tothboglarka

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Frezyderm Koszmó Elleni Olaj

Frezyderm Koszmó Elleni Olaj
2013. január 28.

Korábban feltettem a Könnymentes sampont. Ez az olaj, pedig, amit mellé vásároltam csomagban. Egy tubus elég volt mind a két gyerkőcnél. Sajnos az orvostól kapott csodaszerek nem tüntették el a fejükről a koszmót. Megvásároltam ezt az olajat és valóban már a harmadik használat után csökkent a koszmó mennyisége. Ajánlani tudom mindenkinek...

Frezyderm Könnymentes Babasampon

Frezyderm Könnymentes Babasampon
2013. január 28.

Ezt a képet a webáruházból töltöttem le. Gyermekeimnél már több babasampont is kipróbáltam, de sajnos nem nagyon vált be egyik sem. Utánaolvasgattam az interneten, mert engem zavart, hogy bármilyen óvatosan is mostam a kis hajukat akkor is csípte a szemüket vagy bepirosodott tőle a szemük. Interneten böngészve olvastam, hogy a babasamponok többsége csak érzéstelenítőt tartalmaz, ezért valóban nem csípi a baba szemét, mármitn csípi csak nem érzi, de ettől irritálja a szemét csak a fájdalomcsillapító vagy érzéstelenítő miatt nem érzi, de a szeme bepirosodik. Ez valóban nem a legolcsóbb termék, de elég sokáig elég és ettől még bepirosodni sem láttam még a gyerekeke szemét. Én ajánlani tudom minden hasonló problémával küzdő anyának!

Johnson's Baby Lágy Fürdető

Johnson's Baby Lágy Fürdető
2013. január 28.

Sajnos én nagyot csalódtam a Johnsons termékekben. Mind a két kisbabám bőre kipirosodott és nagyon kiszáradt tőlük. :(

2013. január 28.

Ez a leírás a weboldalon található:
Gyógyszerkönyvi minőségű talkumot, kamilla olajat, kamilla kivonatot és búzafehérjét tartalmaz.

2013. január 28.

Én pelenkázáskor használom a folyékony hintőport. 1990 Ft-ért rendelem az internetről. Nagyon meg vagyok vele elégedve és nagyon nem szeretem a rendes hintőporokat több okból sem, de mivel ez krémes állagú közvetlenül oda kenem, ahová szeretném. Én ajánlani tudom minden anyukának és mind a két gyerkőcömnél ezt használtam/használom. Minőségileg nagyon jó és sokáig elég.