trixyyhprincess

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Inglot HD Perfect Coverup Alapozó

Inglot HD Perfect Coverup Alapozó
2019. január 19.

Kicsit feltem megvenni, mert mostanaban eleg sok “draga” alapozoval befurodtem. De ez tenyleg tokeletes, magas a fedese, hatalmas a szinvalasztek es valoban tartos. Megeri az arat.

Lush Buck's Fizz testkondicionáló

Lush Buck's Fizz testkondicionáló
2019. január 7.

Csodaszer, nem lehet rá rosszat
mondani. Simán leveri a testápolókat, azonnal hidratál, és sokáig érezni az illatát a bőrön, ami nagyon kellemes.

MakeUp Revolution Highlighter Paletta - Beyond Radiance

MakeUp Revolution Highlighter Paletta - Beyond Radiance
2018. április 10.

Szamomra vegyesek az erzesek a termekkel kapcsolatban. En kulfoldon vettem, a testerbe belenyulva azonnal szerelmes lettem, am amikor hazaertem es a megvasarolt termeket kiprobaltam...Mintha teljesen mast kaptam volna.😕 Meg kiserletezgetek vele, majd updatelem, ha erzekelek barmilyen valtozast.

Catrice Galaxy In A Box Holographic Glow Palette

Catrice Galaxy In A Box Holographic Glow Palette
2018. április 10.

Ez valami elkepeszto termek lett a Catricetol, nalam nagy sikert aratott!😍
Feltem megvenni, mert nem olvastam elotte rola semmit, de nem bantam meg kicsit sem. Veszedelmesen gyonyoru csillogast ad, az arcfenyre szepen ratapad a por es egesz nap fent marad. Nagy a szerelem vele, imadom, erdemes volt megvenni.

Lovely Golden Glow Púder

Lovely Golden Glow Púder
2018. március 11.

Amikor megtaláltam, nagyon megörültem neki, hiszen régóta kerestem már olyan púdert, aminek ilyen sötét a színe, de a Catrice “030 Warm beige” árnyalatánál sosem találtam sötétebbet...Eddig!😍 Egyetlen hátránya, hogy eléggé porzik, ezen kívül semmi baj vele, matt és tartós.

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. március 10.

Én highlighterként használom, nem rossz.😃 Viszont örülök, hogy elolvastam az itteni véleményeket, nem gondoltam, hogy a ceruzára kell felvinni a kis csillámos cuccot. Holnap ki is próbálom.😊

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2018. február 5.

Gyorsan beszivodik, cuki a csomagolasa es MENNYEI ILLATA VAN! 🍓😍 Eskuszom, megennem a kezem hasznalat utan. :D

Essence Prismatic Hololighter Stick

Essence Prismatic Hololighter Stick
2017. december 22.

Kissé félve vettem meg az itteni vélemények alapján, de szerintem szuper kis termék. Külön pluszpont, hogy cuki a csomagolása is.

Essence Get Picture Ready! Pórusfinomító, Mattító Primer

Essence Get Picture Ready! Pórusfinomító, Mattító Primer
2017. november 12.

Ez az első primerem, ezért nincs összehasonlítási alapom, de számomra tökéletes!😍 Látható a változás ha használom, sokkal szebb a bőrömön az alapozó, tényleg pórusfinomító. Nekem az illatával és a felkenés utáni tapintásával sincs bajom, nem érzem túl szilikonosnak.
Sajnos beszerezni elég nehéz, Rossmannban és DM-ben esélytelen, még a helye sincs kint a polcokon. Müllerben lehet kapni egyedül, legalábbis én ezt tapasztaltam, pedig végigjártam utána a monori, a debreceni és még a budapesti drogériákat is.

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2017. október 3.

Én ezt a maszkot kimondottan szeretem, szerintem teljesen megéri az árát. Sokáig elég, és a használatával tényleg megszűnik egy időre a száraz bőr.
Külön kedvelem benne, hogy nem kell lemosni, hanem elég letörölni.:)