tsix03

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revers Cosmetics Top One Gel Effect Körömlakk

Revers Cosmetics Top One Gel Effect Körömlakk
2017. november 21.

Barátnőmtől kaptam ajándékba kettőt belőle. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Négy napig bírta a kezemen. A legtöbb körömlakk nem bír többet 2 napnál nálam.

Misslyn Vízálló Szemceruza

Misslyn Vízálló Szemceruza
2015. március 31.

Nagyon jó kis szemceruza. Én a felső vízvonalat húzom ki vele, elég tartós, még a nap végén is ott van és nem "folyik ki" két oldalra, ahogy a többi szokott, szóval meg vagyok vele elégedve. Nem irritál és sminklemosóval könnyen lejön.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2015. március 31.

Update: Azóta máshogy viszem fel és azt kell hogy mondjam, hogy tökéletesen bevált! Catrice púderrel fixálva pedig nem ül meg a redőkben úgy. Már a sokadikat fogyasztom belőle és nem is fogok áttérni másra. Megérdemli az 5 csillagot!

A szem alatti sötétségre jól használható, de a mélyebb karikákra már nem igazán válik be. Viszonylag tartós, de a nap végére megül a redőkben. A világosabbik tényleg már-már fehér. Amíg nem találok jobbat, addig biztosan marad ez.

Remington Keratin Therapy Hajkefe

Remington Keratin Therapy Hajkefe
2015. március 31.

Én nagyon szeretem használni, annyira kócos a hajam, hogy ennél kisebb hajkefével nem is tudok mit kezdeni. A régi fésűimet mindig vizezni kellett, mert elektromos volt a hajam. Ennél erre nem volt szükség csak nagyon ritkán. Eleinte szép fényes volt tőle a hajam, de szerintem a keratin mostanra (több mint egy éve megvan) már "kikopott" belőle, de ettől független még mindig jól lehet vele fésülködni.

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító
2015. március 31.

Számomra nagy csalódás az előző Remington hajvasalómhoz képest. Igaz könnyebben lehet vele göndöríteni. A leírása szerint 15 mp alatt felmelegedik, ami nem történik meg, kb. 1 perc kell neki, ami nem sok, de ezt a régi is tudta, amit 8 éve vettem. Eddig 160 fokon elég volt vasalni a hajam, mert vékonyszálú, de ezzel legalább 180 fokra kell tennem, aminek egyáltalán nem örülök. A legnagyobb problémám pedig az, hogy míg a régitől puha és selymes volt a hajam, addig ettől annyira elektromos lesz, hogy akár konnektorba is nyúlhatnék :( Sajnálom, hogy nem vált be, mert eddig imádtam az összes Remington termékemet!

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló
2015. március 31.

Se nem csodaszer, se nem pénzkidobás, valahol a kettő között. Nekem nem bántja sem a szemem, sem a bőröm, pedig elég érzékeny mindegyik. Amióta használom, azóta azt vettem észre, hogy nincsenek úgy bedagadva a szemeim reggelente. Viszont ezen kívül más nem tűnt fel, a karikáim még mindig megvannak. Sminkelni én tökéletesen tudok rá.

Catrice Velvet Finish Powder with Hyaluron

Catrice Velvet Finish Powder with Hyaluron
2015. március 31.

Egyszerűen imádom! Eddig a Catrice All Matt Plus-t használtam, amit nagyon szerettem, de mivel nem volt a boltban az árn,yalatom, ezért ezt vettem meg helyette. Hát nem bántam meg, sőt! Nincsen maszk hatása, nem érzem, hogy púder van rajtam. Elég tartós, órákon keresztül nem fénylik át, ami nálam nagy szó. Németországi Müllerben vettem 4.95 €-ért.

Rimmel Hydra Renew Multidimenziós Ajakrúzs

Rimmel Hydra Renew Multidimenziós Ajakrúzs
2015. március 31.

A 300-as Electric Plum árnyalatot vettem meg belőle, mikor le volt árazva a Rossmannban. Nagyon szép színe és kellemes illata van. Szeretem használni, igaz nem mindennap, de alkalmakra kiváló.

Astor Soft Sensation Vitamin&Collagen Ajakrúzs

Astor Soft Sensation Vitamin&Collagen Ajakrúzs
2015. március 31.

A 240-es árnyalat van meg belőle, amely egy barnásabb nude árnyalat. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Ha valami csillogósat szeretnék, akkor mindig ezt használom. Kellemes illata van és az állaga is megfelelő. A tartósságát tekintve sem rossz, néhány órán keresztül tart.

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2014. szeptember 2.

Update: már lassan egy éve megvan, sajnos azt vettem észre, hogy napközben eléggé átfényesedik a bőröm, és a szem alatti redőkbe is beleül, így kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

Tartós és szépen mattít, de keveset kell használni belőle, mert könnyen feltűnővé válhat. 3,45 €-ért vettem, annyiért szerintem tökéletesen megérte.