tmelcsi73

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém
2019. október 4.

Kedvenc termékem a márkától. Jól hidratál, még nyáron is tudom használni.Érzékeny bőröm van, de nem okoz problémát.

Avon Anew Hydro-Advance Hidratáló Éjszakai Gélkrém

Avon Anew Hydro-Advance Hidratáló Éjszakai Gélkrém
2019. október 4.

Az egyik kedven éjszakai arcápolóm. Ősztől -tavaszig szoktam használni.A szérumok után viszem fel.Jól hidratál, van, hogy krémet már nem is használok utána.Pihe-puha tőle a bőröm.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. október 4.

Szeretem, nekem is bevált,jól tisztít.Én nem szoktam lemosni. Ez nem csípi a szemem.Egyedül az árával nem vagyok kibékülve.

Maybelline The Burgundy Bar Paletta

Maybelline The Burgundy Bar Paletta
2019. június 2.

Nagyon szeretem ezt a bordós színvilágú palettát. Nagyon jó a minősége, nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. A zöld szememhez nagyon jól áll.

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2019. június 2.

Nagyon szeretem ezt a palettát, a zöld szememhez nagyon jól állnak ezek a színek. Nem azt mondom, hogy mindennapi használatra ajánlom, de aki szereti ezt a színvilágot, annak nagyon ajánlom, nagyon jó minőség.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2019. június 2.

Egyik kedvenc palettám, nagyon szeretem. Tartós, szép sminkeket lehet vele készíteni.Aki szereti a rózsaszínes-barnás árnyalatokat azoknak ajánlom.

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2019. június 2.

KM ajánlásokra vettem meg. Mondhatom a legjobb amit valaha használtam. Kb 2 éve minden szemfesték 1 óra alatt lejött a szememről Megvettem az UD, MAC, TheBalm szemhéjprimert, de nem értem el velük semmit. Ezzel az alappal még este is kiváló állapotban van a szemsminkem.

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2019. május 1.

Rosegold árnyalatban van meg. A bőrtónusomhoz ez passzol a leginkább. Rajtam tartós, nagyon szeretem.

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette

Nabla Dreamy Eyeshadow Palette
2019. május 1.

Az egyik kedvenc palettám. Nagyon jól pigmentált, könnyű eldolgozni.Utazásnál mindig jön velem.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2019. április 17.

Én kb 3 hete használom, nekem nem zsíros a bőröm inkább száraz-kombinált. Nekem alá kell hidratálnom, mert szárít.Legvilágosabb árnyalat van meg, ami nekem világos.Én használok alá egy kémiai fényvédőt is, mert ebből nem tudom felvinni az ajánlott mennyiséget. Gyenge fedése van, de nekem elég a hétköznapokra.