Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Prada Candy L'eau

Prada Candy L'eau
2018. február 26.

A Candy-k közül ez tetszik a legjobban...imádom az édes illatokat, de ez olyan fajta édes,
ami szúr és nyomul, valahogy nem tágít. Orrnyálkahártya kínzóóó. És miért fájdul meg a fejem
szinte minden Pradatól? valami titkos keverékük lehet.Van egy olyan alap
a parfümjeikben, ami előbb-utóbb mindig visszatér, és ha ezt nem szereted
akkor szinte az összest nem fogod szeretni.Viszont ezeket az art deco-s üvegeket imádom,
de csak az üvegéért mégsem vehetem meg?!

Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Gucci Guilty Absolute Pour Femme
2018. február 25.

Kipróbáltam, és 5 perc múlva tudtam hogy meg fogom venni! Nagyon erős felindulásból történt,
ilyenkor aggódom kicsit, mert nyúltam már mellé így néhányszor.Minden benne van amit szeretek,
könnyedség, elegancia,és fanyar humor.Az azért kicsit letaglózott hogy valaki a Fragr.-án
köhögés elleni szirupnak titulálta,de mindegy mert rajtam működik, egyszerűen öröm viselni!
Szinte kötelező hozzá a rúzs, (ilyen-olyan berry) valahogy jobb az összhatás.
Nem azért jó mert Gucci, hanem mert A. Morillas.
(Nézzétek meg, hány igazán jelentős parfümöt kreált már) Lehetne tartósabb, de nem lehet mindent egyszerre!
update:ha ez így megy,az 50 ml-st egy hét alatt el fogom csapni!Elillan, eltűnik nagyon hamar :(((((

Gucci Guilty Absolute Pour Homme EDP

Gucci Guilty Absolute Pour Homme EDP
2018. február 25.

Nagyon kíváncsian fújtam ki p.zsepire...húhúúú, ez a Forma 1 hivatalos illata lehetne!
Benzingőz, égett gumi, olvadt aszfalt. Tovább nem jutottam, pedig az eladók mondták
lelkesen, hogy az illat 11!! ( what???) óra múlva teljesedik ki legszebben....na erre nekem nincs időm gyerekek.
JA, és a legjobb:nem magunkra fújni, csak a levegőbe, felfelé, közben alatta elhaladni fegyelmezetten.
Elképzelem fiainkat,ahogy visszaszámláló órával felszerelkezve éjjel adnak egy spritzet,
hogy reggel 9-re ideális illatú állapotba kerüljenek.A reklám fiú karaktere,(elrajzolt szemkihúzás,vakolatnyi alapozó,
berakott haj? ízléstelen bizsu) még ha a némafilmek sztárjainak világát óhajtja is mutatni, kb. annyira áll közel ehhez az illathoz, mint Makó Jeruzsálemhez.

Artdeco Mineral Loose Powder

Artdeco Mineral Loose Powder
2018. február 25.

Első dobozom tökéletes volt, mikor újravettem,csalódtam.Gyanús volt a színe a boltban,de
az eladó /tanácsadó megesküdött hogy ez UGYANAZ! Hát nem ugyanaz, sárgásabb lett, mint mostanában
olyan sok alapozó. Nem értem, divat lett a májbajos arcszín? A világos, hidegebb árnyalat szépen működött,
főleg nyáron, az izzadságot és a kifényesedést is elnyelte, egyenletesebb arcszínt produkált.
Az állaga most is tökéletes, a színét viszont utálom.

Yves Rocher Jumbo Szemceruza

Yves Rocher Jumbo Szemceruza
2018. február 25.

Speciel, én a számra használom!!! A pinket vettem meg.Arra gondoltam, ha a szemnek
nem árt, akkor a szájnak még inkább nem.Tökéletesen működik, nem szárít,
és szépen keretezi a rúzst.Kicsit drága, de önállóan is használható rúzs nélkül.
Nagyon tetszik, 5-ös!

Alverde Sugar Lip Scrub

Alverde Sugar Lip Scrub
2018. február 25.

Egyetértek Ttimiivel ,nagyon kevés szemcse van benne, de azok úgy karcolnak mintha
homokkristályokból lennének!! Inkább viaszos mint krém állagú, meleg hatására olajosodik.
Nehéz lemosni, csak szappannal lehet.
Használtam régen egy arcradírt a Cla...nstól, abban gömbölyű szemcsék voltak, na, az
biztos jó lenne szájra is!

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)
2018. február 25.

Nagyon kellemes, pont ezt az illatot/ízt szeretem, nem azt a régimódit. 03 és 04 árnyalatok
jól rétegezhetők. Azt vettem észre,ha két közeli árnyalatot teszek egymásra,az eredmény sokkal teltebb, mélyebb szín.
Sajnos könnyen kopik, csak beszélni lehet benne, evés-ivás kizárt. Nem elhanyagolható zsírégető faktor Hölgyeim!!
Krémes korrektor stifttel alapozva kicsit tovább marad fenn.

Yves Rocher Rouge Vertige Szédítő Rúzs

Yves Rocher Rouge Vertige Szédítő Rúzs
2018. február 25.

Ragyogó mély pink, a 48-as szatén változat.Erősen pigmentált, lehelet könnyű mégis szépen fed.
Kontúrceruzával szebben a helyén marad.Nem szárít, és egy evést+ivást gond nélkül kibír.
Közepesen tartós.

Byredo Bal d'Afrique EDP

Byredo Bal d'Afrique EDP
2018. február 23.

Muszáj róla írnom, mestermű!! és olyan csodálatosan van megkomponálva,
hogy nem tudnék megnevezni egy összetevőt sem,csak imádom "tudatlanul".
Megdöbbentő ahogy 8 féle virágból/gyümölcsből megszületik egy kilencedik
egzotikus csoda! Csodálatosak az arányok is,a fás jegyek olyan természetesen hordják magukon a virágokat,
ahogy egy gyönyörű virágzó bokor.Olvastam valahol champagne-ról benne, sajnos nekem nincs meg.
Kis gondom csak a végével van olyan illatoknál, amiben pézsma,mósusz és társaik vannak.
Túl sok marad belőle rajtam, és órák után már csak az marad.Ha nagyon unom,lemosom kicsit és jöhet a friss fújás!

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2018. február 23.

La Nuit Tresor-t régóta használom és nagyon szeretem.Kíváncsi voltam erre az új változatra.
Nekem csalódás, csak sokkal édesebb lett, de szimplább.Az eredetiben az összetevők
szépen megmutatják magukat, anélkül hogy zavaróan kilógnának belőle.
Az összetett és sokszínű, ez inkább lapos. Sajnálom leírni, de unom az első
pillanattól! Lehet, ha nem ismerném az eredetit, most jobb véleménnyel lennék á La Folie-ról,
de így csak egy csillagocska...