tot.dominika

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2014. november 3.

Hajápolók királynője! Minden fillért megért! Még soha nem volt ilyen szép a hajam hajvasalás után. Puha, fényes, szögegyenes! Aki csak teheti próbálja ki! Én szárítás és vasalás előtt is használtam:)

Avon Supershock Gel Eyeliner

Avon Supershock Gel Eyeliner
2014. július 30.

Vízvonalról sajnos nekem is elmaszatolódik de még nem is találkoztam olyan ceruzával amivel máshogy lett vna. De mégis szeretem mert olyan intenzív mélyfekete színe van amit úgy imádok! Mindenféleképp elhasználom csak majd vigyázok vele:D

Lovely Baltic Sand Körömlakk

Lovely Baltic Sand Körömlakk
2014. július 9.

Imádom, száradás után egész nap a körmömet bámulom! :D Tartósnak is tartós... ha nem csinálok semmit egész nap:D nem tudom miért de nekem mosogatás után szinte egyből lepattogzik:( Valamelyik nap szoliban voltam úgy hogy a kék árnyalat volt felkenve, az uv fény miatt viszont teljesen ezüstnek látszott.. annyira szép volt!!! :É Kár hogy nem csináltak ezüstöt is:)

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2014. július 4.

Az egyik legtovább tartó körömlakkom ebben az árkategóriában, teljesen megvagyok vele elégedve!

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2014. július 4.

Nagyon jó illata van, nagyon gazdaságos, nagyon olcsó:) A hajamnak is jót tesz, viszont van nála jobb pakolás is, persze azok méregdrágák ehhez képest. Mindent egybevéve megérdemel egy 4-est!

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2014. július 4.

Nem gondoltam volna hogy egy avonos alapozó tud ilyen jó is lenni, főleg hogy ez a darab nem is drága. Az enyhén pattanásos bőrömre pont jó a fedése. Felkenés utána szinte egyből mattabb lesz az arc.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. július 4.

Legjobb lemosó amit valaha használtam.

Australian Gold Forever After

Australian Gold Forever After
2014. július 4.

Isteni az illata és órákon át tart. Ha lenne hasonló illatú parfüm biztos vennék :D jól hidratál, sokáig kitart. Bár szerintem egy nagyon picit lehetne zsírosabb is. De még így is remek.

Australian Gold Accelerator Szoláriumozó Krém

Australian Gold Accelerator Szoláriumozó Krém
2014. július 4.

Nem tudom miért de nekem szinte semmit nem használt. Azelőtt jártam krém nélkül is szoliba de legalább ennyire barnultam, mint most ezzel a krémmel. Az illata viszont nagyon jó! Elhasználom de legközelebb biztos más márkát próbálok ki.