Tothdora98

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. március 11.

Múlthéten vettem egyet IMADOM tokeletes kremes a ceruzaja es maga a ruzs is tokeletes kibir majdnem egy napot és az etkezeseket is eleg jol birja..es csak minimalisan szarit..ma mentem volna venni masik arnyalotot de egy rossmannban sem talaltam akkor ez mar nem is lesz?

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2017. március 11.

Hmm...ma vettem kipróbáltam egyből itthon..háát..nekem nagyon ragacsos szinte összetapad a szám tőle..nekem a 03as friends of glamour árnyalat van és nem sok szìne van a számon..nekem nem jött be :/

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. december 14.

Eddig mindig az essence vagy a Rdel Young filces tusait használtam de meguntam hogy havonta ki kell adnom 1000 forintot vagy többet mert utána már a vége nem fogott..Gondoltam kipróbálom ezt a dm-ben csak 1900forint bár azt hittem ecsettel nem fog nekem menni mert 0 a kézügyességem de ezzel tökéletes cicás tusvonalat tudok húzni! Micellás vìzzel kész kihìvás lemosni de ez csak pozitìvum szép fekete a színe nem maszatolódik nem mászik el sehova imádom!

Balea Frissítő Arctonik

Balea Frissítő Arctonik
2016. november 21.

Imádom,nekem az illata nagyon kellemes a vízálló sminket is le tudja mosni szépen és a szememet sem irritálja

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó
2016. november 21.

Gyorsan szárad,nem túl folyós,passzol a szín és tartós én nagyon szeretem bár már Miskolcon nem kapni sehol sem még van 1 tubussal utána nem tudom mihez fogok nyúlni..:(

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2016. november 21.

Nekem semmit nem csinalt a borommel max szaritotta..a muanyag kefe engem zavar olyan mintha csikarna a boromet es nem jo erzes eddig a fele fogyott el a vegenel updatelek hatha..

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2016. november 7.

Gyorsan kellett valami mert az eddigi Essence alapozomat nem találtam sehol..erre esett a választásom de nagyon megbántam..folyik össze-vissza,sárgás színű és büdös is..

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. november 7.

Szerintem tökéletes és végre egy olyan ami szőkékhez passzol.ez volt az első szemöldökporom nagyon imádom.(ellenben a ceruzája elég gagyi.. :( )

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2016. november 7.

Nekem a szőke hajszínemhez nevetségesen hatott ez a szürkés szín..kevés ideig elég és nagyon puha..

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2016. november 7.

Első ilyen tapaszom volt,páromnak nagyon sokat kiszedett nekem semmit sem nem tudom miért picit csalódott vagyok..szamomra budos is..