trollkors

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. június 15.

Igazából csak a "tesója" miatt mentem a Rossmanba. Aztán megakadt a szemem ezen, brutálisan aranyos a csomagolása. Sokáig gondolkodtam, hogy haza vigyem-e, de aztán arra jutottam, hogy miiiii hát nehogy már ne legyen holografikus lip topperem, azóta vágyom rá, mióta a Lime Crime piacra dobta. Gondolom már kifutó termék, ahol vettem nem volt teszter, a doboza alapján a Horn Dust volt a legszimpatikusabb, így bízva az égiekben, hogy a beltartalom is tetszeni fog, haza jött velem. Ugyanannyiba került, mint a K lips.
Otthon azonnal neki estem, a ceruzát félre löktem 'van egymillió szájceruzám, unalmas, kit érdekel' címszó alatt, felkentem a kedvenc matt nude rúzsomat, rá a toppert, és... Most ez mi?! Tényleg??? Ezért pénzt kérnek?! Semmi holo, csak hatalmas csillám-csomók. A végeredmény nekem túl olcsó és közönséges hatású volt. Biztos velem van a baj. Feljöttem ide olvasgatni, és csalódottan konstatáltam, hogy sajnos nem, ez tényleg olyan, amilyen.
Na, akkor lássuk a ceruzát, bár mi újat lehetne mutatni ilyen téren?
*dobpergés* Én ilyen gyönyörűséges színt még nem láttam! Teljesen szerelmes vagyok! Puha, metálos-csillogós finishű, mégis szolid, nem kopik, nem kenődik, imádom!
- Ha valaki tud ilyen színű rúzst, légyszilégyszi ossza meg velem a márkáját és lelőhelyét, mert menthetetlenül belezúgtam! :D -
A pontozással bajban vagyok. A lip topper miatt vettem meg, ami szerintem egy nagy nulla, egy vicc, talán a szemhéjamra elkenegetem nagyon glam csillámpónis napjaimon. De ott van a ceruzák ceruzája, ami nekem az ötös skálán hat pontos. Az is előfordulhat, hogy csak miatta betárazok még egyet, míg kapható, tényleg iszonyatosan tetszik.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2018. június 15.

Ceruzák közül a legjobb, amit próbáltam. Nem tépi ki a szemöldököm, viszonylag tartós, egész könnyű vele dolgozni, a kis kefe praktikus, a színt is sikerült eltalálnom, és sokáig elég volt, annak ellenére, hogy elég puha, szóval minden használat előtt kihegyeztem, hogy precízebben tudjak vele rajzolni. Tavaly ősszel vettem, tegnap fogyott el, szerintem ez az első szemöldök "cucc", amit teljesen elhasználtam. Azért kicsit mérges voltam, mikor reggel indulás előtt szerettem volna használni, és faragás közben rádöbbentem, hogy a ceruzatest az utolsó 4-5 centije üres. :D
Szerintem újra veszem, amíg nincs más, vészmegoldásnak jó, de most szeretném kipróbálni az ABH pomádéját.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. április 3.

A márka nappali arckrémét használom már egy ideje, és imádom. Legutóbbi dm portyám közben fedeztem fel a kézkrémet, és a testápolót is. Gyorsan utána olvastam itt, és olyannyira meggyőzőnek bizonyultak a pozitív vélemények, hogy mindketten haza jöttek velem. A kézkrémet nem tudtam megváratni, éppen nagyon csúnyán ki volt száradva, repedezve a kacsóm, úgyhogy a kocsiban gyorsan fel is avattam. Ugyanarra az illata számítottam, mint a hidratálónál. Ekkor ért az arcul csapás. Méghogy ez kellemes, meg finom illatú?! :D Úgy voltam vele, hogy akkor ezt gyorsan felejtsük is el, én nem bírom ezt a "szagot", de már másnap visszatértem hozzá, mert ez volt az egyetlen, ami nem csípte a nagy hidegben véresre repedt kezemet. Reggel pihepuha bőrrel ébredtem, a szörnyű szárazság szinte nyom nélkül eltűnt. Szépen lassan, észrevétlenül megbarátkoztam az illatával. Általában éjszakára használom, szerintem már el sem tudnék aludni, ha nem kenem be vele a kezemet, de volt már rá példa, hogy nappal is igénybe vettem. Gyorsan beszívódik, és remekül hidratál. Ahhoz képest, hogy az elején mennyire viszolyogtam az illatától, most állandóan a kezemet szaglászom, mint valami hülye. :D

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2017. április 7.

Update: Azóta is használom, és még mindig imádom ^^ A hajam gyönyörű, fényes, és pihepuha lesz tőle, és mintha kevésbé zsírosodna. Ha elfogy, mindenképp újra veszem!

Pontosan ugyanúgy jártam, mint eszternemeth96! :D Nem tudom, ugyanott vásároltunk vajon vagy így etetik be a sietős emberkéket. Épp a buszomra tartottam, beugrottam a dm-be, szükségem volt néhány holmira, gondoltam beruházok egy hővédőre is, csak a kiírást néztem, lekaptam és fizettem, és csak itthon jött a döbbenet, elég mérges voltam, de kipróbáltam, és tényleg szuper. :D

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj
2017. április 7.

