Tlanka

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Fresh Inspiration Deo Spray

Balea Fresh Inspiration Deo Spray
2016. december 3.

Soha többet!
Az üzletben megszagolva jó illatúnak tűnt, de itthon....mint egy rovarírtó, olyan szaga van. Ráadásul nem használ, ugyanúgy izzad mellette az ember, bármennyit is fújkál magára. Egyedüli pozitívumnak azt tudnám megemlíteni, hogy nagy a kiszerelés ami sokáig eltart és ehhez mérten az ára nagyon jó. Ja, és + hogy alumíniummentes.

T-Zone Hidratáló Krém

T-Zone Hidratáló Krém
2016. december 3.

Közel egy hónapja használom ezt a krémet, valamennyire kezd kialakulni egy véleményem. Viszonylag sűrűbb állagú krém, melynek a hidratálása nagyon jó, még ilyen hideg időkben is. Puha, bársonyos tapintású a bőröm tőle. Jó az illata, és ha nem viszel fel túl sokat, hamar beszívódik, sminkelni is szinte egyből lehet rá. A pattanásokkal sajnos nem tud mit kezdeni, pedig lenne bőven mivel. És mintha több lenne mióta használom, de reménykedem, hogy ez mással függ össze, nem a krémmel. Ezért még tesztelgetem, hátha-hátha beválik. Később updatelek :)

Inebrya Bionic Color Ammóniamentes Ppd-Mentes Krémhajfesték

Inebrya Bionic Color Ammóniamentes Ppd-Mentes Krémhajfesték
2016. október 1.

Valóban nagyon krémes festék, ahogy a leírás ígéri. Nem okozott semmiféle irritációt, nincs kellemetlen szaga. A 100ml a hátközépig érő dús hajamra bőven elég volt. Az első mosás után kicsit megfogta a törülközőt (mint minden más festék), de a későbbiekben ez már nem volt tapasztalható. A tartósságáról: én egy élénk vörös színt próbáltam, az élénksége sajnos már az első mosással eltűnt. De viszont maga a vörös szín így, már több mint egy hónap után is megvan. Nem lett fakó, vagy csúnya kopottas. A hajamat nem tette tönkre, ami megint egy előny. Tehát összességében jó festék, akik ammóniamentest keresnek, azoknak momdenképp megér egy próbát, ráadásul a mennyiséghez képest nagyon jo ára van. Egyedül azért kap csak 4 csillagot, mert az erőteljes élénkség nagyon hamar eltűnt és ezt nagyon sajnáltam. De lehet, hogy más, sötétebb árnyalatoknál nincs ilyen probléma

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2016. szeptember 20.

Visszatérő, és egyik kedvenc őszi-téli illatom. Nyáron a nagy melegben nem kellemes az illata, de így hidegebb időben imádom! Már többször újravettem, évek óta mindegyre használgatom, már sokan meg is dicsérték. Sajnos a tartóssága bőrön nem olyan jó, de a ruhán igen. Összességében jó kis parfüm, néha nagyon jó akciós árral.

Natural Wolrd Argán Olajos Sampon

Natural Wolrd Argán Olajos Sampon
2016. szeptember 15.

Az illata nagyon jó, akárcsak a hatása. Már újravettem :) Eleinte száraz érzést hagy a hajon, de miután megszárad, nagyon puha lesz tőle. Nagy kiszerelés, ami nagyon sokáig elég, viszonylag jól habzik natúr samponhoz képest. Mintha színvédő hatása is lenne. Egyedüli problémám vele, hogy kissé hamarabb zsírosodik ezzel a samponnal a hajam, mint az előzővel, de ettől függetlenül ajánlom, az összetevői is szépek.

Balea Professional Hajbalzsam Festett És Színezett Hajra

Balea Professional Hajbalzsam Festett És Színezett Hajra
2016. szeptember 6.

Mivel már a második tubust használom, úgy gondoltam, megérett egy véleményírás róla, ugyanis én nagyon szeretem. Nagyon jó az illata, az állaga nem túl híg, és nagyon puha, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Amennyire észrevettem, a szín megvédésében is segít. Általában több percig- akár 5ig is- hagyom rajta, és nem teljesen vizes, hanem nedves hajhosszra viszem fel, így jobban be tud szívódni a termék. Számomra plussz benne, hogy UV szűrőve is rendelkezik.Tehát ár-érték arányban szerintem tökéletes, én csak ajánlani tudom!

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Tonik

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Tonik
2016. szeptember 5.

Szerintem nagyon jó kis tonik. Nem használom régóta, tehát a hosszútávú hatásáról nem tudok véleményt mondani, de már egyszeri használat után is nagyon szép tiszta, fényes, hidratált, puha bőrt kapunk, kellemes illattal fűszerezve. Eddig nekem 5ös :)

UPDATE: Sajnos mégse vált be. Elkezdett kipirosodni és húzodni utána a bőröm. Sajnálom, tetszett az első használatokkor.
UPDATE2: Ott ült a polcomon, el akartam ajándékozni, de mindig elfelejtettem. Egy év múlva megint a kezembe került, gondoltam, még egy próbát megér. És, láss csodát, most toleránsabb vele szemben a bőröm: nem pirosodik ki tőle, tisztít, hidratál, és egy nagyon szép, egészséges fényt ad a bőrnek-de közben mattít is. A sminket nem tudom mennyire szedi le, mert én nem ezt használom hozzá. Általában hidratálok utána, de ha mégsem akkor sincs reggelre száraz, húzódó bőröm. Egyedül a parabén nem tetszik benne, amiatt nem venném újra, de amit ígér, azt megadja, úgyhogy én felpontozom 5 csillagra :)

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2016. szeptember 5.

Olyan elmegy, nem rossz kategória. Elég jól tisztít, és a használat után szép az arcom, de ez a hatás viszonylag hamar elmúlik, pedig van, hogy rendszeresen(hetente 2x is) használom, de mégse érzem annyira tisztának a bőrömet. Használat után húzódik a bőröm tőle, muszáj hidratálnom. Engem az illata nem zavar, és az állagát is szeretem, valóban puha, és szerintem könnyű eloszlatni, és nem is kell sok belőle. Az ára akciósan nem rossz, de nem hiszem, hogy újra venném.

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2016. szeptember 5.

Az illatát imádom, a hatását már nem annyira. Valóban nem hagy foltot a ruhán, de nekem lassan szárad meg, és a hatása sem annyira tartós mint egy-egy másik Garnier dezodornak. Ráadásul az összetevői sem szépek. Nem venném újra.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2015. október 15.

Nekem nagyon kipirosodott tőle az arcom, égő, húzódó érzést hagyott maga után pár napig, úgy hogy csak egy kicsit kentem, és csak a problémás területekre. Mivel a leírásban ezt írja, hogy érzékeny bőrnél előjöhet ez a probléma, ilyenkor használjuk még 5 napig, ha ekkor se enyhül, hagyjuk abba, később megint megpróbálkoztam vele, egy kicsi bőrfelületen. Megint előjött a pirosság, de folytattam a használatát. Második nap már viszketett is nagyon, de gondoltam, végig csinálom az 5 napot. Valóban elmúlt a pirosság pár nap után, vagy csak nagyon kis mértékben jött elő, de viszont mikor az arcom más részén próbáltam, ott kezdődött elölről. Miután egyik éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon viszket az arcom, úgy döntöttem nem használom többet. Tehát érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. Ráadásul szárít is.