trixi.horvath

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jean Paul Gaultier Classique Summer 2012

Jean Paul Gaultier Classique Summer 2012
2013. október 29.

Érdekes, de eddig bármelyik Gaultier parfümöt szagoltam meg, egyik sem tetszett, nekem mind büdi. De a dobozuk nagyon szép, ezé különösen :)

Gucci Premiere

Gucci Premiere
2013. október 29.

Érdekes mennyien nem szeretitek, pedig én nagyon szeretem. Már elsőre megtetszett az illata, aztán a netről meg is rendeltem, mert azt elismerem, hogy elég borsos ára van :)

Skin Tech Purigel

Skin Tech Purigel
2013. október 24.

Bár nekem nincs túl sok pattanásom, de zsíros és érzékeny a bőröm, ezért rendeltem meg múlt hónapban ezt a terméket. Így egy hónapos használat után azt mondhatom, hogy valóban rendkívül hatékonyan csökkenti a faggyútermelést. Illetve számomra nagy előny, hogy az érzékeny bőrömet sem irritálja, hanem inkább megnyugtatja. Teljesen elégedett vagyok!

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2013. október 21.

Imádom <3 és a legviccesebb a dologban, hogy utoljára mikor kozmetikushoz mentem, felismerte rajtam ezt a parfümöt :D

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
2013. október 21.

Én neten rendeltem a 100ml-t kedvező áron, és bár az rengeteg, de hamar elfogyott. Nagyon kellemes, virágos, nem túl "gejj" :)

NeoStrata Clarifying Facial Cleanser

NeoStrata Clarifying Facial Cleanser
2013. október 17.

Nagyjából egy hónapja használom ezt a terméket arclemosásra, nem kimondottan pattanásos a bőröm, de elég érzékeny, ezért volt számomra fontos, hogy irritációmentes tonikot vegyek. Teljesen elégedett vagyok, nem fénylik a bőröm, és nem is irritálja a tisztításkor.

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT
2013. október 17.

Édesanyámnak vettem ezt a parfümöt ajándékba, mert nagyjából egyezik az ízlésünk az illatok terén. Nekem nagyon tetszik, néha csórok belőle egy kicsit, ha otthon vagyok :)

Escada Especially EDP

Escada Especially EDP
2013. október 16.

Nagyon szeretem az illatát, nagyon kellemes. Nem szeretem a túl erős, kirívó illatokat, amiket már messziről érezni, ez nem olyan, nagyon lágy illat. Pont nemrég fogyott el, és vásároltam újra :)

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2013. október 16.

Bár ez elvileg gyerekcucc, de én nagyon szeretem a zöldet, mindig ott lapul a táskámban!

Neostrata Eye Cream

Neostrata Eye Cream
2013. október 14.

Bár a bőröm zsíros, mégis kezdek ráncosodni, főleg a szemem sarkaiban, meg a szám körül - biztos sokat mosolygok - ezért kezdtem el ezt a krémet használni, és nálam nagyon bevált. Látványosan kevesebb szarkalábam van, vagy kevésbé látszanak. Mindenesetre újra jó dolog tükörbe nézni :)