trixyyhprincess

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2022. július 20.

Nem szokott felpuffadni a szemem alatt, inkább a karikák jellemzőek reggelente. Azokon is halványít, de amit a legjobban szeretek benne, hogy tényleg brutál módon növeszti, és erősíti a szempillákat.😍
Szárító, vagy irritáló hatást nem éreztem, bár én hidratálok utána.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2022. július 6.

Nagyon szépen teszi a dolgát, mitesszeres bőrre szerintem csoda.
Nyilván a tág pórusaimat ez sem tudja eltűntetni, de fényévekkel jobban néz ki a bőröm, mint a használata előtt.
Az elmúlt másfél hétben egyáltalán nem nyúltam hozzá betegség miatt, majd miután jobban lettem és belenéztem a tükörbe, ledöbbentem, hogy mennyire visszatértek a kis mitesszereim..azóta újra rutinozok, és gyönyörűen kitisztította az arcom ismét. Ebből (is) egyértelművé vált, hogy tényleg hatásos szérum.

Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask

Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask
2022. június 22.

Én is a 2x-es verzióját használom, nagyon szeretem.
Könnyen kenhető és lemosható, valóban nem köt meg az arcon, kényelmes viselni.
Vettem hozzá egy spatulát, azzal sokkal egyszerűbb felvinni az arcra és eloszlatni, mint ujjakkal.
Nem égeti vagy irritálja a bőröm, és nagyon szépen kitisztítja a pórusokat. Szerintem megéri beruházni rá, mert tényleg hatásos, és sokáig is elég.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. június 10.

Dupla lemosás második lépéseként használom, és imádom!
Nagyon szépen tisztít, én külön szeretem benne azt is, hogy nem habzik.
Irritációt és bőrproblémát nem okozott, kellemes illata van, és nekem a csomagolása is nagyon tetszik. 💕

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. június 10.

Ő az első ilyen jellegű fényvédőm, szóval nincs összehasonlítási alapom, de úgy érzem, hogy eddig nagyon jól bevált.

- Nem hagy fehér réteget az arcomon.
- Nem irritál.
- Nem okoz semmiféle kiütést vagy bőrproblémát.
- Szépen lehet rá sminkelni.

Ráadásul ezek mellett keveset kell használni belőle egy alkalommal, így ár-érték arányban szerintem teljesen megéri, mert sokáig elég lesz.

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2022. június 10.

Up: Azóta már dupla lemosás első lépéseként használom (utána jön a G&G Jelly Joker), és biztos vagyok benne, hogy sokat hozzátesz a bőröm szépségéhez és javulásához, szóval erre a célra is tudom ajánlani.

Tényleg csoda ez az olaj!
Tegnap reggelre kijött az arcomon pár darab nagyobb méretű patti, persze nem az a fajta, amitől meg lehet szabadulni, kinyomni esélytelen lett volna.
Este, sminklemosás után még áttöröltem az arcom szőlőmagolajjal, és ma reggelre az összes probléma megszűnt az arcomon. Alig hittem a szememnek, általában ezek 2-3 napig ott vannak, akkor is, ha az eddig jól bevált tonikommal kezeltem.
Én Ökokuckóról rendeltem, jó árban volt. Megéri, újravevős lesz.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2022. június 9.

Épp tegnap vettem a dm-ben, szóval nem szűnt meg. 😊
Ezelőtt a Lavozon SPF30 ajakápolót használtam, de azt vettem észre, hogy elég csúnyán szárítja a számat, ezért váltottam erre a termékre. Szerencsére ennél még nem tapasztalok ilyesmit egyáltalán.
Könnyen kenhető, nem fehéríti/színezi az ajkakat.
Kis segítség: A fényvédők között fogjátok megtalálni, nem az ajakápolóknál. 😊

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2022. június 9.

Ez volt az első Olaplex, amit megrendeltem, mert annyi jót hallottam róla.
Én úgy csináltam, hogy megmostam a hajam, utána a törülközőszáraz hajamra oszlattam el egy kis adagot az Olaplexből, és kb. másfél órát rajta hagytam.
Utána ismét hajat mostam, tettem rá leöblítendő pakolást, majd a szokásos hajolajat a végén.
Először elég csalódott voltam, mert szárítás után úgy tűnt, hogy semmit nem hatott az Olaplex, mintha egy eddig használt, olcsóbb pakolást tettem volna rá (ami ráadásul nem is segít).😅 Aztán eltelt egy kis idő, már akkor éreztem, hogy kezdi kifejteni a hatását, de reggelre hihetetlenül puha és sima lett a hajam.😍 Próbáltam összegumizni, és konkrétan kicsúszott a kezeim közül, ami eddig sosem fordult elő, frissen mosott haj ide vagy oda. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.
Kell neki egy kis idő, mire eredményt hoz, nem kell megijedni, ha nem érzitek a változást azonnal.

Up: Azóta többször használtam, és egyre jobbnak érzem a hajam állapotát. Mások is észrevették, hogy szebb lett, és ez fixen ennek a terméknek köszönhető.

Gymbeam Runcollg Hidrolizált Kollagén

Gymbeam Runcollg Hidrolizált Kollagén
2022. május 10.

UPDATE!
Először 3 csillagot adtam neki, de most felviszem 5-re, mert tényleg jó kis cucc.
Másik kollagént iszom mióta ez elfogyott, és így, hogy van összehasonlítási alapom mégiscsak azt kell mondjam, hogy ez hasznos(abb) volt.
Így már csak az ízével volt problémám, de azóta megrendeltem az ízesítetlen verziót, és az tökéletesen iható.

Iszom már egy ideje becsülettel, minden nap, de nem vettem észre semmi extrát sem a hajamon, sem pedig a bőrömön.
Van egy fura mellékíze is, ami nekem nagyon nem jön be. Az elején még viszonylag ihatónak éreztem, de már kicsit nehezemre esik elfogyasztani.
Rosszat ettől függetlenül biztosan nem tett, kipróbálni érdemes, mert nagyon jó áron hozzá lehet jutni általában.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2022. május 4.

UPDATE!
Nem tudom, változtattak-e benne valamit, de már az a kis mellékhatás sem jelentkezik, amit említettem, és a "szaga" is más. Így főleg azt tudom mondani rá, hogy a legjobb hajvitamin, amit próbáltam eddig.

Nekem nagyon bevált ez a kapszula.
Csomagban rendeltem, pezsgőtabival és gumicukorral, egyelőre csak ezt szedtem végig, de már így is látványos a változás.
Valószínűleg hozzátesz a dologhoz, hogy előtte egy hónappal volt vágva a hajamból, de úgy érzem, hogy a kapszula is segített. Szőkített, balayage hajam van, amit vasalok is, majdnem napi szinten, szóval igénybe van véve szegény.
A növekedésével sosem volt probléma, csak sajnos mindig azonnal letört, viszont most látványosan hosszabb, és valamennyivel puhább is. 😍
A negatívum annyi, hogy a mellkasomon pici pöttyök jelentek meg tőle, de hálistennek, el is múltak, rá 1-2 napra, hogy abbahagytam, mert elfogyott.
Most a pezsgőtabikkal fogom folytatni, kíváncsi leszek az eredményre.