Toscana

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2020. június 24.

Egyszerűen imádom. 3 hónapig tartott az "adag" pedig derékig érő és dús hajam van. Most vettem immár akciósan újra, szinte féláron. A pumpás kiszerelés praktikus, az illata pedig csodálatos. Nem találtam hozzá illatában illő pakolást/balzsamot, mivel intenzív így nem merek kísérletezni, hogy egy más termékkel keverjem.. a saját termékcsaládból pedig azért nem használtam eddig pakolást/balzsamot,mert félek túl túl levendula illatom lenne. (Komolyan) Viszont a hajam sem igényli annyira. Azt hiszem megtaláltam A sampont.

Update:
Valami megváltozott az összetételében vagy fogalmam sincs, de elkezdte a hajamat borzasztóan szárítani még úgy is hogy használom az olaját és további hajolajat is az egész hajhosszra Pluszplusz még mintha korpásodni is elkezdett volna. Most kezdtem egy pár hete újra használni mivelhogy pihentettem a fejbőröm egy másik samponnal egy pár hónapot. Azt hiszrm lehet már bánom, hogy visszatértem a használatához..

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Sampon Előtti Olaj Levendulával

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Sampon Előtti Olaj Levendulával
2020. május 14.

Akciósan vettem meg én is első alkalommal mondván, hogy egy próbát megér hiszen a samponját és a balzsamát is használtam már akkor javában.
Hosszú derékig érő, dús hajam van tehát kell cucc rá, nem voltam meggyőződve, hogy ez meddig is lesz elég. Azonban egy 10 ml fecskendőbe szívtam fel az olajból és azzal pontosan tudtam adagolni a fejbőrömre és a hajam hosszára. Körülbelül egy fél évig kitartott úgy, hogy két hetente használtam. Egy pár alkalommal megpróbáltam a samponját és a balzsamot is egyszerre használni vele, mondanom sem kell fölösleges volt és hihetetlenül sok víz kellett ahhoz, hogy kitudjak mosni mindent a hajamból. Viszont csak a samponnal használva eszméletlen állapotba varázsolta a hajam, nem kellett hajvégápoló olaj sem semmi, fényes és erős lett. Zsírosodni sem zsírosodott hamarabb, amúgy is egy héten egyszer szükséges a hajmosás az én esetemben. Abszolút újra vásárlós, kötelező darab, még akkor is ha fáj a szívem mikor kikell fizetni teljes árban. :)

Gliss Kur Oil Nutritive Balzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Balzsam
2020. május 14.

Valóban semmi nagy cucc, teszi a dolgát és körülbelül ennyi. Nagy csodát ne várjunk tőle, talán kicsit zsírosít, de nem annyira vészes. A samponját nem használtam.

Gerovital Stop Acnee Habzó Bőrtisztító Gél

Gerovital Stop Acnee Habzó Bőrtisztító Gél
2020. május 14.

Két alkalommal vettem meg, viszont utólag mindig megbántam. Semmi extra. Nálam eléggé szárított és utána ki is pattogzott a bőröm. Nem lett a rendszeres rutinom része csak néha mikor eszembe jutott vagy nem volt más akkor használtam.

Listerine Coolmint Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Coolmint Antiszeptikus Szájvíz
2020. május 14.

Csíp, mint a 'hájdermennykő':))! Viszont ha akcióban van mindig újra és újra a kosárba került. Nekem személy szerint az illata és az íze a számban valahogy az olcsó kínai műanyag kínai játékokat juttatja eszembe.

Balea Duschpeeling Calm Coco

Balea Duschpeeling Calm Coco
2020. május 14.

Olcsó és jó. Ilyen egyszerű a képlet, az illata Isteni és ahhoz képest elég sokáig érezhető a bőrön. Az állaga valóban kicsit lehetne szilárdabb, de ennyi szépséghiba belefér!

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló
2020. május 14.

A sarkaim az állandó terhelés miatt minden próbálkozás ellenére repedezettek, de abban a már nagyon fájós formában. Van, hogy alább hagy és olyan szépek és puhák aztán meg kezdődik elölről.. kíváncsiságból vásároltam meg ezt a krémet egy bő éve, valami potom pénzért az egészen nagy tégelyes kiszerelését. Lefekvés előtt bőven bekenem, zoknit húzok rá és reggelre a sarkaim mintha babapospiba mentek volna át. Azonban ha két napig nem kenem őket az eredeti állapot egyből jelentkezik. A szagja, merthogy ennek tényleg az van kicsit büdös, de a bőrön eltűnik/elillan. Ez talán a negatívuma az egyetlen. Kíváncsi vagyok, hogy a bőröm meddig fogja bírni

Nivea Micellair Ápoló Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Micellair Ápoló Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2020. május 14.

Akciós volt és a csaj a DM-ben rámnyomta mikor már második nap is ott tébláboltam kitalálva, hogy melyik micellás legyen most kipróbálva... Semmi extra, leszedni amit lekell szedjen, egy bizonyos réteget hagy az ember bőrén amit utána én lemosok; a szemet azt valóban csípi.

Cien Micellar Water Sensitive

Cien Micellar Water Sensitive
2020. május 14.

Ár-érték arányt nézve első osztályú. Szépen tisztít, viszont engem is zavar az a bizonyos réteg amit maga után hagy az ember bőrén és muszáj lemosnom, ha meg nincs lehetőségem rá akkor szabályszerűen zavar és kellemetlen érzés. Azonban nem lett tőle pattanásom sem semmilyen kiütésem. Ezen pumpás megoldása szerintem zseniális, én személy szerint imádom. Ha elfogy végre egy darabig biztos nem fogom újra venni, de a csomagolást megtartom körömlakk lemosó adagolónak. :)

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej
2020. május 13.

Hát egy ideje használom és őszintén vártam mostanáig, hogy megjavul vagy tudom is én, jobb lesz... Hatalmas csalódás ez a testápoló, pedig a körömvirággal nem igazán lehet félre nyúlni vélemény szerint, azonban az az érzésem, hogy ebben annyi körömvirág kivonat van, hogy inkább semmi. Valóban vizes állagú, már már zavaróan. Nem szívódik be teljesen, és az illata amivé válik amiután a bőrre kerül valóban kissé fura, nem mondanám büdösnek, de nem is kellemes. Imádom a Dove termékeit, de ez bosszantóan rosszra sikerült.