tmelcsi73

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj

Clarins Instant Light Lip Comfort Oil Ajak Olaj
2023. július 7.

A Shimmer változatból van meg 3 verzió 04,05,08. Nagyon jól táplál és közben csodásan, szikrázóan csillog.Imádom!

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum
2023. július 7.

Mintákat használtam csak belőle, az én bőröm nagyon szereti.Reggel használtam, kisimította a bőröm és ragyogóvá tette,Ha nem lenne ilyen borsos ára, állandó helye lenne nálam.

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2023. július 7.

Nagyon megszerettem, jól hidratál.Reggel-este használom, már többször újra vásároltam.Rétegezős rutinba jól bele illik.

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum
2023. július 7.

Nagyon jó kis termék, a bőröm nagyon szereti.Reggel-este használom már a többedik üveggel.Rétegezős rutinba jól beleillik, jól hidratál.

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
2023. július 7.

Nagyon megszerettem ezt a fényvédőt, csak jókat tudok róla mondani.Már újra is vettem.

Syoss Pure Volume Micellás Sampon

Syoss Pure Volume Micellás Sampon
2022. május 7.

A legjobb sampon amit valaha használtam. Ettől a sampontól megszűnt a fejbőr szárazságom, nem viszket tőle a fejem.Selymes, puha lesz tőle a hajam.Kellemes illata van,szépen tisztít.Sokszor újravettem és fogom is.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. október 24.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, már többször újra vásároltam. Nekem sokat segített a száraz,vízhiányos bőröm ápolásában. Termálvizes permetet fújok alá, minden reggel így használom.

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2019. október 17.

Imádom ezt a krémet, már többször újravettem, Nyáron használom inkább reggel és este is,számomra megfelelő hidratáltságot nyújt.A hideg időben viszont már kevésnek érzem. Tavasszal ismét újraveszem.

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2019. október 15.

Az itteni ajánlásokra vettem meg. Nagyon szeretem, jól tisztít, nem csípi a szemem. Könnyen lemosható, nem húzódik utána a bőröm, biztos újra fogom vásárolni.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. október 15.

Az itteni ajánlásokra vettem meg az érzékeny bőrömre. Nem szerettem meg, nekem csípi a szemem,nehezen tudom lemosni,nagyon száraz lesz utána a bőröm.Ha végre elfogy, biztos nem veszem újra.