TJudit

Regisztráció dátuma: 2011. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2016. január 5.

Nagy reményekkel vásároltam meg, elég borsos áron, de a (reklámja alapján) hozzáfűzött elvárásaimat nem hozta. Egy nap után a körmöm végéről elkezdett lekopni, illetve 1-2 nap után a fénye is megkopott. Átlag ezer forintos körömlakknak minősítem, a legkevésbé sem érte meg az árát.

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2013. február 21.

Kellemes, engem kicsit a niveára emlékezettő illata van. Hatásban hasonló, mint a többi alumíniummentes Alverde deo, de mindent összevetve nekem 5 csillagot megér!

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2013. február 21.

Elég dús és hosszú a hajam, így ez a pakolás nekem hajmosás előtt, teljes hosszra kb 2 alkalomra lenne elég. Balzsamként használva viszont nem érzem a fésüléskönnyítő hatását, így azt csinálom, hogy hajmosás után összekeverem a balzsamommal a kezemben és úgy teszem a hajamra, majd hagyom állni és úgy mosom le. Nekem így jött be a legjobban. A többi jó tulajdonságát a többiek már előttem elmondták.

Alterra Sampon és Tusfürdő - Parfümmentes (régi)

Alterra Sampon és Tusfürdő - Parfümmentes (régi)
2013. február 21.

Update: Már nagyon sokszor újravásároltam, mert az arcomat sokszor ezzel mosom le. A legkevésbé sem irritál, jól tisztít. Igaz hajmosáshoz még mindig nem ez a kedvencem, de nem rossz, nem rossz... :)

Mindenben tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal, kivéve abban, hogy jól habzik, mert én egy hajmosáshoz elhasználtam a tubus kb. ötödét. Hosszú és dús a hajam, de azért más samponokból nem szoktam ennyit használni, nagyon nehezen habosodott fel a hajamon. Emiatt még gondolkodom, hogy legközelebb újra megveszem-e. Egyébként szerintem is nagyon jó termék!

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre
2013. február 21.

Update: Hosszabb távon mégiscsak elkezdett ettől is viszketni a fejbőröm, úgyhogy levonok a csillagokból. :(

Eddig a Babylove sampont használtam, de áttérek. Nekem is nagyon bejött. Nem viszeket a fejbőröm, csillogó, puha a hajam. Nem zsírosodik be hajmosás után egy nappal, nem korpásodik. Egyébként van azt hiszem sárgabarackos samponja az Alterrának, azt is próbáltam és nekem az is jó.

Terra Naturi Ajakrúzs (régi)

Terra Naturi Ajakrúzs (régi)
2013. február 21.

A Coral árnyalat van meg. Én nagyon szeretem, nem szárít, szép színe van, és ahhoz képest, hogy natúr kozmetikum szerintem tartós is. Ötösre értékelem.

Terra Naturi Szemhéjtus

Terra Naturi Szemhéjtus
2013. február 21.

Egyetlen problémám van vele, mégpedig az, hogy napközben nekem elkezdett leperegni. Zsíros a szemhéjam, biztos ez lehet az oka. Sajnálom, mert olyan jó lenne, ha találnék már végre egy olyan tust, aminek jók az összetevői és tartós is. Egyelőre még keresem.

Terra Naturi Kompakt Púder

Terra Naturi Kompakt Púder
2013. február 21.

Nagyon szeretem ezt a púdert. Eddig Alverdét használtam, de nekem ez jobban bevált. Tartósabbnak és jobb fedőképességűnek érzem. Szerintem a természetes alapanyagú púderek közül ez a legjobb (árban is).

Babyliss Wet N Dry Hajvasaló

Babyliss Wet N Dry Hajvasaló
2013. február 21.

Nekem a mai napig ez van és ezt használom. Még nagyon régen vettem, amikor ez volt a legjobb, amit vásárolni lehetett. Azóta mást nem is nagyon használtam, így nincs összehasonlítási alapom, de most a véleményeitek alapján elgondolkodtam, hogy be kellene fektetni egy újba, lehet azóta már kicsit modernebbeket lehet kapni :). Valójában nincs vele problémám, kb 10 éve hiba nélkül működik, én nagyon szeretem. Vizes hajon természetesen soha nem próbáltam és nem is fogom

Classic Henna Színtelen Hajkondícionáló Por

Classic Henna Színtelen Hajkondícionáló Por
2013. január 12.

Egy internetes oldalon többen ajánlották ezt a terméket. Mivel melírozott, szőkített hajam van, gondoltam kipróbálom, hátha segít valamit a sprőd részeken. Kb 2 évvel ezelőtt megvettem és a felét elhasználtam a hajamra. Akkoriban semmiféle változást nem észleltem, egy kicsit sem lett egészségesebb a hajam sem, vagy csak nem figyeltem meg eléggé.
Legutóbb, mikor fodrásznál jártam, sajnos a szőkítőt rákente a már alapból leszőkített részekre is és rajtahagyta ugyanannyi ideig, ennek köszönhetően a hajam kb olyan lett, mint a vatta. Egyszerűen szörnyű... bele vagyok betegedve.
Kutakodván nem rég a cuccain között rátaláltam a maradék cassiára, gondolván arra, hogy ennél rosszabb már nem lehet, hát felkentem. A hatását tekintve, hajmosás és balzsamozás után a hajam olyannyira könnyen fésülhető volt, mintha soha nem lett volna szőkítve a hajam. Azonban a színe másabb lett. Előtte kicsit hamvasszőke-szerű színe volt, most pedig inkább aranyszőke. Nem mondom, hogy csibesárga lett, de az árnyalata szemmel láthatóan megváltozott, sötétebb lett. Azóta már mostam párszor hajat, de nem történt változás. Azt nem állítom, hogy zavar, mert szép színű és fényes, de azért írtam le, hogyha valaki szőkén próbálkozik akkor számítson rá, hogy ilyesmi is előfordulhat.
Ja, még annyi, hogy én sima vízzel oldottam fel és egy kis olívaolajat és ricinus olajat kevertem a masszába. Az is lehet, hogy ez is befolyásolt valamit.... nem tudom