titanilla25

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dora Natura Sárgabarackmag Olajos Testápoló

Dora Natura Sárgabarackmag Olajos Testápoló
2020. január 2.

Illat 5
Felszívódàs 1 (krèmcsíkok maradnak a bôrömön, amik Nem szívódnak fel, utólag kell le törölni mint valami fehèr port, reggelre pedig a pizsama szösz beleragad, szörnyű)
Bôröm tapintàsa 2
Kiszerelès 5 (pumpa)
Àr/èrtèk 1
ezért az àrèrt semmit sem tud, bioderma testàpoló többet èr, es mèg olcsóbb is 😁

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél
2018. november 10.

Nagyon jó! Csúnya pattanásos bőrömre használom egy tökéletes arckrémmel (konopka's age def.) párban és 2 hét használat után eltűnőben a kis mihaszna pöttyök az arcomról. Igazából nem is bíztam benne,véleményeket sem olvastam csak megvettem mert volt kedvem kipróbálni valami új kencét. Azt sem tudtam mire jó :D Szóval kellemes meglepetés. Nyilván jobban örülnék ha az összetevők barátságosabbak lennének, de ettől még nem pontoznám le. Az biztos hogy amit a leírásban ígér azt be is tartja.

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém
2018. november 10.

Imádom! Jó az illata,hidratál,szép a bőröm tőle. Eddig kozmetikus által kikevert arckrémet használtam,hát ez ezerszer jobb. Kicsit olyan érzés mintha zsíros lenne,de nem az. Alapozó alá is jó,este is szoktam használni mikor úgy érzem hogy szükséges. Sokáig hidratáltnak érzem a bőröm tőle,jó érzés hogy rajtam van. Alapvetően feszes az arcbőröm szóval ezt a részét nem tudom kommentálni, viszont elég pattanás hajlamos is és lám mióta használom a pattanások száma is csökkent, pedig ezt nem kéne alapból tudnia a krémnek. Ekcémára hajlamos társaim figyelmébe ajánlanám,ugyanis nem jön elő ettől a krémtől a kis dög.

Nature Box Kókusz Tusfürdő

Nature Box Kókusz Tusfürdő
2018. november 10.

Kicsit szárít,de nem veszélyes,ekcémás bőrömet nem bántotta.Örültem hogy van illata és mégsem leszek foltokkal tele. Fogok még venni ilyet hiszen tetszett,de a Babylove tusfürdő is ugyanezt tudja kevesebb pénzért szóval maximum csak a változatosság kedvéért. Semmi extrát nem tud,csak hát ugye a hype.

Farmasi VFX Pro Camera Ready Alapozó

Farmasi VFX Pro Camera Ready Alapozó
2018. november 10.

Kaptam egy pár termékmintát,el is használtam mindent,szerencsémre jó árnyalatot kaptam. Tuti hogy veszek ilyet,szépen fed,az illata nagyon tetszik és nagyon barátságos ára van.Először úgy tűnt hogy elég nehézkes az eldogozása ,sosem végzek vele,de csak bele kell rázódni,második használatnál már jól ment. Igaz hűvösebb időjárásban használtam- nem ömlött rólam a víz a nyári 40 fokban - ettől függetlenül nem mászott le az arcomról estére. Nem csillog,de primer használatot igényel.Magamtól biztos nem vettem volna meg, mindig MAC alapozót veszek,abban bízok,nem bántja az ekcémás bőrömet sem.Örömömre ez az alapozó is tudja ezeket negyedannyiért.

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém
2018. november 10.

Elég furcsa nekem a teafa fogkrémmel párosítva,de meglepően jó érzés fogat mosni vele. Nem lesz csoda fehér a fogad tőle,egy extra mentolos fogkrémmel sokkal jobb érzés fogat mosni,de összetevőit nézve igen barátságos ezért is használom. Összességében ha extra mentol mániás vagy nem vedd meg,de ha elhiszed hogy így is tisztít és véd akkor tökéletes.

Lovely No Problem Concealer Palette

Lovely No Problem Concealer Palette
2018. április 5.

Hát ez bizony kuka! Semmire nem jó,nem fed semmit. Rettenetes az állaga, felteszem és ahogy eloszlatnam kb le is törlöm vagy eltolom 😁 tényleg szörnyű. Oké hogy olcsó cucc,de az eddigi kipróbált lovely termékek beváltak, sőt jobbak mint némelyik drágább társa.

Mesauda Extreme Matte Ajakrúzs

Mesauda Extreme Matte Ajakrúzs
2018. január 9.

Nagyon elégedett vagyok vele,szépen fed,nagyon tartós. Evés-ivás-csók álló, a szívószálon sincs nyom :D Kicsit macerás az ecsettel dolgozni de ha vannak megfelelő ecseteid akkor szépen fel lehet vinni. Gyönyörű matt színe van. Nincs az az érzésem hogy széthúzza a számat,de azért jobb érzés ha egy kicsit hidratálom az ajkaim sminkelés előtt .Esküszöm jobb mint a drágább rúzsaim,pedig azok anya szeme fényei.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2018. január 9.

A színe igazából semmire nem jó,viszont arra tökéletes,hogy miután felviszem a port ezzel fixálom,formázom. Sokkal jobb így este tükörbe nézni,még akkor is van a szemöldökömnek színe. Az ára pedig több mint elfogadható.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2018. január 9.

Elengedhetetlen ahhoz hogy túléljem a mindennapjaimat a kezelhetetlen szőkített hajzuhatagommal. Annyira kócos mindig, pedig ha tehetem befonom. Nem tép,csak varázsol. IMÁDOM!