tothdyna

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Phi Neroli&Rose Feszesítő Arctonik

Phi Neroli&Rose Feszesítő Arctonik
2018. május 20.

Mióta télen nekiálltam a többlépéses arctisztításnak/ápolásnak, azóta minden nap kétszer ezt lögybölöm magamra. Szeretem az illatát (a jázminos zöldteásnál sokkal jobban, azért is nyúlok inkább ehhez), a csomagolása (nekem már az üveges van) nem a kedvencem, de elfogadom, hogy környezetkímélőbb a műanyag palacknál és már megtanultam kezelni. Sosem húzódik utána a bőröm, mint korábbi tonikoktól, bár tény, hogy ez az első, jobb összetételű választásom, így azokkal nem is lehet összehasonlítani.
Remek darab, ha az ember nem (mindig) vattára öntögeti, pláne sokáig tart, úgy az ára is baráti. :)

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2018. május 19.

Szívem szerint 4/5-nek mondanám, mert az illatát én nem kifejezetten kedvelem, de mivel semmi más rosszat nem tudok ellene felhozni, botorságnak érezném azzal lerontani az amúgy bevált termék pontszámát. ;)
Talán egy picit segít a puffadáson is, bár ezt nehéz megítélni, számomra épp elég, hogy a szemkörnyékem hidratált és ezáltal simább/ránctalanabb is. A megfelelő (nekem baromi kevés, szerintem nincs egy fél pumpálásnyi se, talán mint egy színes gombostűfej) mennyiség eltalálása után (első pár alkalommal mindig megmaradt a krém fele, de csak megtanultam óvatosan megnyomni a fejet) pár perc alatt annyira beszívódik, hogy ne érezzem a "nehéz" krémréteget magamon, akár már sminkelhetnék is. A szempillaspirált ilyenkor mázolom magamra.

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém

PomPom Igéző Szemek Szemránckrém
2018. május 19.

Alapvetően szimpatizálok a márkával, a habkrémeik nagyon beváltak. De ez a szemkörnyékápoló nekem túl sok. Hiába kenek nagyon keveset, sosem szívódik be, ha előtte fújok magamra arcpermetet, akkor sem, pedig száraznak definiálnám azt a területet az arcomon. Néhány hét próbálkozás után feladtam, szerencsére találtam már jobb utódot. (Bár ennek az illatát jobban kedveltem :( )

Burt's Bees Almond Milk Beeswax Hand Creme

Burt's Bees Almond Milk Beeswax Hand Creme
2018. március 25.

Küllemre azonnal szerelem volt (boci szívelő némberként), nagyon tetszett az üveges csomagolás is, szerencsémre a kitett teszter sem volt még belőle buggyant (azóta már többször belefutottam romlott, büdös példányokba mâs BB termékeknél is), így egy gyors próba után már tettem is kosaramba ezt a guszta tégelyt. Ez a harmadik közös telünk, már a harmadik darab végénél járok, nem kérdés az itthoni népszerűsége. Oykor a pasi is megtalálja (a túl sok alternatíva között) és akkor hosszú hetekig ezt kenegeti minden extra száraz terûletére. Nehéz, sűrű, baromi lassan szívódik be, picit mű illtú,de mégis mindig újravevős, mert az egyik legjobb hatású kence, amivel találkoztam. Nem csillagos, de ötös.

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream
2018. március 25.

Nem is értem, miért nem véleményeztem még, pedig öt-hat éve az egyik fő téli fegyverem a totálisan kiszáradt körömágy leküzdésében. Nekem az illata kicsit túlzottan mű, tipikus szúnyog elleni kence szagú, viszont a hatása remek, huszon-harminc perc alatt be is szívódik. Igyekszem csupasz körmös napokon mindig alkalmazni, azt is ápolja. Először a Kanadába kiköltözött barátnőmtől kaptam, a gránátalmás ajakkencével szettesítve (az is szuper termék, a stiftes Carmex mellett abból is mindig van legalább 1 példányom), megtartottam azt a kisebb tégelyt és mindig újratöltöm, ha kifogy. Az van a táskámban, a nagyobb pedig az ágy mellett.
Ha valaki a fenti szettel (vagy a bocis krémmel kiegészítettel) szemezne, azt is ajánlom, tökéletes ízelítő pakk -már csak a hidratáló krémes lemosót kellene hozzá csapni és minden fő kedvencem összeválogatnák! :)

Lush Twilight Tusfürdő

Lush Twilight Tusfürdő
2018. február 20.