Update 2017.04.07.
Gondoltam jó lesz majd elkenegetni a fülemre (fültágítóm van, és a mindennapi 2x-es fertőtlenítéstől kicsit ki szokott száradni a fülcimpám). De nemhogy hidratálta volna, konkrétan nagy darabokban kezdett hámlani tőle a bőröm! Pedig többször is megpróbálkoztam vele, annyira szerettem volna szeretni...Kuka.

Ó, basszus. Először csalódtam Balea termékben, el kellett volna olvasnom a véleményeket mielőtt megveszem. :( Az illata és a csomagolása tetszik, bár nehéz kinyitni, a hidratáló hatása nulla, és nagyon folyós, ragacsos, idegesít ha a számon van. Nyáron csak éjjelente használok hidratálót, nem szokott gyakran kiszáradni az ajkam, de nem rég Ausztriába költöztem, gyakran van hűvös, esős idő, így ez landolt a kosaramban, gondoltam Balea- biztosan jó lesz. A könyökömre, és a száraz területekre elhasználom, de ajakápolónak semmiképp. Vissza térek a jól bevált Alverdés hidratálóhoz.

Oriflame Essentials Tápláló Arckrém Makadámdió-Olajjal

Oriflame Essentials Tápláló Arckrém Makadámdió-Olajjal
2017. február 8.

Sajnos nem jött be. Karácsonyra kaptam a nővéremtől, de összesen háromszor használtam, és mindegyik alkalommal nagy, piros, égő, viszkető kiütések jelentek meg az arcomon és a nyakamon reggelre, eddig ilyet egyetlen krémnél sem tapasztaltam. Az érzékeny bőrű édesanyámnak már oda sem mertem adni, hogy próbálja ki, a dobozka tartalma a kukában landolt. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be, mert az illata és az állaga nagyon tetszett. A kis tégelyt megtartottam, mert szerintem baromi aranyos, de ennél többet nem nyújtott a számomra :(

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2016. október 11.

A 08-as, gyönyörű, őszies, bordós árnyalata van meg, teljesen szerelmes vagyok a színébe! Mattnak nem matt, halvány, bársonyos fénye van. A tartósságára is 2 pontot adnék, viszont a színe miatt nem vagyok rest újra kenegetni, az ára is kedvező.
Az illata meg... Nézzetek hülyének, de szerintem teljesen olyan, mint a zselés szaloncukor, legalábbis valami nagyon édes, gyümölcsös dolog :D

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal
2016. szeptember 23.

Az illata isteni, az ajkaimra tökéletes, máshova nem próbáltam, egyszerűen imádom! Több is van belőle itthon, fekete ribizlis, mandulás, kókuszos, és cseresznyés :)
Update: miután mindet elhasználtam, rájöttem, hogy függőséget okoz. Igen, sajnos sokáig tartott :D Nem veszem újra, borzalmasan kiszárította a számat. Kettő csillagot kap az illata miatt.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2016. szeptember 23.

A kedvencem. Imádok kísérletezni, de ajakápolóval ezentúl nem fogok, néhánnyal már befürödtem a közelmúltban, rájöttem, hogy Ő lesz az igazi. (Na jóóó, azért még szeretnék beszerezni egy Eos-t, mielőtt örökre össze kötöm az életem ezzel :P)
Minden este használom, reggelre olyan pihepuhák lesznek az ajkaim, hogy a párom nem győzi puszilgatni :) Mindenhol tartok belőle egyet, ahol többször megfordulok, a szüleimnél, a párom szüleinél, az albérletben, és természetesen a táskámban is mindig van egy; ha hideg, szeles az idő, pillanatok alatt rendbe teszi az ajkaimat. Imádom az illatát, az állagát. Bár nekem nem pont ez van meg, hanem a "Bio-Calendula" változata, itt kint csak ezt találtam, de csak annyi különbséget vettem észre, mintha ez a bio kicsit keményebb lenne, színre, illatra, hatásra ugyanaz. :)

RdeL Young Folyékony Szemhéjtus

RdeL Young Folyékony Szemhéjtus
2015. május 2.

Minden nap használok szemhéjtust, így volt már alkalmam kipróbálni néhányat. Zselés, filces, ecsetes, volt már mindenfélém. Ezt (illetve a vízálló változatát) eredetileg csak azért vettem meg, mert gyorsan kellett valami, amíg megérkezik az Oriflame-ből rendelt tusom. Eléggé olcsó volt, így nem fűztem hozzá nagy reményeket. Kellemeset csalódtam! Nagyon tartós, nem kenődött el a nap végére sem, nem morzsolódott, nem potyogott, ami egy csoda, hiszen az én szemhéjamon nagyjából fél óráig maradnak meg "új" állapotukban a tusok, szemhéjfestékek alap nélkül, kenődnek, felragadnak, csomósodnak, de ez....! Szép mélyfekete, gyorsan szárad, és szerintem nagyon könnyű vele dolgozni! Gyorsan beszerzek majd még néhányat, mielőtt elfogy :)