tiszafanni

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2017. február 18.

Már használom egy ideje, és teljesen megfelelt a célnak, de véleményem szerint nem egy csodaszer, olcsóbb termék is hozott már ilyen eredményt nekem, úgyhogy nem hiszem, hogy mégegyszer megvenném.

Manna Aloe Vera-Citromfű Szappan

Manna Aloe Vera-Citromfű Szappan
2017. február 18.

Nálam sajnos nem hozta a várt eredményt. Kimondottan szárította az amúgy is gyakran feszülő bőrömet. Nem tudom mit kéne megpróbálnom, de keresem tovább a számomra megfelelő szappant.

HappySkin Provance Levendulás Arcradír BIO rózsavízzel

HappySkin Provance Levendulás Arcradír BIO rózsavízzel
2017. február 18.

Mivel a legtöbb radír kisebesítette és szárította az arcom, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, mivel ez érzékeny bőrre lett kitalálva. Nekem teljesen bevált, nem húzódik és feszül a bőröm, sebeket egyáltalán nem okozott. Ennél maradok, mert nagyon megszerettem az illatát is, és nem utolsó sorban az összetétele is nagyon tetszik :)

HappySkin Rhea Hajbalzsam BIO brokkolimag olajjal

HappySkin Rhea Hajbalzsam BIO brokkolimag olajjal
2017. február 18.

Próbálkoztam már több natúr hajbalzsammal, de eddig egyik sem vált be, viszont ez nagyon jó! Nagyon puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és a töredezés is elmúlt. A családban is megjegyezték, hogy milyen szép fényes és egészséges a hajam :)

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre
2016. október 13.

Nem régóta használom, de eddig nem volt vele problémám, mert szépen leszedi a sminket és nem maszatol. Egyetlen észrevételem, hogyha nem teszek utána hidratáló krémet, akkor reggelre húzódik a bőröm, mert szerintem kiszárítja :( De ezt eddig mindegyik micellás víznél tapasztaltam, úgyhogy nem lepődtem meg. Árát tekintve: Vannak olcsóbb, és ugyanilyen hatású készítmények, nem érzem a különbséget, hogy ez bármivel is jobb lenne, hiába drágább.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2016. október 13.

A elején elégedett voltam vele, de pár hét után semmilyen hatást nem tapasztaltam, száraz maradt a bőröm, hiába kentem :( Lehet nem az én bőrömnek való, majd próbálkozom mással.

HappySkin Voilà Szappan Levendulával és Kakaóvajjal

HappySkin Voilà Szappan Levendulával és Kakaóvajjal
2016. október 13.

Szeretem ezt a szappant használni, mert nagyon kellemes az illata, és kézmosás után nem lesz száraz a bőröm, amióta ilyen szappanokat használok. Nekem ez a személyes kedvencem, és szívesen adom ajándékba is :)

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal
2016. október 13.

Már a múlt évben is beszereztem párat belőle, mert egészen ősztől tavaszig használok kézkrémet. Ez a krém hibátlan, nekem gyorsan beszívódik, mégis hosszú ideig tart a hidratálása, és nem hagy maga után zsíros, ragadós érzést! Idén is már elkezdtem használni, teljesen elégedett vagyok :)

HappySkin Miracle Arckrém Resveratrollal, Béta-Glükánnal és BIO argánolajjal

HappySkin Miracle Arckrém Resveratrollal, Béta-Glükánnal és BIO argánolajjal
2016. október 13.

A hidegebb időben jobban szeretem a gazdagabb hidratáló krémeket használni, mert simán elbírja a bőröm. Ezt a krémet különösen nagyon szeretem, mert amellett, hogy tartósan hidratál, amellett a pirosságot is lehúzza, ami sajnos gyakran jelentkezik a hidegtől. egységesen puha, hidratált bőrt kapok :)

HappySkin Méztejes Sampon BIO mandulaolajjal

HappySkin Méztejes Sampon BIO mandulaolajjal
2016. szeptember 8.

Gyorsan zsírosodó volt a hajam, és elég problémás volt ez nekem. Ez a sampon elég jól, alaposan megtisztítja, mert használata után sokkal több napot bír a hajam! És szép fényes is, bár azért a biztonság kedvéért a balzsamukkal együtt használom, ami szintén nagyon bevált, mert a hosszú hajamra mindig használok ápolót!