titinem

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lime Crime Velvetines

Lime Crime Velvetines
2016. november 22.

Nagyon tartós és kellemes viselet, a cashmere szín igazi különlegesség :)

Kylie Jenner The Burgundy Palette

Kylie Jenner The Burgundy Palette
2016. november 19.

Rendkívül pigmentáltak a színek, a textúra is szuper, jól kombinálható, egyetlen szívfájdalmam,hogy a Naked szin nagyon porzik ( a többi nem,csak ez!)
De ennyit még a Naked3 palettámnak is elnéztem , szóval ő is megkapja az öt csillagot,mert amikor megjött 5 pecem volt indulásig improzni valamit, de csodás lett a végeredmény!

Balea Duschgel Schoko Love

Balea Duschgel Schoko Love
2016. november 14.

Csokis danette illatúúú 😍
Ez az egyetlen Balea tusi aminek megmarad rajtam az illata. Nem szárít, nem hidratál, de teljesen elégedett vagyok.
Betárazok belőle.

Biobaza Spring Flowers Dezodor

Biobaza Spring Flowers Dezodor
2016. november 2.

Az jutott róla eszembe,hogy "félmegoldás"
A legtöbb alumentes deotól büdi maradok, az izzadás visszafogását én nem várom el, de azt igen hogy ne bűzölögjek. A biobaza nem rossz, de a büdiség ellen szupererős illattal harcol.
Ami mellett igazából csak hasonló illatú parfüm játszik. Még szerencse,hogy szeretem ezt az illatot, de amúgy nem bizti hogy egész nap ezt akarom szagolni :)

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon
2016. november 1.

Sokkal jobban bevált mint a drogériás samponok 80%-a árban pedig messze a legolcsóbb sampon ami valaha is használt nekem.
A sampon-balzsam kombóhoz a balea longhair hajszérumát használom még, és nem 2 mosásig tart a csoda,mint sok más samponnal, amik elsőre beválnak később meg semmi eredmény. Hetente kétszer mosom ezzel a kombóval a hosszü de extra száraz hajamat, és nagyon megszerettem. A sampon kellemesen tisztít és nem áll tőle össze a vizes hajam

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2016. október 4.

Imádom!
Babapopsi a bőröm utána és szebb,tisztább a bőrkép. Heti egyszer őt használom, egyszer meg a himalay neem maskot, sose volt ilyen szép a bőröm :)

Bronx Colors Matte Lip Tint

Bronx Colors Matte Lip Tint
2016. szeptember 27.

Nagyon szép és intenzív színe van, lerobbanthatatlan, de sajnos nagyon szárít :( viszont nem szedi fel az ajakápoló.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. szeptember 27.

A Birthda suit árnyalat nagy kedvenc lett,tartós pigmentált. Picit szárít csak :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. szeptember 12.

Teljesen természetes a hatása, a pirosságot szépen fedi. Az eddigi legjobb alapozó !

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2016. július 8.

Csípte a szemem,amit nem tudok hová tenni. Eddig egy micellás víz se tette. Sminklemosó képéssége kb mint a garnier zöld micellásának, csak épp az nem csíp és nem is ennyire drága.
Arra,hogy csak az arcomat törölgessem vele,picit drága.
Pozítivum hogy nem ragad, és talán ici-picit jobban tisztít a garnieresnél, így szerintem a sminkmentes nyári napokon törölgetem vele az arcom szerintem,újravenni nem fogom,az biztos!