TRMoni78

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Care Intenzíven Regeneráló Kézkrém Glicerinnel és Jojobaolajjal

Avon Care Intenzíven Regeneráló Kézkrém Glicerinnel és Jojobaolajjal
2021. április 10.

Eddig a legjobb kézkrém, amit használok. Nagyon száraz a bőröm, télen néha ki is repedezik. Ez gazdag állagú, mégis kiválóan beszívódó krém, de kell egy kis idő neki. Hosszú távon hat, és illatmentes.

Avon Artistique Oud Grandeur EDP

Avon Artistique Oud Grandeur EDP
2021. április 10.

Különleges illat. Néha beleborzongok, annyira jó, néha meg olyan öreglányosnak érzem, hogy aznap nem is fújom magamra. A tartóssága nagyon jó.

Avon Kíméletes Intim Lemosó Kamillával

Avon Kíméletes Intim Lemosó Kamillával
2021. április 10.

Nekem bevált. Jól habzik, nem okoz irritációt, praktikus a kiszerelése, kellemes illatú.

Oriflame Eclat Femme Weekend EDT

Oriflame Eclat Femme Weekend EDT
2019. július 16.

Tetszik az illat, rajtam nőies, virágos, semmi kellemetlen mellékzönge. Amit az EDT-től várni lehet, 3-4 óra után elillan, szükséges nap közben frissíteni.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2019. július 16.

Elsőre nem tudtam, hogyan használjam a kefét, hogy minden pillát elérjek, és ne kenjem össze magam... kis gyakorlással megoldódott. :) Szépen hosszabbít, nem tapadnak össze a pillák, de a Wow! - hatás hiányzik. Igaz, csak egy rétegben használom. Egész nap tart, nem pereg, nem maszatolódik, lemosóval könnyen eltávolítható.

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2019. július 16.

Nagyon kellemes az illata, és hatásos is, foltot sem hagy a ruhákon. Kedvenc! :)

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2019. július 16.

Kellemes illatú, hatékony, nem hagy foltot. érdemes volt kipróbálni!

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2019. július 16.

Igaz, nem túl szépek az összetevői, de ha fontos, hogy ne legyen izzadság- vagy dezodorfoltos a ruhám, illetve frissnek érezzem magam a nap végén is, ez vált be legjobban.

Avon True Supreme Length Tápláló Szempillaspirál

Avon True Supreme Length Tápláló Szempillaspirál
2019. július 3.

Jó a keféje, könnyű vele dolgozni, viszont potyog... sőt, amikor lemosom, szintén szemcsékben jön le. Igaz, legalább nem mosódik el. Hatásra semmi extrát nem tapasztaltam. Nem veszem újra.

Olivia Natural Geránium-Levendula Krémdezodor

Olivia Natural Geránium-Levendula Krémdezodor
2019. június 10.

Hát, jobbat is használtam már a kategóriában. Nagyon nehezen lehet a tégelyből kivenni és a bőrömre kenni, annyira kemény az állaga. Az illatában egyáltalán nem érzem a gerániumot, de egyébként hozza, amit ígér.