TothBia

Regisztráció dátuma: 2016. február 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás
2017. március 21.

Már a lemosása után éreztem, hogy puha és selymes a hajam, ez hajszárítás után is megmaradt sőt még a hajam fényessége is javult. :) Egyetlen apró negatív észrevételem van, hogy kissé zsirosította a hajam,(bár alapból hamar zsírosodik, de mintha a termék miatt még jobban ) ettől függetlenül imádom.A zsirosodás miatt 4 ⭐

Dove Body Milk Essential Nourishment

Dove Body Milk Essential Nourishment
2017. január 11.

Az egyik karácsonyi ajándék csomagomban lapult,azóta minden este lefekvés előtt használom, így ha kicsit többet kenek van ideje jól beszívódni :) Az állaga krémes még sem nehéz. A bőröm érezhetően puhább :)

Oriflame Kétvégű Pattanás- és Mitesszer-eltávolító

Oriflame Kétvégű Pattanás- és Mitesszer-eltávolító
2017. január 11.

Ez a kis kütyü sokkal gyorsabban eltávolítja akár a pattanásokat, akár a miteszereket, mintha kézzel kezdjük el nyomkodni azokat. Akciósan jutottam hozzá pár száz forintért, teljesen megérte. Megszabadított a napokig tartó sebesre nyomkodott látványtól.

Oriflame Love Nature Arckrém Málnával

Oriflame Love Nature Arckrém Málnával
2017. január 11.

A málnás arctisztítóval és arcradírral használom. Nyáron a frissítő málna illata elvarázsol. Könnyed az állaga, hamar beszívódik és nem zsírosít. :) A mindennapi arcápolás rutinom részévé vált.

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó
2017. január 11.

Könnyed, az illatát is szeretem, és a fedése is nagyszerű, könnyen felvihető és nem hagy maszk hatást.

Oriflame The ONE Volume Blast Szempilladúsító Spirál

Oriflame The ONE Volume Blast Szempilladúsító Spirál
2017. január 11.

Én a minden napokban nem használom ezt a terméket, inkább a természetes hatást szeretem. De amikor arra van szükségem,hogy hangsúlyosabb legyen a sminkem akár egy családi összejövetel vagy buli alkalmával, akkor elmaradhatatlan a használata.Imádom! :)

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2017. január 11.

Sötét színű a hajam illetve a szemöldököm is. Miután a kozmetikusom festése napok múltán fakulni kezd, csak előveszem és ismét csodás a szemöldököm.Könnyen kezelhető a kis ecsetek segítségével. Megkönnyíti a mindennapi sminkelési rutint.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2017. január 11.

Utáltam! Mind az illatát, mind az állagát, a kiszerelése is kicsi, és egyeltalán nem praktikus.

Dove Rich Nourishment Krém

Dove Rich Nourishment Krém
2017. január 11.

Az illata tökéletes, azonban az állaga nehéz és kicsit nehezen szívódik, de a bőröm pihe puha lesz tőle :) Éjszakai használatra ajánlom.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. január 11.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom.A keféje tökéletes, az állaga nem ragacsos és csomós, könnyen eltávolítható. A minden napokra tökéletes választás.