tpr

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Adidas Victory League Guarana Stimulating Tusfürdő

Adidas Victory League Guarana Stimulating Tusfürdő
2021. július 10.

Nem győztek meg az adidas tusfürdők, de kíváncsiságból ma párat megszagoltam. Ebben éreztem egy kis kellemes illatot, és szerencsére ugyanaz jött ki zuhanyzás közben is belőle. Nem annyira intenzív, de pont elég, meg is marad valamennyire. A mentolt érezni használat közben.

A flakonon már nincs rajta a Pro Energy, csak a Guarana.

duschdas Noire Férfi Tusfürdő és Sampon 2in1

duschdas Noire Férfi Tusfürdő és Sampon 2in1
2021. június 20.

Nagyon egyedi, nem az ilyen illatokat szeretem általában, de ez mindig jöhet. Szerintem uniszex, feleségemnek is tetszik, de szerinte inkább férfias. Top 10-ben nálam benne van :)

Avon Luck for Him Kölni

Avon Luck for Him Kölni
2021. április 29.

Ma vettem, és meglepődve tapasztaltam, hogy pont olyan az illata, mint amit feleségemtől kaptam kb 20 éve :) Az nem Avon volt, mindenesetre nagyon jó illat, még a nosztalgia-faktort leszámítva is.

Cien Green Harmony Habfürdő

Cien Green Harmony Habfürdő
2021. január 19.

Nem túlságosan szeretem eddig a fenyő illatot, de ez valahogy megtetszett. Nem túlzóan fenyős, talán azért, vagy mert kicsit Felce Azzurra Originalra emlékeztet.

G Bellini X_Bolt EDT

G Bellini X_Bolt EDT
2021. január 15.

A másik Lidl-ös parfüm után vettem ezt. Annál visszafogottabb, kicsit talán tényleg uniszexebb, de tetszik ez is.

G. Bellini No.1 EDT

G. Bellini No.1 EDT
2021. január 15.

Nem vagyok nagy parfümös, de a boltban kíváncsiságból megszagoltam, és tetszett. Majd elolvastam Atter76 leírását, és még jobban megtetszett :) Szeretem, ennyi pénzért végképp megéri.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő (régi)

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő (régi)
2021. január 1.

Férfiként is néha használom, jó illata van. Nem is a fő illata miatt, hanem ami zuhanyzás után megmarad a bőrön. Van, hogy még vmi férfi tusfürdőt is használok utána, mégis érezhető marad az illata.

Nivea For Men Pure Impact Tusfürdő

Nivea For Men Pure Impact Tusfürdő
2020. december 13.

Furcsallom a sok pozitiv velemenyt, reszemrol csak nagy joindulattal 4 csillag. Parszor szagoltam a boltban, de egybol papirragaszto illatra asszocialtam, ezert nem vettem. Az itteni velemenyek alapjan vettem megis, gondoltam hatha zuhanyzas kozben mas lesz az illat (jartam mar igy, de forditott viszonylatban). Hat, vmennyire enyhult, de megis jelen van. Nem okozott kulonosebb elmenyt igy vele a zuhanyzas, bar a zseles allag egyebkent tetszik. A gyongyok nem igazan erdekelnek, max a noket erdekelhetik, akik a parjuknsk veszik :)

Nivea For Men Vitality Fresh Tusfürdő Testre és Hajra

Nivea For Men Vitality Fresh Tusfürdő Testre és Hajra
2020. december 9.

Ez a fajta illat nem tartozik a kedvenceim közé, de zuhanyzás után nagyon jó illat marad a bőrön. Minőségre jó, megkapja tőlem az 5 csillagot :)

Felce Azzurra Uomo Fresh Ice Tusfürdő és Sampon

Felce Azzurra Uomo Fresh Ice Tusfürdő és Sampon
2020. november 22.

Szintén online rendeltem látatlanban, és nem csalódtam. Igaz, nem ez a legkedvencebb Felce férfi tusfürdőm, de mindig van itthon többféle, és változatosságból ez is gyakran sorra kerül. Kellemes és tartós illatú, jó érzésű lesz tőle a bőröm.