titinem

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2014. május 21.

Nem értem ezt a testvaj-hypeot. Ugyan ez az első,amit próbáltam, de nem vagyok meggyőzve,hogy megért ennyi pénzt.
Sok kell belőle, ha vékonyan kenem is,és nem szívódik fel rendesen nálam,hanem ilyen ragacsos órák múlva is.
Jól hidratál,és nem üt ki,mint sok más ilyesmi termék,de biztos hogy nem veszek többet.

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2014. május 16.

Egy átlagos mattítókrém- hidratál és nem zsírosítja még jobban az amúgy olajos bőrt. Az illata fincsi, hamar beszívódik,nem okozott pattanást- de csodákra nem képes, ugyanúgy átfénylik tőle az arcom.

Moyra Sugar Sand Effect Körömlakk

Moyra Sugar Sand Effect Körömlakk
2014. május 16.

Cuki cukorszínek, a szokásos homoklakk-tartósság, gyors száradás-mi kell még?
A halvány színeknél 3 réteg kell a fedéshez, de ez nem befolyásolja a réteg minőségét.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2014. május 16.

Két rétegben fednek a halvány árnyalatok is.
Nagyon fényes a finise, gyorsan szárad, tartós.
Apró kellemetlenség,hogy picit folyós az állaga.

Moyra Körömágy Ápoló Olaj

Moyra Körömágy Ápoló Olaj
2014. május 16.

Kellemes illatú, nagyon jól táplál, az én szétszakadozott körömágyamat is rendbetette- csak éppen pillanatok alatt elfogyott, mire érezni lehetett a hatását -kb 2-3 hét mindennapos használat után-már vehettem is újat.
A cseresznyés a kedvencem eddig.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2014. május 3.

Ennyi pénzt nem adnék ki valamiért, amit nem lehet 100%-ban kihasználni.
Ez a paletta viszont nagyjából minden olyan lány igényét kielégíti, aki nem szereti az élénk, "színes" sminkeket.
A színek egymással jól kombinálhatók, nincs közte egy sem, amelyik ne tetszene, vagy ne tudnám használni. A mérete miatt utazáshoz is használható, a hozzá adott ecset ugyan nem tökéletes, de használható (vagy esetleg egy másik betehető oda).
Van olyan szín, amelyiknek a pigmentáltsága nem az igazi, de azokkal is szépen lehet dolgozni (az hozzávaló alappal főleg)
Mindent egybevetve tökéletes. Én hiányolok még 1 matt árnyalatot, de hát mindent azért nem lehet.
Ha te olyasvalaki vagy,aki jól elvan a nude smink néhány kombinációjával (ezekből lehet szolidat és bulizósat is csinálni), érdemes beruházni rá.

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2014. május 3.

Olcsó és valóban gyorsan szárít, de a körömlakkot egy másodperccel sem tartosítja, ugyanúgy lepattog, mintha nem lenne felette semmi. A fénye szép, meg ennyiért így is megéri, de biztosan nem veszem újra.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. május 3.

Féltem,hogy még az Ivory is túl sötét lesz nekem, de szépen igazodik a bőrszínemhez. Könnyen kenhető, nem ül meg a ráncokban. A csomagolás is tetszik, praktikus, bárhová befér.

Flormar Quick Dry Extra Shine Gyorsszárító Körömlakk

Flormar Quick Dry Extra Shine Gyorsszárító Körömlakk
2013. július 1.

a legjobb fedőlakk, amit próbáltam!:)
Az új essence btgn lakk (a fast dry) sajnos nagyon nem vált be, ezt egy ismerősöm ajánlotta, és nem csalódtam. Az ára 700-800 forint, és ezért egy nagyon korrekt, tényleg gyorsan száradó fedőlakkot kapunk, ami szépen meghosszabbítja a lakkok tartósságát. A mosogatást kibírja, a nagyon rossz minőségű lakkok is 2-3 nappal tovább maradnak fent.

Lovely Baltic Sand Körömlakk

Lovely Baltic Sand Körömlakk
2013. július 1.

Mosogatásálló még fedőlakk nélkül is, a színe csodaszép, tartós. A lemosása sem annyira körülményes, mint más ilyen lakkoké, de azért nem sétagalopp, viszont így is megéri.