Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Van Cleef & Arpels Extraordinaire Rose Rouge

Van Cleef & Arpels Extraordinaire Rose Rouge
2019. január 5.

Bódítóan mély rózsa, a bársonyossága szinte tapintható.Friss és fanyar az indítás,
picit fűszeres. Utána elkezd mélyülni, édesedik, igazi gourmand, nem cukros-ragacsos
inkább kifinomultan olajos/ krémes vanília. Kint esik a hó, idebent teát iszom, lustálkodom,
bújócskázom a kanapén az összes párnával.Röviden: tél van. ilyenkor ez a legjobb illat.
IMÁDOM!!!! Naná,hisz itthon van egy óriási (125 ml) üveggel belőle.
Úgy hívják:Mancera Roses Vanille.
Az ára kb. a harmada,és Ő volt előbb!!!
Az illat 5 *-os, az eredetisége nullás, 99%-ban megegyezik a Roses Vanille-al.

LM Parfums Sensual Orchid

LM Parfums Sensual Orchid
2019. január 5.

Az első pillanatban fantasztikus,édesen körülölel, megnyugtat...jó ez, semmi kétség!!!
De várjunk csak, olyan ismerős. Beugrott: ARI a Grande a rózsaszín pomponnal!!
Nyilván ez az illat volt előbb, de ha 30 percen belül nem tűnne el a sehovába,
és nem lenne a leszáradása olyan semmitmondó és unalmas, akkor talán megérné
az 51.000 ft-ot. De így? ott az Ariana, majdnem ennyit tud,és 13 ezerbe kerül.

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2019. január 5.

Annyira szeretném ezt a csodás Noirt! Sokat olvastam már az összes Coco-ról,legtöbben csak
felsőfokon emlegetik bármelyikről legyen is szó...én meg még egyiket sem használtam!!
Coco, Mademoiselle, Madem.Intense, Noir, de melyik legyen? Napokig próbálgattam
mindegyiket.Végül a Noir mellett döntöttem, ez áll hozzám legközelebb.Nagyon szép
elegáns aromás chypre,ami később balzsamosan összeolvad.Érett, de nem hivalkodó.
Nem öreges, klasszikusan modern.
A gubanc az, hogy rajtam (és a papíron!) egyáltalán nem tartós, kb 1 órát bír.
Az árát látva, ez nagyon gondolkodóba ejtett,de tudjátok milyenek vagyunk....
ha mi egyszer akarunk valamit?! Mantráztam-mantráztam: akarom-akarom-a-ka-rooom,
és különben is szülinapom van, és különben is esik a hó, és különben is megérdemlem,
de akkor történt egy őszinte pillanat.Mikor nem tudom hanyadszor megint beszippantottam,
úgy éreztem hogy az orrom egyszerűen kifáradt már ettől az illattól.Nem csoda; a Coco 34,
a Mademosielle már 18 éve létezik, és nagyon népszerűek,ha nem A LEGNÉPSZERŰBBEK a világon.
A Noir nagyon drága, és nem tartós, de muszáj még gondolkodnom egy kicsit,
mert egyelőre nem tudom kiverni a fejemből.

Parfums de Marly Herod

Parfums de Marly Herod
2018. október 4.

Gondolatban épp azon mesterkedem, milyen indokkal hordhatnám ezt a férfiaknak
szánt csoda-finom gourmandot!! Ki nem imádta gyerekként, a valamilyen bácsi a családból
vaníliás pipadohányának az illatát?! Én imádtam akkor is, és most is!
Megint egy élmény-illat, amelynek még a közelében lenni is jó, annyira pozitív a kisugárzása.
Megvan!! ezért kell, a pozitív kisugárzás miatt! Milyen jó hogy léteznek megfellebbezhetetlen
indokok, ürügyek... Nekem ez kell és kész. Talán csak egy egész kis mennyiség,hogy bármikor
beleszippanthassak amikor csak tetszik. Mert nagyon tetszik,ahogy írják, észbontóan vonzó.

Amouage Journey Woman

Amouage Journey Woman
2018. szeptember 29.

