Tmika

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2019. november 22.

Egy idő után úgy kell rázogatni, mint a kifogyóban lévő tollat, viszont nagyon szépen lehet vele dolgozni, és végre vékony vonalat tudok húzni különösebb bénázás nélkül. Lehetne kicsit intenzívebb a színe.

Apivita Ajakápoló Stift, Színezett, Gránátalmával

Apivita Ajakápoló Stift, Színezett, Gránátalmával
2019. november 22.

Enyhén színez, de nekem ez túl rózsaszín. Nagyon jó ajakápoló, de az ára kicsit túlzás.

Artdeco Perfect Color Ajakrúzs

Artdeco Perfect Color Ajakrúzs
2019. november 22.

A Rosewood rouge árnyalatot vettem meg, őszies, szép szín, az állaga finom krémes, kellemes már felvinni is, de nem tartós. Mivel nekem az újrakenegetés amolyan nőcis szertartás, ezért ezt elnézem, de ha rohangálós nap van, erre nincs idő. Meglepően nehéz a csomagolása.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2019. november 22.

Nagyon jó illatú (grapefruit), szétterül a számon, mintha vaj lenne. Hámlaszt, hidratál, reggelre pihepuha lesz a szám, és mivel mostanában sűrűbben használok rúzst, ezt tökéletes alapot csinál neki. Ha este elfelejteném, a sminkelés kezdetekor kenem fel, és mire odaérek, már megfelelően hidratált, és puha az ajkam. Még ha nagyon vastagon kenem fel sem tudom elhasználni az egész tégelyt a lejárata előtt. Újra fogom venni, mert ennyiért egy éven át kitart.

MAC Prep + Prime Lip

MAC Prep + Prime Lip
2019. november 22.

Ez nagyon teszik, és nekem is az a tapasztalatom, hogy nem szabad elsietni utána a rúzs felvitelét, várni kell pár percet. Más rúzsokkal is használom, jól hidratál. Ami miatt két csillagot is levonok, az a csillagászati ára.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. november 22.

Először Velvet Teddy, a Twig árnyalatokat vettem meg, kellemes színek, sajnos tartósságban egyik sem jeleskedik, pedig a MAC alapozóját használom alá, az inkább csak annyiban segít, hogy a matt árnyalat ne szárítsa a szám. Kár, szép nude színek, de többször kell újrakenni, igazítani. Bár az is igaz, hogy ez a rituálé nekem kifejezetten tetszik:) A Rebel árnyalatból egy mini verzióm van, ránézésre gyönyörű sötét bogyós szín, de nem tudom, hány réteg kellene, hogy a számon azt az árnyalatot lássam viszont, mert szimplán felkenve inkább élénk rózsaszín.

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál
2019. november 22.

Ezt megbántam, örülök, hogy csak féláron vettem. Használom, de alig várom, hogy vegyek valami mást. Korábban a Catrice glam&doll szempillaspirálját használtam, azt szerettem, aztán vettem egy bourjois-t, érzékeny szemre, fehér volt a csomagolása. Olyat sajnos sehol nem látok már, pedig azt újravenném, nem egy tonna festéket rakott egyszerre a pilláimra, pont jó volt. Mivel a márka bejött, ezért megpróbálkoztam ezzel, de alig tudom leszedni a keféjéről azt a hatalmas mennyiségű festéket, amit felvesz, és amivel nagyon szép póklábakat lehet csinálni. Ha letörlöm róla, az pazarlás, ahhoz kicsit drága is. Ezt többet nem veszem.

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2019. november 22.

A sheer változatot vettem meg, nem akartam extra csillogást (pearl). Eddig csak az etude house alapozóját használtam, az tökéletes, de igazából ez sem marad el mögötte sokkal. Nem áll össze a festék a redőkben, nem irritál. Akárcsak az etude house primerje, ez is nehezen kinyerhető a végefelé, pedig lenne még benne. Ezért 4 csillag, az ára remek.

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2019. november 22.

Itteni vélemények alapján vettem, és már csak ezt használom. Megtaláltam a nekem tökéletes árnyalatot, jól hegyezhető, megfelelő puhaságú, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Mióta ezt használom, többen is megdicsérték a szemöldököm. Az ára is rendben van.

Laneige Cream Skin Refiner

Laneige Cream Skin Refiner
2019. november 22.

Egy kis üvegcsével van (amolyan deluxe minta), de már úton van a nagy kiszerelés. Folyékony krém, nagyon furcsának tűnt először. Ahogy masszírozom a bőrömbe a folyadékból egy enyhén zsíros érzetű krém lesz, de az én bőrömmel nagyon jól működik, hamar beszívódik, és puhává teszi. Reggelente arctisztítás után a Cosrx hialuronsavas esszenciájával kezdem, aztán jön ez (így ősszel, majd télen jó lesz, nyáron lehet, hogy már nem), és erre rakok bb krémet, semmi gondot nem okoz, sőt, sokkal szebben el tudom dolgozni.