Toscana

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cosmia Arcradír Minden Bőrtípusra

Cosmia Arcradír Minden Bőrtípusra
2018. november 13.

Pofátlanul olcsó ahhoz képest amit tud. Nem karcolja, bántja a bőröm. Utána puha és finom hatást eredményez. Az illatát imádom csak még nem tudtam rájönni, hogy korábban hol éreztem már ❤️ csak ajánlani tudom!

Le Petit Marseillais Hidratáló Tusfürdő Rózsaolajjal

Le Petit Marseillais Hidratáló Tusfürdő Rózsaolajjal
2018. november 13.

Az egyetlen olyan tusfürdőket gyártják amit használni tudok az nélkül, hogy foltos/kiütéses lennék. Szerelem.

Le Petit Marseillais Kamilla és Füge Testápoló

Le Petit Marseillais Kamilla és Füge Testápoló
2018. november 13.

Imádom. Első testápoló amitől nem leszek foltos/kiütéses. Gyorsan beszìvòdik a bőrbe, az illata kellemes és diszkrét. Nagyon szapora, hónapok óta megvan és nem akar fogyni😊

Clean&Clear Miteszer Eltávolító 2in1 Arclemosó és Arcmaszk

Clean&Clear Miteszer Eltávolító 2in1 Arclemosó és Arcmaszk
2018. november 13.

Szárítani nagyon szárít s utólag mindig megbánom, hogy használtam. Én sem erre a minőségre emlékszem tini koromból.. több, mint egy fél éve megvan, még mindig várom,hogy hátha elfogy egyszer.

L'Oreal Paris Skin Perfection Smink és Arctisztító Tej

L'Oreal Paris Skin Perfection Smink és Arctisztító Tej
2018. november 13.

Akciósan vettem a DM-ben. Ez egy csillag.
Nálam átmenetileg ha a szemembe kerül homályos látást okoz és csí, mint a fene.
Az illata kellemes. Ez a másik csillag.
Véleményem szerint semmi olyat nem tud amit a többi hasonló termék.

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal

Ez valami botrányos.
Nagyon kiszáradt az arcom a két évszak között így gondoltam, na itt az ideje valami újat "becsempészni" a polcra a megszokottak mellle; hátha még jó is lesz. Tévedtem. Az arcom gyakorlatilag még a használat napján felrobbant, merő vulkáni kráter lett... Olyan pattanásaim lettek, mint kiskamasz koromban. Most teafa olajjal ápolók hátha.. az alapjáraton kombinált bőrömnek sehogy sem tett csodát.😑

Nivea Hold & Care Hajlakk

Nivea Hold & Care Hajlakk
2018. október 7.

A hajamat egy nagy csomóvá ^varázsolja ^. Teljes pénzkidobás volt, így marad a polc hatában vészhelyzetekre.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. október 7.

Az illata tény, hogy kellemes viszont maximum ennyi a szuperereje... botrányosan viselkedik az ember haján, fehér foltokat/csíkokat hagy maga után bármennyire is próbálja az ember eldolgozni. Maradok a baba púder mellett.