TRLinda

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Double Wear Infinite Waterproof Eyeliner

Estée Lauder Double Wear Infinite Waterproof Eyeliner
2020. október 12.

Nekem viszont nagy csalódás,főként,hogy a Lauder az egyik kedvenc márkám.Tavaly karácsonyi csomagban vettem 3 szemceruzát és egy spirált kifejezetten a lila színű szemceruza miatt,a fekete és szürke ceruza pedig nálam alap.Na ez a lila szín így zsákbamacska lett,ha kipróbálom meg nem vettem volna,se a színe nem tetszik,pedig nem élénkre számítottam,de ilyen sötét tónusra sem,a szememet enyhén csípi,a vége a pedig rögtön le is vált.

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"
2020. szeptember 25.

Nagyon nem értek egyet a leírtakkal,de ahogy megnéztem 24 alatti korosztály írt véleményt.Én 47 éves vagyok és nagyon ajánlom ezt a maszkot 40 felett mikor már erősen változik a bőr és az igénye.
Szép egyenletessé teszi,tiszta hatást ad a bőrnek és erősen ránctalanít is,akárki akármit mondd.Ajánlom 40 felett hetente.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2020. február 28.

Nekem se jött be,így,hogy már kipróbáltam sokféle alapozót.Enyhén maszkosít,enyhén beül a ráncokba,az állaga pedig fényben kifejezetten természetellenes.

Nailner Repair Körömgomba Kezelő Stift

Nailner Repair Körömgomba Kezelő Stift
2020. február 28.

Hát 1 hónap után,de ez legalább láthatóan hat.
Hosszú távon nulla.

Revers Cosmetics Colors Day 24h Mineral Foundation

Revers Cosmetics Colors Day 24h Mineral Foundation
2020. február 28.

Számomra teljes döbbenet.Mikor megtehettem vettem nagyon drága alapozókat,de ez jobb az összesnél.Belföldi nyaraláskor egy mezőkövesdi háztartási boltban vettem,ezért a nevetséges árért,úgyhogy szkeptikus voltam.Ugye 47 éves korommal,bár alig ráncosodom,válogatni kell melyik a jó alapozó.Na direkt úgy próbáltam ki először,hogy a drága DM-es alapozó az arcom egyik felére és ez a másikra.
Nem akartam hinni a szememnek,semmi maszkosítás,KIFEJEZETTEN RÁNCTALANÍT és így fiatalít,a hatás és a szín pedig nagyon természetes.A drága alapozó emellett enyhén maszkosított,az állaga emellett természetellenesnek tűnt,úgyhogy ki is kidobtam,ezentúl ezt a fajtát fogom vadászni.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2020. február 27.

Szerintem gyógykrém,mivel volt egy balesetem ,ami számat érintette és nagyon sebes lett,nem egyszerűen csak kiszárította a hideg,durva,hogy egy éjszaka alatt mennyire sokat segített.Nekem gyógyszerész ajánlotta egyébként

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2020. február 27.

Hát az én alig őszülő,sötétbarna hajamat csak a Garnier hajfesték fogta meg,a mahagóni verziot vettem,pedig két jobban felkapottabb és drágább márkával próbálkoztam előtte.Azóta ugyan áttértem a 3.25-ös étcsokoládé színre,elégedett vagyok az eredménnyel.

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték
2020. február 27.

Nahát az én sötét barna,alig őszülő hajamat szinte semennyire sem fogta meg,mahagónira akartam egyébként festeni.Mindössze annyi ha erős napfényre álltam ki volt egy enyhe sötét vöröses fénye.Teljes pénzkidobás,érdekes más olcsóbb hajfestéknél mahagóni hajszínem lett végre 3.ik féle hajfesték próbálkozásnál.

Bioderma Atoderm Nutritive Krém

Bioderma Atoderm Nutritive Krém
2020. február 27.

Bár a tápláló hatás megvan és lehúzni sem akarom,hiszen van Bioderma krémmel csillagos 5-ös tapasztalatom,de többet vártam tőle.

Cantare Colour Szőlőzsír

Cantare Colour Szőlőzsír
2020. február 27.

Nem tudom mire vélni a rossz véleményt,sőt el sem hiszem! Mivel sok méreg drága szőlőzsír csak szárította a szám,ez viszont tökély,azonkívül,hogy nagyon olcsó is.Nekem a sárga változat van meg.