titinem

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Eye'matic Dip Liner Waterproof

Catrice Eye'matic Dip Liner Waterproof
2015. december 6.

Nem nyerte el a tetszésemet. Lassan szárad, nagyon sok festéket vesz fel, sokszor le kell húzni használat előtt.
Az eddigi catrice tusaim közül ez a leggyengébb.A színe azért jó,nagyon szép fekete. A tartóssága is oké.

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2015. november 3.

Kedvelem,fincsi az illata, tetszik a kiszerelés, de nekem nagyon nehezen szívódik be,sokaig ott a zsíros érzés.
Egynek nem rossz,a hidratálás rendben van,de nem csodaszer.

China Glaze Fast Forward Top Coat

China Glaze Fast Forward Top Coat
2015. október 28.

Nagyon szeretem,ezerszer jobb mint a sokak által ajnározott Seche Vite. Nekem legalábbis jobban bevált. Tetszik a szuperfolyós állag,és nem csak a felső réteget szárítja,hanem mélyebben is. A szaga szerintem nem büdi,inkább nagyon furcsa, de nem bántja az orromat.
Sokáig elég,gyorsan szárad,tartósít- imádom!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2015. október 21.

Nem volt olcsó,de megérte.
Napi 1 használat is elég. Szerintem ezzel mindent elmondtam :)
Az illata is nagyon fincsi.

Mizon A.C Care Solution Mark-X Blemish After Cream

Mizon A.C Care Solution Mark-X Blemish After Cream
2015. október 21.

Semmi nem történt a használatakor.
Estére elhasználtam,de mintha ott se lett volna,cseppet sem javitott a helyzeten.

John Frieda Frizz Ease Tápláló Hajolaj

John Frieda Frizz Ease Tápláló Hajolaj
2015. október 21.

Ugyan nem sokkal tud többet,mint a Kallos lila olaja, az ára pedig háromszoros,viszont nálam háromszor annyir ideig is elég. Valahogy egészen kevés is elég belőle,hogy szép legyen a hajam. Vegyesek az érzéseim,így felváltva veszem a kettőt, a hajam nagyon látványosan elkezdett nőni az olaj-kúrák hatására :)

Lee Stafford Bleach Blondes Conditioner

Lee Stafford Bleach Blondes Conditioner
2015. október 21.

Nem mondom,nem volt olcsó,-20%os kuponnal se. De három használat után nagyon is látszik a változás. A hajam színe teljesen új életre kel,mintha frissen lenne festve,minden hajmosás után volt valaki aki megkérdezte,be lett-e festve.
Nagyon puha,már-már szalon szépségű hajat varázsol. Ha lesz újabb -20%os akció a Müllerben,újraveszem.

The Body Shop E-vitaminos Szemkörnyékápoló Stick

The Body Shop E-vitaminos Szemkörnyékápoló Stick
2015. október 21.

Az eddig használt hasonló jellegű termékek közül (etude house,vichy) egyértelműen a legjobb.
Nem azt mondom,hogy teljesen eltünteti a puffadtságot,de jelentősen javul a helyzet. Jól hidratál, a hűsítő érzés segít felébredni. Nagyon praktikus,elfér bárhol,így nagyon megszerettem.

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál
2015. október 15.

Meglepően jó spirál azoknak,akik csak hosszabításra,ívelésre vágynak. Könnyen felvihető,szépen megemeli a pillákat ahogy ígerte,két rétegben az én csoffadt,egyenes , rövid pilláimat is látványossá teszi.
Viszont nagyon büdös De tényleg. Erős kátrányszaga van. Emiatt először picit irrtáló lehet használni, de szerencsére felvitel után hamar eltűnik a szag.

Lavozon Napvédő Spray Érzékeny Bőrre SPF20

Lavozon Napvédő Spray Érzékeny Bőrre SPF20
2015. június 16.

Nagyon bevált! Szintelen-szagtalan, jó a spary-s kiszerelés, nem égtem le, vízálló is, tökéletes.
Az ára is baráti.