titinem

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bielenda Pharm Acne Antibakteriális, Faggyútermelést Szabályozó Éjszakai Arckrém

2016. április 20.

Szeretem ezt a krémet.
Télre aligha felelne meg, de jön a meleg, jön a nagy zsíros fej reggelente, de ha ezt használom,teljesen vállalhatóan ébredek. Két hónapja használom,azóta nem volt egyetlen pattanásom se, pedig minden nehéz nap előtt kijött egy vagy kettő.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Olaj

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Olaj
2016. április 1.

Számomra is nagy változást hozott az arcápolásban. Ez és a márka teafás tonikja együtt rendehozták az arcom :)
Minden sminket leszed,kombinált bőrre is kitünő választás. Sokkal teltebbnek, ruganyosabbnak érzem az arcom,mióta használom :)

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)
2016. március 23.

Nagyon szeretem, eddigi legjobb tonikom, a Clinique 3 lépéses tonikjánál ezerszer jobb!
Nem csíp, nem pirosodik ki tőle az érzékeny bőröm. Engem nem szárít, a kamillás arclemosómolajjal használom együtt :)
Szembetünően simább a bőröm, mióta használom,és tényleg szárítja az a kevés pattit,ami kijön nálam :)

Essence Eyebrow Gel

Essence Eyebrow Gel
2016. március 13.

Hamvas szőkésbarna szemöldökhöz is jó a "brown" árnyalat. Szemhéjtusként is használom, nagyon tartós mindkét helyen :)

Lady Stella Szőlő Szemránckrém

Lady Stella Szőlő Szemránckrém
2016. február 29.

Szuper! Megelőzésre fiataloknak, akiknek karikás,püffedt szeme van, nagyon jó vétel. A püffedés miatt meggyűrt bőrt rendteteszi, jól hidratál,élénkít. Fiatalok,most kell elkezdeni a huszas éveitekben a szemkörnyékápolást!
Ennyiért pláne megéri.

The Body Shop British Rose EDT

The Body Shop British Rose EDT
2016. február 21.

Nagyon finom,tavaszra való illat, a csajos-romantikus dolgok kedvelőinek. Az a fajta fózsaillat,ami nem fullasztóan tömény :)

La Roche-Posay Toleriane Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Toleriane Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre
2016. február 20.

Felemás érzéseim vannak: egyrészt szeretem, mert "véd" -nekem főleg télen pirosodik ki minden szutyoktól a fejem, szél,hideg,aztán a fűtés... Ilyenkor még a kombinált bőrön is elfér,hidratálja, és annyira nem lesz piros,mint szokott...de nyárra biztosan nem lesz már jó , mert nehéz lesz.
Másrészt a pirosságot picit sem csökkenti,a bőröm semmivel se szebb :(

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2016. február 3.

Kellemes íz, szép összetevők, a fehérített fogsort sokáig megőrzi,úgyhogy akinek volt fogfehérítése,annak megőrzésre jó opció:)

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej
2016. február 3.

Van olyan jó,mint a Niveás, csak olcsóbb :)
A vaníliaillat nagyon necces dolog,sokszor émelyítőek az ilyen termékek. Ez a cucc inkább egy vaníliapudingra vagy krémtúróra emlékeztet, nagyon fini.
Nagyon gazdag,krémes a textúrája,szuper felvinni, lemosni, utána a bőr puhi, bár nekem amúgysem száraz.
Csak ajánlani tudom.

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon
2016. február 3.

Ár-érték arányban a legjobb sampon amit valaha próbáltam :)
A hajam nagyon sűrű és nagyon száraz is, de ez a sampon táplál is, nem is nehezíti el a hajat,az eredmény csillogó <3