tnorazso

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Oxygen Fresh Tusfürdő

Rexona Oxygen Fresh Tusfürdő
2020. április 16.

Jó illata van, kis mennyiségben is jól habzik. Több illatot is ki fogok próbálni.

Aveo Cherry Kiss Folyékony Szappan

Aveo Cherry Kiss Folyékony Szappan
2018. november 22.

Nagyon finom cseresznye illata van, viszont nagyon sok kell belőle, hogy habot képezzen. A többi szappanhoz képest 2-3* kevesebb ideig tartott ki. Az illata miatt 3 pont.

Dettol Aloe Vera és E-Vitamin Kézmosó Gél

Dettol Aloe Vera és E-Vitamin Kézmosó Gél
2018. november 22.

Nagyon szeretem a Dettol termékeket. Ezt a szappant használom jelenleg, könnyen habzik és tisztaságérzetet ad, az illata is kellemes. Biztosan újra fogom venni.

Barnängen Kärlek Kézkrém Érzékeny Bőrre

Barnängen Kärlek Kézkrém Érzékeny Bőrre
2018. november 22.

Kb. 2 hete használom. Az illata nagyon finom, hamar beszívódik. Hátránya, hogy gyakran kell újra krémezni. Ár-érték arányban használtam már jobbat is. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Taft Invisible Power Hajlakk

Taft Invisible Power Hajlakk
2018. november 16.

Az összes eddig használt hajlakk közül ez a kedvencem. Napi használat mellett sem lesz fehér tőle a hajam. Már nagyon sokszor újravettem, és a jövőben sem fogok másképp tenni.

Alverde Családi Tusfürdő Mangó és Füge Kivonattal

Alverde Családi Tusfürdő Mangó és Füge Kivonattal
2018. november 16.

Nagyon finom illata van, de nekem csak 4-es mert nehezen habzik fel.

Rimmel #Insta Flawless Fix & Matte Setting Powder

Rimmel #Insta Flawless Fix & Matte Setting Powder
2018. november 14.

Nagyon szeretem, nem lesz fehér tőle az arcom. Könnyen zsírosodó bőröm miatt vettem, erre a célra tökéletesen megfelel. Újravenném.

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2018. november 14.

Gyantázás során eddig mindig sebes lett a terület, amelyen alkalmaztam a gyantát. Ezt megunva gondoltam kipróbálom a Veetet és nem kellet csalódnom, azóta nem is vennék mást. A szőrszálak könnyen kijönnek, a területen pedig maximum egy enyhe pirosság lép fel.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2018. november 14.

Vastagszálú, töredezett hajamra csoda! A többi fésűvel ellentétben nem akad el és a kihullott hajszálak mennyisége is kevesebb a szokásosnál. Másfajta fésűt biztosan nem fogok venni a jövőben.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2018. november 14.

Kedvenceim a matt rúzsok, többféle márkát kipróbáltam már, eddig ez a legjobb. Könnyű felvinni, hamar szárad, nem kopik gyorsan. Ha elfogy biztosan újraveszem.