trix

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

BeYu Color Touch Lip Biggie Ajakszínező Ceruza

BeYu Color Touch Lip Biggie Ajakszínező Ceruza
2014. augusztus 8.

Nagyon megtetszett a színe kézfejen kipróbálva,ezért megvettem.Nem ajánlom senkinek,katasztrófa!Az ajkam nem ápolja,nem színezi,csak pici fényt ad kb. 15 percre.Pocsék!

2014. július 2.

Néhány hete használom.Gyorsan beszívja a bőröm,megfelelően ápolja és táplálja,ha mindennap használom.Isteni illata van.Biztosan vásárolok még belőle.

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2014. február 26.

Egy hónapja használom,napi szinten.Ezután bátran elmondhatom,hogy nagyon megszerettem.A világosabb árnyalatot vettem meg.Felvitel után igen világos volt ,de néhány perc után tökéletesen igazodott a bőrszínemhez.Nem okozott irritációt az érzékeny bőrömön,a fedése nagyon jó.Ami a hátránya lehet az,hogy nem minden hidratálókrémmel kompatibilis.Ez alatt az egy hónap alatt én 2 féle hidratálóval próbáltam meg használni.Az Eveline hidratáló fölé szinte lehetetlen szépen felkenni,kukacosodik.Viszont a Clinique superdefense fölé tökéletesen sikerült felvinni.Biztosan veszek még ha elfogy.

Panthenol Forte Sampon KeraRice Kivonattal

Panthenol Forte Sampon KeraRice Kivonattal
2013. október 10.

Sajnos nekem ez a sampon nagyon nem vált be,pedig nagy reményeket fűztem hozzá.Heti két alkalommal szoktam hajat mosni,így mindig tiszta volt.Ezzel a samponnal rettenetes zsíros lett a hajam,már 2 nap után vállalhatatlan volt.Hajmosás után úgy állt tőle a hajam,mint egy szénaboglya,kezelhetetlen lett.Nagyon szerettem volna hogy nekem is beváljon,mint itt sokaknak,de se nem nőtt gyorsabban,se nem múlott el a hajhullásom.Csak bosszúságot okozott.Ennyi pénzért azért többet vártam.

Rimmel Colour Rush Duo Szemhéjpúder

Rimmel Colour Rush Duo Szemhéjpúder
2013. szeptember 11.

A dobozában nagyon szép színe volt,de a szemhéjamon szinte semmi sem látszik belőle.Próbáltam alappal,nélküle,szárazon,nedvesen,sehogy sem működött.Két fajtát is vásároltam egyszerre,de többet nem fogok.Teljes pénzkidobás,nem ajánlom senkinek.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2013. szeptember 11.

Nem tudom eldönteni,hogy szeretem-e vagy sem.Néha nagyon kellemesnek érzem az illatát,néha viszont ki nem állhatom.A bőröm egész jól hidratálja,jó állagú,könnyen beszívódik.Sajnos gyorsan fogy.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2013. szeptember 11.

Nagyon finom illatú,számomra tökéletes állagú(jó zsíros).Nagyon szépen ápolja az ajkaimat.Legközelebb is ezt vásárolom.

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2013. szeptember 11.

Két árnyalat van meg belőle,mindkettő nagyon szép,használható szín.Kellemes érzés a számon viselni.Nem szárít,elég tartós,de a 8 órás ígért tartósságot nem teljesíti.2-3 órán át marad meg a számon.Óvatosan lehet vele enni és inni.Én nagyon megszerettem a kedvező ár-érték arány miatt.

Vidal Szamártejes és Mandulás Tusfürdő

Vidal Szamártejes és Mandulás Tusfürdő
2013. szeptember 11.

Először a csomagolása fogott meg,aztán a nagyon kellemes diszkrét illata.Meglepődve tapasztaltam első használatkor,hogy az állaga hígabb,mint az általában szokásos.Ennek ellenére jól habzik és nem kell belőle nagyobb mennyiség mint a többiből.Az illata sokáig érezhető tusolás után,és a bőröm nem szárítja.

Burberry The Beat EDP

Burberry The Beat EDP
2013. április 21.

Nagyon kedvelem az illatát,fiatalos,fűszeres,édes.Hétköznapra kiválónak tartom.
A tartóssága az én bőrömön közepes,kicsit tovább is kitarthatna az illat.Ettől függetlenül nagyon szeretem.
update:A tartóssága valamiért úgy érzem javult,vagy az orrom jött rendbe :),de teljes a szerelem.Javítok 5 csillagra.