TN82

Regisztráció dátuma: 2013. február 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Dusche & Creme Mit Erdbeerduft

Balea Dusche & Creme Mit Erdbeerduft
2014. április 12.

Nekem is tetszik, állagra másra számítottam, de nem bánom, hogy hígabb. Édes eperillat, egész jól habzik. Nem szárít jobban, mint a többi Balea, testápolózok utána. Nagyon olcsó és nagy mennyiség. Ha elfogy, újraveszem.

Alterra Tusfürdő Gél Hibiszkusz és Fehér Tea

Alterra Tusfürdő Gél Hibiszkusz és Fehér Tea
2013. december 12.

Nagyon jó ez a tusfürdő! Az illata nagyon kellemes, édes teaillat. Frissítő vele a zuhanyzás. Én a narancsos-vaníliás tusfürdőt nem szerettem használni az erős alkoholszaga miatt, de ennél nem érezni. Meglepően jól habzik ahhoz képest, hogy natúr termék. Bársonyos lesz a bőröm tőle, testápoló használata nélkül is jó.

Alterra Krémtusfürdő Narancs & Vanília

Alterra Krémtusfürdő Narancs & Vanília
2013. december 6.

Zselés állagú tusfürdő, ami tusolás közben fehér, krémes állagú lesz. Jól habzik, jó az illata, jó édes. Nem irritál. Kevés is elég belőle egy tusoláshoz.

Lepontoztam az erős alkoholszaga miatt. A hibiszkusz-fehér tea illatúnak nincs alkoholszaga, azt sokkal jobban szeretem használni.

Balea Málna&Citromfű Deo Spray

Balea Málna&Citromfű Deo Spray
2013. december 6.

Nagyon jó, friss, igazi málnaillata van. A dezodoráló hatása nekem kevés, itthonra használom, vagy edzéseken pólóra fújva. 400 Ft-ot nekem megér.

Annyira jó az illata, hogy felpontoztam!

Alverde Kézkrém Tonkabohne

Alverde Kézkrém Tonkabohne
2013. december 5.

A testápolóhoz hasonlóan ennek is tetszik az illata, ami sokáig érezhető. Jól hidratál.

Alverde Testápoló Tonkabohne

Alverde Testápoló Tonkabohne
2013. december 5.

Fehér színű, gazdag krém. Az illata kicsit édes, fűszeres, számomra érdekes, de mindenképpen jó kategória.. Egész gyorsan beszívódik a bőrbe. Nagyon jól hidratált, puha bőrt eredményez. Kicsit érezni az alkoholt felkenés közben, de nem vészes.

Alverde Tusfürdő Tonkabohne

Alverde Tusfürdő Tonkabohne
2013. december 5.

Nekem nagyon bejön ez a tusfürdő. Gél állagú, az Alverde tusfürdőkhöz képest nagyon jól habzik! A tubusból nem folyik, csak nyomás hatására jön ki.
Az illata édes-fűszeres-meleg-friss, egyáltalán nem gejl. Natúr termék, nem okoz bőrirritációt, csak ajánlani tudom! A testápolójával együtt nagyon puha bőrt eredményez.

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej
2013. december 5.

Nekem nagyon tetszik ez a testápoló. Este, edzés után, fáradtan sokszor nincs kedvem még külön testápolózni, ezzel még a zuhany alatt letudom a testápolózást. Egészen jól hidratál, pedig nekem száraz a bőröm ilyenkor télen. Az illata engem a klasszikus Niveára emlékeztet, kellemes. Fehér színű krém, könnyen eloszlatható. Nekem a flakonjával semmi bajom, könnyen tudom adagolni. Az árát teljesen megéri, ha elfogy, újraveszem.

Balea Deospray Brazil Mango

Balea Deospray Brazil Mango
2013. november 21.

A dezodoráló hatása igen gyenge, én csak ruhára fújva használom parfüm helyett. Az illata nagyon jó, nagyon szeretem a mangós dolgokat. 350 Ft-ot megér.

Balea Bodylotion Magischer Winter

Balea Bodylotion Magischer Winter
2013. november 21.

Miskolcon vettem az egyik DM-ben. Nagyon jó, édes illata van, engem inkább valamilyen gyümölcsre emlékeztet, talán mangóra vagy ilyesmi. Jól hidratál. Kicsit lassabban szívódik be, de utána selymes bőrérzetet ad. Az árát szerintem megéri.