Ez az "Utazás" nem egy sima utazás...nagyon érzéki illat, és ha már filmről van szó,
behunyt szemmel azonnal a Kínai szerető-t juttatja eszembe.Az indítás nagyon édes, és nagyon bűnös,
(édesen-bűnös) A méz-barack-mimóza szépek együtt, kifejezetten mutatósak!
10-15 perc múlva előjön egy füstös, bőrös már-már öreg gumi illat,amiért annyira nem rajongok.
Olyan bőrkanapét érzek ami már nagyon sok mindent látott életében,és a beleivódott parfümök,
szivarok, és emberek illatától le sem tagadhatná, minek volt a helyszíne!
Amikor ez leszárad, egy sokkal letisztultabb, púderesen finom illat veszi át a helyét,
ami már nem nagyon változik.
Persze elő-előbukkan még egy kis jázmin, sáfrány, ez-az, de ettől az illat nyugalma már megmarad.
Gyönyörű a LECSENGÉSE, talán ez a legnagyobb erőssége,
olyan mint megpihenni egy fárasztó,de nagyon izgalmas út után.
Szeretném megvenni nagyban is, minden attól függ hogy sikerül-e megbarátkoznom
a középső bőrös résszel.

Amouage Reflection Woman

Amouage Reflection Woman
2018. szeptember 29.

Kellemes,igazán az. De,nem szép dolog szinte ugyanazt a kártyát kijátszani harmadszor is!
Amire emlékeztet az az Envy, és a DKNY Delicious ugyanattól a "szerzőtől" ha szabad így fogalmaznom.
Nem beszélve arról hogy az ez illat időrendben a legutolsó.Nyilván az összetevők sokkal
igényesebbek, drágábbak, (remélem!) de annak nem szabadna megtörténnie,
amit most olvastam, hogy valaki megvette nagyon drága pénzért, és a környezete
egyszerűen le "zöldalmázta" az illatát. Ez nem fair velünk szemben, akik illatimádók lévén,
a negyed fizetésünket odaadjuk egy ilyen üveg kis jóságért.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2018. szeptember 27.

Jujj, nekem nagyon retro...Balaton 30 éve, (legalább) és nem tehetek róla, de ahányszor
csak kifújom, mindig az a strandon álló enyhén vizes fürdőruhás önmagam ugrik be,
amint épp Fabulon naptejjel spriccelem be kicsit már leégett bőrömet.
Teljesen biztos vagyok benne hogy a fent említett naptejről van szó,annyira sokáig
használtuk szinte csak ezt, mindnyájan itthon.
De honnan ismerhette Amouage a mi kis össznemzeti naptejünket??? :))
De tréfát félre, ezért a horribili árért , kissé nevetséges ez az illat.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2018. szeptember 27.

Az lehet hogy Complete, de nem Care! Úgy kiszárítja a száj nyálkahártyáját,
hogy beszélni alig lehet még pár órával a fogmosás után is. Lehet hogy hatásos,
de ennek ez az ára. Nálam a vízivás sem segített.
Azt hiszem egy héten 2x többnél nem fogom tudni használni.

Calvin Klein Women EDP

Calvin Klein Women EDP
2018. szeptember 26.

Természetesen nem női parfüm.Leginkább semmilyen. Mi nők itt a Krém-en,akik szenvedéllyel szeretjük az illatok világát,
keresve az ilyet, vagy az olyat, tetszhet bármilyen, virágos-orientális- vizes-fás,tök mindegy,
mert az ízlés a minőség semmivel sem helyettesíthető.Nekem édes mindegy mit kotyvasztanak,
úgysem hagyom magam eltéríteni a saját ízlésvilágomtól.De a trend nagy úr, egyre többeken érzem
ezeket a lerobbanthatatlan bűzbomba csíkokat.Eljött az UNISEX diadala.De igazából nem,( ha az ilyeneket szagolom)
pedig vannak igenis csodás illatok ebből a műfajból, naná azt is lehet jól csinálni!!!
Csak azt sajnálom, hogy elveszik a kedvenc játékomat, (parfümösködés:)))) ahogy a 2018-as felhozatalt nézem.
Olyan mint a rossz film: uncsi, tehetségtelen,lapos, but politically correct.

Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything EDP

Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything EDP
2018. szeptember 26.

Ez az illat is szétesik (mielőtt egybeolvadna) már megint az a szörnyű és gusztustalan mennyiségű pézsma.
Egyetértek hogy olyan a minősége mint az új CK-nak.Az elejének, és az alapjának, köze nincs egymáshoz.
Csak összeöntötték. Egy üvegbe. De ettől még nem lett kompozíció.Kicsit beletörődtem hogy ez az új trend:
Pézsmás Borz alom.