titinem

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kylie Cosmetics The Royal Peach Palette

Kylie Cosmetics The Royal Peach Palette
2017. február 11.

Majdnem egy hónapot vártam rá,sajnos a márka megint kezdi azt,hogy csak ontják ki magukból az új termékeket, de a kiküldésüket nem sietik el.. jó ideig nem fogok most rendelni.
Na de térjünk rá a palettára! A sok várakozásnak annyira pozitívuma volt, hogy mások hamarabb kapták meg, így nézhette, swatchokat, stb, és láttam,hogy azért megéri erre várni, mert csodaszép. Viszont! Ahogy az minden youtubernél elhangzott, tényleg büdös. Maga a festék konkrétan. Olyan szaga van,mint a körömlakklemosónak. Nem erős, nagyon közel kell hajolni hogy érezzem, de sajnos tényleg büdi. Még szerencse,hogy a szememet nem irritálja. Felkenés után én nem érzem ezt a szagot.
Tartós, uganúgy mint a többi Kylie, jó hogy van benne tükör. A benne lévő ecset-akárcsak a karácsonykor kapott ecsetszett- nem egy nagy szám, de használható.

Balea Regenbogen Tusfürdő

Balea Regenbogen Tusfürdő
2017. február 6.

Öh.... így kell eladni egy teljesen jellegtelen semmilyen tusfürdőt!
Cuki unikornis, máris elkapkodják mindenhonnan, az illata így elsőre megszaglászva még jó is....
De semmi.
A tusi maga fehér, unalmas, nem rózsaszín,nem csillog, pedig a balea tusik sokszor színesek. Az illata kellemes sütis, de gyenge.
Ha másmilyen csomagolása lenne szerintem senkit nem izgatna :)

Essence Winter Glow Intensive Care Hand Butter

Essence Winter Glow  Intensive Care Hand Butter
2017. január 20.

Jó az illata,az állaga,hamar beissza a bőröm.
Nekem ilyen szempontból szerencsém van elég ha kétszer bekenem a kezem reggel meg este és még a téli minuszokban is pihepuha, úgyhogy a hatékonyságáról nem sokat tudok mondani.

Essence Winter Glow Cushion Powder Blush

Essence Winter Glow Cushion Powder Blush
2017. január 14.

Én szeretem, felteszek két nagy foltot az orcakra és ecsettel elsatírozom, nagyon szép élénk szín de nem tolakodó a világosabb ányalat, egész nap tart ami ilyen olcső pirosítókról eddig nem volt elmondható nálam :)

Isana Forbidden Apple Tusfürdő

Isana Forbidden Apple Tusfürdő
2017. január 14.

Nagyon fincsi az illata 🍎🍎

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2017. január 8.

Szintén újságból van meg a creme brulee árnyalat, mind highlighternek ,mind szemhéjpúdernek szuper :)

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2016. december 29.

Update: a karácsonyi Merry lipkit most érkezett meg hozzám, kicsit többet kellett várni a csomagra, az ecsetszettel együtt rendeltem :) Szuperszép a színe, simán kibírt 6-7 órát ivással kevés evéssel :) es az ünnepi csomagolás...

Imádom :))) 2 napja vagyok a lovebite boldog tulaja
Mondhatni,nem vagyok nagy bűvész a kontúrceruzákkal, de ezzel szinte magát rajzolja meg a tökéletes forma, ami utána ha kitöltöm, csodálatos, intenzív szín fedi be az ajkaimat egy rétgben.
Én használtam alá a kedvenc mac prep+prime rúzsalapomat, mert ez is segíti az egyenletes fedést.
Rövid távon olyan mint semmi nem lenne a szádon amit eddig sose tapasztaltam más rúzzsal. Pár óra múlva kezd el szárítani. Nem szedi fel az ajakápoló , így egész nap megmaradhat.

Essence The Little X-Mas Factory Liquid Gold Eyeliner

Essence The Little X-Mas Factory Liquid Gold Eyeliner
2016. december 5.

Jól pigmentált és nagyon ünnepi :) karácsonykor tuti ezt fogom használni!

Essence The Little X-Mas Factory EDT

Essence The Little X-Mas Factory EDT
2016. december 5.

Beleszerettem a teszterbe, de hajtóvadászatot kellett indítanom a parfümért :) Megérte!
Számomra ez tényleg nagyon ünnepi illat, és meglepően tartós rajtam,egész nap érzem, pedig - mivel nagyon édes - nem magamra fújom csak magam fölé és beleállok.

Essence The Little X-Mas Factory Super Rich Mini Hand Cream

Essence The Little X-Mas Factory Super Rich Mini Hand Cream
2016. december 5.

A piros nagy kedvencem lett,mert nagyon gyorsan beszívódik és az illata is kellemes :)