tomposlilla

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Douglas Matte Lipstick Ajakrúzs

Douglas Matte Lipstick Ajakrúzs
2017. február 26.

Nemrég szereztem be a 01-es árnyalatot a Douglesből. 20% kedvezményt kaptam rá, mert volt egy valentin-napi akciójuk, így kb 3000 Ft volt. Nekem nagyon tetszik a színe, egy természetes, nem hivalkodó szín, de mégis kiemeli az ajkakat. Tartósság: ebédet, kávézást kibír, de azért nem marad fönt egész nap. Mondjuk én ezt nem is várom el egy rúzstól. Szerintem 3000 Ft-ot megér, eddig ez a legjobb rúzsom, de többet biztos, hogy nem adnék ki érte.

Max Factor Colour Intensifying Ajakbalzsam

Max Factor Colour Intensifying Ajakbalzsam
2016. május 13.

A joy napokon szereztem be a karamellás árnylatot. Nekem nagyon tetszik, színt is ad és egy kis fényt, nem ragad és hidratál. Ajakbalzsamnak tökéletes! A mennyiséghez az ár tényleg túl sok, talán még féláron is, de egyébként a termék maga szuper jó.

H&M Bearberry And White Daisy Brightening Face Mask

H&M Bearberry And White Daisy Brightening Face Mask
2016. április 10.

A vörösmarty téri h&m-ből vásároltam. A használati útmutató a csomagoláson belül található. Nekem tetszett a pakolás illata és az állaga is (se nem túl híg se nem túl szilárd). Felkenve a gyulladtabb területeket kicsit csípte, de ez 1-2 percen belül elmúlt. Lemosás után még picit ézrődik a bőrön, mintha maradt volna rajta valami, de a használati útmutatóban benne van, hogy lemosás után még át kell törölni az arcot. Nekem összességében tetszett ez a pakolás, de nem biztos, hogy újravenném.

got2b Beach Girl Salt Spray

got2b Beach Girl Salt Spray
2015. július 21.

Elsőre nem sikerült vele hullámokat csinálnom a hajamba. De aztán úgy használtam, hogy hajmosás után fújtam a vizes hajamra. Úgy szárítottam meg a hajamat, hogy közben a kezemmel alulról tartottam a tincseket, hogy minél jobban benne maradjanak a hullámok. Amikor félig-meddig megszáradt a hajam, akkor egy nagy csattal feltűztem, de figyeltem arra, hogy ne egyenesítsem ki a hajamat, hanem maradjanak minél jobban "összetömörítve" a tincsek. Megvártam, amíg teljesen megszárad, kiengedtem és csodák csodájára benne maradtak a hullámok :) Időben sok és picit macerás elkészíteni, de így lehet célt érni. Ja, és szerintem finom az illata :)

Astor Perfect Stay Ajakfilc

Astor Perfect Stay Ajakfilc
2015. július 11.

Akciósan vettem a Rossmannbúl 1250 forintért a 200-as Grenadine árnyalatot. Sajnos valószínűleg rosszat választottam ki, mert valamiért nehezen jön ki belőle a festék. Egyébként nekem nagyon tetszik, ez az első filc, amit használok. A színe a számon picit más, mint a kézbőrömön, de nagyon természetes és visszafogott. A hozzá tartozó ajakbalzsamot tettem alá, így egyáltalán nem szárít, de az egyenletes felvitelhez kicsit bajlódni kell vele. Nagyon tartós.

RdeL Young Kajal Pen Szemceruza

RdeL Young Kajal Pen Szemceruza
2015. július 10.

Nekem a 01 white és a 02 brown árnyalatok vannak meg. Jól pigmentáltak és krémes állagúak, könnyű a felvitelük. Nap végére kopik, főleg nyáron a nagy melegben. Összességében ennyi pénzért abszolút megérte.

Manhattan Long&Swing Szempillaspirál

Manhattan Long&Swing Szempillaspirál
2015. július 10.

Én egy átlagos spiráltól többet várnék, szinte semmi változást nem látok a pilláimon, miután felteszem. Persze annak jó lehet, aki a hétköznapokon szereti a visszafogott, természetes hatást, de én ha már spirált teszek fel, akkor nagyobb változást várok.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2015. június 11.

Már a másodikat használom el. Nagyon szeretem, könnyű felvinni és tartós is és szép erős a színe.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2015. június 11.

Én már évek óta ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. A bőröm kicsit hajlamos kipattogni, begyulladni, de amióta használom sokkal kevesebb a gyulladt pattanás. Csak ajánlani tudom, eddig én ennél jobb pattanás elleni krémet nem találtam.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)
2015. június 11.

Nekem a 109N earth árnyalat van meg. Nem túl pigmentált, de az állaga tetszik és tartós is. Én szemöldök színezőnek használom többnyire, annak nagyon jó :)