trudee

Regisztráció dátuma: 2012. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2016. október 25.

Hosszas kísérletezés után most úgy érzem, ez nagyon bevált. Vízhiányos, pattanásokra hajlamos, érzékeny arcbőrrel rendelkezem és erre a bőrtípusra ajánlották a gyógyszertárban. Hűtőben tartom és nagyon jólesik felkenni a hűvös krémet, hamar beszívódik. Mivel száraz a bőröm és hámlásra hajlamos, folyamatosan kell rá valami védőréteg és ez a krém nekem nem hagy zsíros utóérzetet, hanem pont az egészséges hidratáltság állapotába hozza az arcbőrömet. Nem párolog el hamar, nem olvad le, szóval a reggeli réteg egész nap tart. Plusz nincs benne semmi felesleges anyag, ami irritálná a bőrömet.

Aromax Borsosmentaolaj

Aromax Borsosmentaolaj
2016. február 1.

Nagyon szeretem a természetes illóolajokat, és ez sem kivétel. Pattanásos, érzékeny bőrre vettem elsősorban és nagyon klasszul hűsíti, megnyugtatja a bőrt mitesszereltávolítás után és gondolom pórusösszehúzó hatással is bír. De ahogy látom ezerféle felhasználása létezik még. Az illata pedig fantasztikus.

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza
2016. január 26.

Egy olcsó automata szemceruzát akartam venni és ezt találtam. Szép az árnyalat, viszonylag tartós. Viszont kicsit kemény, volt már hogy használat közben morzsolódott. Nem az igazi, de egynek elmegy.

Miss Sporty Eye Millionaire Vízálló Szemceruza

Miss Sporty Eye Millionaire Vízálló Szemceruza
2016. január 26.

Akciósan vettem, mert barna szemceruza az mindig kell. Olcsó, kommersz szemceruza, átlagos teljesítménnyel, szép az árnyalata és könnyű használni ugyan, de gyorsan kopik, kenődik.

Palmolive Long&Shine Sampon

Palmolive Long&Shine Sampon
2016. január 4.

Az olíva miatt vettem meg, nem annyira nagy szám, elég sok kell belőle, mert nehezen habzik, de egynek elmegy. Önmagában még nem használtam, mindig csak pakolással, így nem tudom mennyire hatékony magában.

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva
2016. január 4.

Ezer éve nem vettem már Garnier terméket, ezt is csak véletlenül, mert csak ez volt a boltban és gyorsan kellett egy sampon. Alapvetően nem rosszabb, mint bármelyik másik sampon, két pozitívumot tudnék kiemelni az olcsóbb samponokhoz képest, amit használni szoktam: jól habzik, ezért nem kell belőle nagyon sok és egészen jól kifésülhető utána a hajam. Továbbá finom az illata is, de az nem annyira lényeges. Egynek nem rossz.

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj
2016. január 4.

Ez a termék tényleg a természet csodája, imádom. Szuper az állaga, isteni az illata, jól beszívódik a bőrbe. Főleg most a jeges téli napokon nyújt kiváló védelmet az arcnak és a kéznek. Egyetlen hátránya, hogy alapos bekrémezés után csillog tőle a bőr egy darabig, de ez valahogy nem tud zavarni, ha egyébként ennyire jó egy krém.

Floren Körömvirágos Testápoló

Floren Körömvirágos Testápoló
2016. január 4.

Olcsó, nagyon gazdaságos és jó. Könnyen beszívódik, nem hagy kellemetlen ragacsos utóérzetet. Fürdés után használom még vizes bőrön és teljesen jól teszi a dolgát, másnap nem viszketek a száraz bőrtől, úgyhogy meg vagyok vele elégedve. Tipikus példája, hogy néha az olcsó, csúnya csomagolású magyar termékek ezerszer jobbak mint a márkás, reklámozott, méregdrága társaik.

Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

2016. január 4.

Ajándékba kaptam és igazából örültem neki, mert bár újabban nem nagyon használok már bolti krémeket, csak természetes olajokat és vajakat, egy kézkrém mindig praktikus és elhasználható, plusz régen próbáltam már Avon terméket. A csomagolás luxusösszetételűnek ígérte, ehhez képest azért van benne parabén, argán olaj meg alig. Az illata kellemes, könnyen beszívódik, bár kicsit ragacsos marad utána a kezem. A hidratáló hatása közepes, olyan mint egy legolcsóbb glicerines kézkrémé. Ár-érték arányban biztos, hogy nem a legjobb.

MosóMami Bio Neem Olaj

MosóMami Bio Neem Olaj
2015. december 18.

A gyulladt pattanásokra kezdtem el használni, egy éjszaka alatt elmulasztja. A fenébe is a gyógyszertári, bolti kencékkel, az egész kozmetikai ipar egy nagy átverés. A teafaolajnál is hatékonyabb szerintem. Tényleg kicsit orrfacsaró szaga van, olyan, mint a fokhagyma. De ez nem fokhagyma, szóval csak meg kell szokni, én már kezdem megszokni a szagát és amúgy is csak ecsetelve szoktam használni, nem az egész arcomra, így teljesen elviselhető.