Tlanka

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Elmiplant Skin Moisture CC Cream

Elmiplant Skin Moisture CC Cream
2015. augusztus 17.

Aránylag jól fed, szép, egyenletes bőrt ad, jól hidratál, nem is kell alája hidratáló krém, de sajnos a világos árnyalat is sötét kicsit a bőrömhöz. Nyáron porcelán színű púderrel kiegészítik egymást, és pont jó lesz a hatás, de télen biztos túl sötét lenne. Tehát nagyon világos bőrüeknek nem ajánlom.

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. július 23.

Én se nagyon ajánlom ezt a lakkot. A színei nagyon szépek, nekem egy türkiz van meg, de sok időbe telik mire megszárad, illetve nekem nagyon hamar lekopott. Egy pár napig viszont tényleg nagyon szép, többen is megjegyezték nekem is. Tehát ha csak egy megjelenés alkalmával kell, úgy tényleg jó, nagy a színválaszték, de másképp nem igen ajánlom.

Le Petit Marseillais Áfonyás Sampon Festett Hajra

Le Petit Marseillais Áfonyás Sampon Festett Hajra
2015. július 4.

Egész jó kis sampon. Az illata nem erős, olyan természetes. Elég jól védi a színt, az elején nem szárított, most kezd korpásodni a hajam(alapból hajlamos rá), de már a 2. flakon felénél járok, talán ezért. Ha hosszabb ideig használok egy terméket, mindig ez történik. Nem rossz termék, de nem is egy csoda. A balzsamja viszont tökéletes, nagyon puha hajat kapunk tőle, tehát azt mindenképp ajánlom :)

Elmiplant Skin Control Hármas Hatású Hidratáló Arckrém

Elmiplant Skin Control Hármas Hatású Hidratáló Arckrém
2015. július 4.

Egy ideje (két-három hete) használom ezt a krémet, szerintem egész jó kis krém. Nem vettem észre, hogy csinált volna valamit a pattanásaimmal, amit kicsit sajnálok, de emellett nagyon kis könnyed, természetes illatú krém, ami nagyon hamar-kis mennyiségnél azonnal-beszívódik, tehát tökéletes smink alá is. Tetszik benne, hogy nem tartalmaz parabént-többek közt ezért is vettem meg, +a fényvédelem is plussz pont. :) Ha lehetne, 4 és felet adnék :)

Oriflame Hairx Hajdúsító Szárazsampon

Oriflame Hairx Hajdúsító Szárazsampon
2015. június 21.

Tényleg nagyon jó kis szárazsampon. Előtte drogériásokat próbáltam, azok nem váltak ennyire be. Kellemes illat, dúsító-frissen mosott haj látszatát keltő hatás. Sajnos elég hamar fogy, de lehet csak én fújok túl sokat. A festett hajamat kicsit fakóvá teszi, de ha türelmesen, jól eloszlatom, illetve belemasszírozom a hajba, ezt is el lehet kerülni. A legjobb este használni, így másnapra szép, tiszta hajat kapunk. Próbáltam a zsíros hajra valót is, azt nem szerettem, ez sokkal jobb. Mindenkinek csak ajánlani tudom

Oriflame The One Everlasting Korrektor

Oriflame The One Everlasting Korrektor
2015. június 21.

Szerintem nagyon jó! Természetes hatás, hosszantartó, jó fedés-mind a szemalatti karikákra(amire én minden nap használom, sajnos genetikailag nagyon karikásak a szemeim mindig), mind a pattanásokra. Az ár-érték arány nagyon jó, én is csak ajánlani tudom!

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal

Strep Gyantacsíkok Argán Olajjal
2015. június 20.

Imádom! Egyik legjobb gyantacsík, amit használtam. Ettől az egytől nem pattógzik csak ki az arcom gyantázás után, és a test többi részére-hónalj, bikinivonal- megfelelő. Szerintem annyi a titka, hogy kicsit több ideig kell melegíteni a kézben, mint a többi gyantacsíkot, másképp tényleg alig szedi a szőrt és csak ragacsot hagy maga után. Az illata nagyon jó, főleg a hozzáadott törlőkendőnek. Ami tényleg kicsit durva, de nagyon puha lesz után a bőröm, és nem spórolták ki belőle az olajat-bőven van rajta. Akár kétszer is lehet használni. Többször használtam már, de biztos hogy még újra fogom venni!

Elmiplant Tusfürdő A Bársonyos Bőrért Írisszel és Bergamottal

Elmiplant Tusfürdő A Bársonyos Bőrért Írisszel és Bergamottal
2015. május 11.

Az érzékeny, száraz bőröm nagyon szereti! Hidtratált, puha érzést hagy maga után, a természetes illata mesés, még később is érződik. És az ára is teljesen okés, főleg ahhoz képest, hogy mekkora kiszerelésű. Egészen biztos, hogy még újravenném-ha nem most, az csak a kísérletező szellememnek tudható be:)

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra
2014. július 15.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a sampont. Az illata nagyon kellemes, az elején nagyon jónak tűnt a sampon-szép volt utána a hajam szine, úgy nézett ki, meg leszek vele elégedve-igaz, korpásodott tőle a hajam, de amúgyis hajlamos rá, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam vele. Ám többszöri használat után nagyon szárazzá tette a hajam, gubancolodott, és még hamar zsirosodott is. Nem is használtam el az egész üveggel. Nem hiszem, hogy újra venném. De kap 3 csillagot az illata és a természetes összetevői miatt.

Matrix SoColor.beauty Tartós Hajfesték

Matrix SoColor.beauty Tartós Hajfesték
2014. március 22.

Most festettem be a hajam 7rr+-os árnyalattal(vörös), és nagyon tetszik! Puha és nagyon szép fényes, csillogó lett tőle a hajam. A tartósságáról még nem tudok írni, majd updatelek. Egyedül ami zavar, az az erős ammónia szagja, ami a festék lemosása után se megy el a hajból. Az ősz haj fedésről én nem tudok véleményt mondani, mivel nincs nekem ilyen gondom:) 4 és fél csillagot adnék(az erős ammónia miatt) de mivel nem lehet, így egyelőre 4et adok. Miután a tartósságát is megtudom, lehet módosítok rajta.

Update: Így, másfél hónappal a festés után is szép színe van a hajamnak, sokszor mosás után meg is kérdik, hogy megint befestettem?(Alverde sampont használok). Úgyhogy, azt hiszem megérdemli az öt csillagot :) (csak az az ammónia ne lenne)