Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Frederic Malle Eau De Magnolia

Frederic Malle Eau De Magnolia
2018. február 11.

Őrület mennyire tetszik!!! "Pure" illat, kevés, de jól megkomponált összetevővel.
Minden a magnóliának van alárendelve.Letisztult, és olyan friss, mintha
ebben a pillanatban préselték volna ki a virágból az illatanyagot.
Friss és zöld, Chanel Cristalle Eau Vert-jére emlékeztet.Tartóssága kitűnő.
Amiért sajnos le kell mondanom róla az az, hogy kb.1 óra után már csak a vetiver,
nagyon fanyar,száraz illatát érzem.Olyan mintha kölcsön vettem volna a férjem kölnijét.

Sospiro Erba Pura EDP

Sospiro Erba Pura EDP
2018. február 11.

Tényleg megosztó illat.Nem tudom mit kezdjek vele, a kezdeti frissesség után, ami nagyon rövid ideig tart,
olyan mintha a világ legforróbb,legszárazabb purgatóriumában lennék.Füstös,égetett fák és füvek,sivatagi szárazság.
Na ez aztán sokáig bírja, ruhán talán egy hónapig is.Elismerem a nagyságát, de kicsit félek tőle.

Byredo Inflorescence

Byredo Inflorescence
2018. február 11.

Nem tudtam hogy szeretem a gyöngyvirág illatát,tényleg nem a szívem csücske, de ebben a felállásban nagyon tetszik!
Sikerült az illatban elkapni azt a még téliesen hűvös pillanatot, mielőtt a tavasz kirobban,és virágba borul minden.
HŰVÖS GYÖNGYVIRÁG.hűvös mint a szőlőcukor íze.Engem nem zavar a modern illatok linearitása,letisztultsága,
mivel a "nagy" és komplex illatok(Chanel no.5/ J.Patou:Joy/ Poison és társaik) nem hoznak lázba, sőt inkább menekülök előlük.
Csodálatos, modern, mégis romantikus tavaszi csokor. Inkább nappali illat.

Byredo Blanche EDP

Byredo Blanche EDP
2018. február 11.

Szerintem nem olcsó, vagy "háztartási" illat.Nagyon tisztán,magától értetődően elegáns.
Igazi skandináv elegancia,óriás arany ékszerek,és 10 cm-es tűsarok nélkül!
Garantáltan fejfájás mentes,és esküszöm hogy soványabbnak érzem magam vele.(de ez nem hivatalos)
Tavasszal a legjobb!. Amikor használom, egy idő után kicsit kevésnek érzem.
Byredo Inflorescence-el nagyon szépen összeillenek. Blanche gazdagodik a virágok illatával,
az Inflo. erős gyöngyvirág illata pedig megszelídül.

Byredo Pulp

Byredo Pulp
2018. február 11.

Beleszippantottam, abban a bizonyos Parfümériában az Opera közelében,és kicsit megroggyantak a térdeim.
Lehetséges ilyen parfümöt kreálni??Pozitívan letaglózva baktattam az utcán, állandóan a csuklómat szagolgatva.
Mintát rendeltem, használtam, és még mindig imádom, DE:ez egy nagyon bohém,laza,független művészléleknek való illat.
(legalábbis így képzelem) ha rajtam van, úgy érzem magam mint aki szétcsúszott kicsit.Tán a parfumeur is ilyen állapotban volt?
Egyébként a maga nemében zseniális illat. Nyárutót idéz,lágy poros napsütést,túlérett gyümölcsöket amikből épp lekvárt főznek.
Érezni a felhevült rézedény illatát.Végül fás, nagyon fás az alapillat.Mindig visszatérek megszagolni,de magamon nem tudom hordani.

The Different Company Pure eVe (Pure Virgin) EDP

The Different Company Pure eVe (Pure Virgin) EDP
2018. február 11.

Annyira tetszett a TDC üvegeinek letisztult design-ja, hogy előre elhatároztam, ha törik,ha szakad nekem lesz ilyen parfümöm!
Ráadásul Pure Eve...jöhet ezerrel! Óriási csalódás! Én gourmand -imádó vagyok,vártam a puha,meleg, stb. aurát.
Hát...rajtam inkább olyan "kívül tágasabb" hatás érződik.Nem vagyok szimpatikus (magamnak) amikor rajtam ez az illat.
Vásárlás előtt mindenképp érdemes kipróbálni!!

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP
2018. február 11.

Óó, bárcsak tartós lenne!!!! Teljesen odavagyok ezért a kifinomult,rafinált csodáért.
Jean-Claude Ellena kreációi fantasztikusok, de hamar illannak.
Nem csoda, ha valami nincs telenyomva pézsmával,pacsulival,ámbrával, az bizony illékony.
Alákrémezés ajánlott, nekem Y. Rocher vaníliás / kókuszos illatú kréme bevált, az egy kicsit megfogja az illatot.
Layering: Mancera: Roses Vanilla-val!
A Fragrantica-n azt írta valaki, nagyon reméli kihoznak ebből az illatból Perfume Extrait-t is!
REMÉLEM!!!

Mancera Roses Vanille

Mancera Roses Vanille
2018. február 11.

Azt hiszem ez már függőség...annyira imádom az illatát és nem bírom megunni, pedig egyébként velem ez gyakran megtörténik.
Írtátok: mennyire édes, talán túl édes! Szerencsém van, rajtam "hűs"a vanília illata.Szinte mindenkin tartós, rajtam nem, de nem érdekel,
reggel bedobom a táskámba a nem kis súlyú üveget (120 ml)és annyiszor fújom,ahányszor újra szeretném érezni frissen fújva.
Fantasztikus áron vettem a Notinon, belefér ez a kis hedonizmus!