Az idei tél slágerterméke nálam ez a tusfürdő, jobban szívelem, mint a Lord of misrule-t, ami számomra is fura! :D
A levendulás énjét sem a flakonban, sem a bőrömön nem tapasztalom, csak egy édes, picit talán tényleg gyantás vanília illatot. Imádom azt is, h ha nem kenek magamra testápolót, akkor délután, edzésre melegítés közben még simán érezni a karomon, nyújtás közben (visszafogottan) szoktam szaglászni is magam. :D
Szuperül hidratálja a bőröm, extra sűrű az állaga, ebből sem kell sok, eredeti áron is megéri szerintem, de karácsony után ezt is félárasították, amitől szívem úgy repesett, h gyorsan vettem egy féllityós, giga flakont belőle. :D

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2018. február 16.

A tökéletes nyári hidratáló krém! :) Hűsítő, pikkpakk beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata, biztosan újra fogom venni (bár még az idei nyarat a tavalyi második tubus felével indítom), imádtam!
A rózsással és a nerolissal vettem együtt, akciósan, remek ára volt így a háromnak (bár alapból is olcsóak a PomPom termékek), a harminc fokban váltottam át rá, aztán szeptember végéig-október elejéig elég volt a hidratálása is.

Ezt bontottam fel másodiknak a csomagból, nem működött a pumpája, írtam nekik, azonnal válaszoltak, hogy hova küldhetnek egy másikat, el sem kérték a rosszat. Csillagos ötös kommunikáció és problémakezelés. Bevallom, 2-3 hónappal később beugrott, hogy mit kerülgetem a fiókban ezt az érintetlen tubust, megpróbálom lepattintani a tetejét, elég gyorsan sikerült is, kikanalaztam egy tégelybe és végül azt is elhasználtam. Ha hamarabb eszembe jut, csak megírom nekik, hogy nem működött és örülök, ha elnézést kérnek és nem is kérek másikat, most így végül extra jól jártam az alap jó deal-en túl. :) Azóta egyedi rendelés kapcsán is egyeztettem velük és újra szuper volt a kérés kezelésük, engem sokszorosan meggyőztek, hogy tőlük vásárolni jó.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2018. február 16.

Tavaly márciusban vettem meg a három virágvizes zselé akciósan csomagot és milyen jól tettem! :)
Ez lett a kedvencem a három közül, pompás illat, gyorsan beszívódik és remekül hidratál. Olyan szeptember vége-október eleje óta használom, most értem az utolsó harmadához. Egy pumpálásnyi elég (még a nyakamra is jut, vagy ha alá kentem szérumot vagy vmi más kencét is még a nyakamra és a dekoltázsomra is jut belőle). Nyárra lehet, h kicsit ez is sok lenne (a rózsás az volt, azt nyitottam ki elsőként), akkorra az én bőrömnek a Hamamelisz volt a tökéletes választás (szuper, matt pofit eredményezett), de mivel ez picit könnyedebb állagú a rózsásnál, 30 fokig biztosan jó választásnak gondolom. Mindenképp újra fogom vásárolni, szuper ár/érték arányú kence. ;)

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2018. február 16.

Tavaly márciusban vettem meg a három virágvizes zselét akciósan 6500-ért és maximálisan elégedett vagyok mindhárom termékkel. Ez a rózsás a "legnehezebb" állagú (a három közül), de még ez is könnyed és gyorsan felszívódik, jól hidratál. Nekem nyáron a 30 fokban lett túl sok, akkor viszont a Hamameliszes mentára váltottam, ami tökéletesen matt pofit eredményezett. Ahogy kikövetkeztethető, 3-4 hónap után hagytam abba a használatát, a harmada maradt meg szerintem, most újra előszedtem, hogy elhasználjam ezt is (vagyis hogy a Nerolissal zárjam a sort), picit változott talán az illata (de lehet, hogy a lenti vélemények hatására képzelem be), a termék még mindig jó, nem tapasztaltam rajta semmi minőségi változást (amit többen írtak). Nem a kedvencem ez a fajta rózsás illat (mondjuk összességében a rózsa sem), de nem mű, nem tolakodó, elfogadható mértékű a krém hatása mellé. ;)

Ár/érték arányban szerintem mindenképp maximális pontot érdemel, ha elfogynak a Nerolit és a Hamameliszt mindenképp újra veszem, de ha épp megint valami hasonló akció lesz, akár erre is újra lecsapok, mert megéri. :)

Lush Prince Charming Tusfürdő

Lush Prince Charming Tusfürdő
2018. január 4.

Az egyik kedvenc tusfürdőm (volt), picit édes, nagyon grapefruitos, a klasszik Lush tusfürdős jegyekkel (szuperül habzik és a bőrt sosem szárítja, az illat pedig utána még jó ideig érezhető magamon). Bízom benne, hogy valamikor visszahozzák (bár még csak néhány hete dobtam ki a flakonját, sokáig őrizgettük az utolsó adagokat -mondjuk szerintem én tavaly tavasszal vettem azt- :D)