Toscana

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej
2020. május 13.

Hát egy ideje használom és őszintén vártam mostanáig, hogy megjavul vagy tudom is én, jobb lesz... Hatalmas csalódás ez a testápoló, pedig a körömvirággal nem igazán lehet félre nyúlni vélemény szerint, azonban az az érzésem, hogy ebben annyi körömvirág kivonat van, hogy inkább semmi. Valóban vizes állagú, már már zavaróan. Nem szívódik be teljesen, és az illata amivé válik amiután a bőrre kerül valóban kissé fura, nem mondanám büdösnek, de nem is kellemes. Imádom a Dove termékeit, de ez bosszantóan rosszra sikerült.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2020. március 25.

Szerelem! Nincs légfrissítőre hajazó illata, nem hagy foltot amelyet nem lehet kifésülni vagy az kezünkkel eltüntetni. Teszi a dolgát, két hajmosás közt megment. A fejbőrömet sem irritálja a Loreal szárazsamponjával ellentétben. Plusz pont, hogy nagyon sokáig kitart.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra
2020. március 13.

Hát hatalmas csalódás. Régebb használtam és akkor bevált, most váltani szerettem volna így vissza kanyarodtam hozzá, rossz ötlet volt. A hajam egy pár heti használat után kiszáradt, fenytelen lett és a tetejébe a fejbőröm kezelhetetlen, korpára hajazó, pattogzó sebes valamivé alakult át. Most próbálom levendula olajos parkolással helyre hozni a fejbőrömet valahogy félig meddig sikerrel. Abszolút kuka!

Balea Pure Energy Tusolóhab

Balea Pure Energy Tusolóhab
2020. március 13.

Az üzletben pont az illat miatt esett rá a választásom, azonban tusolás közben csak arra tudtam gondolni mintha egy random citrusos konyhai tisztítószerrel próbálnám magam tisztára és illatosra varázsolni...

Nivea Urban Skin Detox Fátyolmaszk

Nivea Urban Skin Detox Fátyolmaszk
2020. február 16.

Megvettem mert ajándékba adták forma vagy legalábbis volt valamennyi kedvezmény rá viszont talán jobb lett volna ha helyből nem is veszem meg. Maga a maszk mérete hát őszintén nem tudom melyik kontinensen találna bárki arcára is, inkább lenne túlméretezve, de tudom hogy fed. Az illata/szagja nekem a kórházi fertőtlenítő szereket jutatja eszembe. Nagyon mű, de talán ez volna a kisebb probléma. Ahogy az arcomra felkerült égetett és csípett, mint a f*anc így nem is várok/várhatok semmi eredményt. Végeredmény számomra kuka.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2019. június 17.

Az illata még nem is volna gond, viszont a korpásított nálam nagyon, így maradt cipő pucolásra.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2019. június 17.

Egyszerű nagyszerű, a keféjevel megvagyok teljesen elégedve:)

Yves Rocher Piros Alma Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Piros Alma Hab- és Tusfürdő
2019. június 17.

Szerettem, olyan karácsonyi érzés/illat. A bőröm kivételesen ezen márka termekeitől főleg tusfürdő egyáltalán nem lesz foltos, pöttyös, pici pattanásos. Már csak ezért is max csillag.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. június 17.

Hát bánom már, hogy nem jutott eszembe elolvasni a véleményeket mielőtt megvettem és egyáltalán használatba helyeztem volna és ráadásul beduplaztam volna belőle.
Valami natúrt és jót keresve botlottam bele a DM-be, levendula, teafa, szódabikarbóna ez biztos jó lehet... Mivel kórházban dolgozom és a nap nem áll csak üldögélésből nagy bizalmat szavazva fogtam neki tesztelni, hogy na ez aztán fogja bírni a strapát, a meleget, és az újszülötteket, illetve az anyukákat sem zavarja semmilyen mű illat adott esetben, ha kontaktusba kerülünk. Első 2 hét tökéletesen működött és már ódákat zengve áldottam a napot, hogy betévedtem a drogériába. Aztán innen számítva indult a kálvária: pirosas foltok jelentek meg és még naívan azt hittem, hogy a melltartó sértette/nyomta meg. Aztán a foltok átmentek barnás, pigmentes, hámló, félbe mint amikor gyógyul egy seb, és még akkor sem kapcsoltam, hogy ez a dezodor, mert tényleg használt nem izzadtam, sem semmi szag. Végül már gyakorlatilag a karomat nem tudtam csak felemelve tartani annyira tönkre vágta, szó szerint kiégette a bőröm. Körülbelül "csupán" 3 hétbe került a gyógyulása, jelzem gyógyszeres krémmel és bőrgyógyásszal. És igen a Linalool az egyik okozója amit elfelejtettek érdekes mód feltüntetni, a szódabikarbónának nem igen van köze. Botrányos.

Nivea Deo Stick Fresh Natural 0% Aluminium

Nivea Deo Stick Fresh Natural 0% Aluminium
2019. június 17.

A hozzászólásokat olvasva kicsit megnyugodtam, hogy nem velem van a baj hanem ez a dezodor egy nagy sz@r úgy ahogy van. A golyós verziója helyett gondoltam kipróbálom egy próbát megér, hát nem. Tusolás után használva, egy fél óra leforgása alatt olyan szagot generál az embernek mintha egy hete nem fürdött volna... kár, hogy nem lehet 0 csillagot adni. Illetve azt sem értem, hogy egyáltalán miért gyártják?!