titinem

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)
2016. június 24.

Valóban megvan a fényvédős csillogás,ami más hasonló termékeket is jellemez. Ezt én blot púderrel gyengítem :)
De amúgy az állaga jó, és teszi a dolgát.

Alverde Men Active Fluid 4 In 1

Alverde Men Active Fluid 4 In 1
2016. június 15.

A barátomnak normál bőre van,de néha kiszárad. Nagyon szereti ezt a krémet, előtte niveát használt de az elnehezítette.
Szép összetevők, sokáig elég neki.

Alverde Men 3 Napos Borosta Ápolókrém

Alverde Men 3 Napos Borosta Ápolókrém
2016. június 15.

Páromnak vettem,mert a növesztési fázisban folyton viszketett neki, szenvedett a hosszú borosta/rövid szakállával , más termékek pedig nagyon drágák, így először ezt próbálta ki, de nem fogunk tovább keresni úgy tűnik :)
Nem viszket, puhább a szőrzet maga is.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. június 14.

Semmit nem csinál a pilláimmal. Nem hosszabítja, nem dúsítja, nem íveli. Próbáltam mindenféle módon használni a kefét, nálam ez valamiért nem jön be.

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2016. június 14.

Túlságosan laza más ilyen ecsetekhez képest,illetve a hosszúsága az én pici szemeimhez nem épp a legjobb.
De puha a szőre,nem hullik, az árát végülis mondhatjuk,hogy megéri, csak nehezen tudom használni.

Essence Pure Skin SOS Spot Killer

Essence Pure Skin SOS Spot Killer
2016. június 14.

Nem rossz, de nekem azért kellett 2-3 nap,hogy csitítsa a pattanást. Ami így is szép teljesítmény,más készítmények mintha ott se lennének,5-7 nap mire leszárad.

Rimmel Super Gel Top Coat

Rimmel Super Gel Top Coat
2016. június 2.

Nagyon nagy csalódás.
Mindenki ódákat zeng róla,de nekem nem működik :(
Először próbáltam más lakkal,semmi. Jó, mondták hogy saját lakkal kell. Vettem egyet. Azzal se. Lassan szárad,buborékosodik, 1 nap után pattogzott le a lakk. Nem vagyok egyszerű eset, hajlamos a körmöm minden lakkot ledobni, de volt olyan fedőlakk (China glaze,régi essence BTGN) amivel azért 4-5 napot sikerült kibírni.

The Body Shop Drops Of Youth Fiatalságmegőrző Eszencia

The Body Shop Drops Of Youth Fiatalságmegőrző Eszencia
2016. május 9.

Én koreai c-vitaminos szérummal kombináltam, de így is nagyon beválik. Az arcom reggelre valahogy élénkebb,mint eddig. Amikor először felkentem,bizsergetett,fura volt-azóta nem tapasztalom.

LOOK by Bipa Detangling Styling Brush

LOOK by Bipa Detangling Styling Brush
2016. április 26.

Bécsben vettem, és nagyon megszerettem, mert praktikus :)
A hajam kócolodó,dús sörény, de ezzel megszelidíthető. Próbáltam már mindent vaddisznósörte, meg ilyenolyan fodrászkefék, de ez a legjobb eddig!

bebe More Hydra Splash Multifunkcionális Krém-gél

bebe More Hydra Splash Multifunkcionális Krém-gél
2016. április 20.

Vízhiányos bőrre akkor is megfelel,ha picit zsírosabb- nem nehezíti el,nem zsírosítja, és a felületi vízhiányt szépen kezeli. Amikor nyár van és nagyon zsíros a bőröm,nyílván nem jó-de előkerül minden tavasszal és ősszel,mint a tökéletes átmeneti megoldás.
Amíg nem találtam jó éjszakai krémet,télen estére is felraktam- a fűtéstől kiszáradt részeket szépen rendbehozza.