sminkelek). Aztán kicsit benedvesítem a kezem és folytatom a körkörös mozdulatokat, kb 1 percig. Ezt követi a második, nem habzó lemosóm. Eredmény: teljesen tiszta, pihe-puha bőr!

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2023. november 11.

Egy hete használom és tudom, hihetetlen, de ragyogóbb a bőröm! Nálam kiváltja a drága antioxidáns szérumokat. Este a rutin végén, nedves újbeggyel 3 cseppet masszírozok az arc és a nyak területére, reggel egy cseppet a c vitamin, hyaluron szérumra, szintén nedves újbeggyel. Így könnyen beszívódik, a fényvédő sem kukacosodik.