toll6565

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

e.l.f. Hypershine Szájfény

e.l.f. Hypershine Szájfény
2013. augusztus 18.

Nekem Blossom árnyalatban van meg, és oda vagyok érte. Gyönyörű fényes lesz a szám, tartós, ára nagyon olcsó,395 ft-ért vettem.Az illata elképesztően finom^^ egyetlen hibája hogy kicsit ragad ezért nem kap csak négyet, de nagyon szeretem

e.l.f. Essential 2 In 1 Szempillaspirál

e.l.f. Essential 2 In 1 Szempillaspirál
2013. augusztus 18.

Nekem fekete színben van és nagyon tetszik. Kicsi keféjének köszönhetően könnyű vele elérni minden szempillámat, gyönyörűen elválasztja és meghosszabítja a pilláimat, tartós és szintén olcsón vásároltam ezt is.

e.l.f. Essential Brightening Szemkontúrceruza

e.l.f. Essential Brightening Szemkontúrceruza
2013. augusztus 18.

Nagyon puha, jól kenhető illetve satírozható is, nagyon tetszik a színe is, és nagyon olcsón vettem, meg vagyok vele elégedve

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2013. augusztus 18.

Szerintem teljesen megfelel a céljára, illeszkedik a bőrömhöz, és sima felszínt biztosít

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2013. augusztus 5.

Nagyon kellemes illata van, szerintem fiataloknak megfelelő, kicsit idősebbeknek már nem annyira jó. Nekem nagyon tetszik, ráadásul nagyon szeretem a rózsaszínt szóval ezért is jó volt :D

Lovely Dark Shine Körömlakk

Lovely Dark Shine Körömlakk
2013. július 9.

Nagy reményeket fűztem ehhez a körömlakkhoz, de kicsit csalódtam. Ugyanis alig foszforeszkál. Gyorsan megszárad, és tartós, de akárhogy próbáltam nem foszforeszkált annyira amennyire kellett volna, akármeddig töltöttem.

Rexona Sexy Deo Spray

Rexona Sexy Deo Spray
2013. július 9.

Kedvenc dezodorom! Az illata miatt is, meg nagyon jó a hatása.Természetesen nem mulasztotta el az izzadást, csak lényegesen csökkentette. Volt olyan dezodorom amit megfújtam és kijött egy tonna, de ez nem jön olyan erősen, tehát tudom adagolni úgymond.Ha sok akkor kicsit porlik de nem számít.

Avon Senses Reflection Tusfürdő

Avon Senses Reflection Tusfürdő
2013. június 20.

Egyik kedvenc tusfürdőm! Annyira jó illata van ami tartós, eléggé krémes hogy úgy mondjam. Annyira nem habzik mondjuk. Akciós volt, ezért próbáltuk ki, és nagyon tetszik. Többfélét is kipróbáltunk.

Astor Soft Sensation Vitamin&Collagen Ajakrúzs

Astor Soft Sensation Vitamin&Collagen Ajakrúzs
2013. június 20.

Az enyém egy nagyon-nagyon-nagyon vérvörös rúzs, és eléggé jó. Hordani nem szoktam, egy alkalom adtán vettem meg, de mikor rajtam volt, nagyon jó volt. Az illata , az állaga, a tartóssága és az íze is (véletlenül megnyaltam) tetszik. Leszedni nehezen tudtam, nem kenődött el, viszont annak ellenére hogy " kalciumos vitaminos cucc", kicsit szárít ezért hidratálni kell utána.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2013. június 20.

Az enyém Kevés festéket vesz föl, olyan keveset, hogy egy fél cm-es vonalat se lehet húzni vele, vagy ha sikerül, az tele van lukakkal. Lassan szárad. A színe viszont szép mélyfekete, de sajnos dolgozni alig tudok vele.