tudatos

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2015. november 7.

Nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz ez a maszk. Kissé nyàlkás, fura állaga van, de egy szavam sem lehet rá, mert a vízhiànyos bőrömet azonnal feltöltötte. A leírásnak megfelelően használtam és remekül bevált.
A rendszeres krémezés ellenére is finom vízhiányos "ráncok" vannak a bőrömön, ha összecsípem, de ez a maszk teljesen feltöltötte.

Batiste Dry Shampoo XXL Volume

Batiste Dry Shampoo XXL Volume
2015. november 7.

Tökéletes! Nemcsak tisztává varázsolja a hajat, hanem hihetetlen tartást is ad neki. Frissen mosott hajon is jól hasznàlható hajtőemelőként, tehát 2in1. Nagyon megéri az árát.

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal
2015. november 6.

Nagyon jó szemkörnyékápoló. Tökéletesen hidratál, nem csípi még az érzékeny, ekcémára hajlamos szemhéjamat sem. Biztosan újra fogom venni.
A kiszerelése egyrészt praktikus, mert az adagolónak köszönhetően nem jut be baktérium a tubusba, másrészt viszont bosszantó, hogy nem tudom, hogy mennyi van még a tubusban, így "egyik napról a másik napra" egyszer csak elfogy. :)
Az illata nagyon kellemes, bár nem kifejezetten igényelném, hogy egy szemkörnyékápoló illatos legyen. :)

Alverde Testápoló Tej Kakaóvajjal és Hibiszkusszal

Alverde Testápoló Tej Kakaóvajjal és Hibiszkusszal
2015. november 6.

Egész jó kis testápoló. Az illata számomra olyan mint a kindercsoki. :) A hibiszkuszt szerencsére nem igazán lehet kiérezni. Nagyon sűrű testápoló, nem egyszerű kinyerni a flakonból. Én mindig vizes bőrre használtam tusolás után, mert így kevesebb elég belőle és könnyebb eloszlatni is. Ellenkező esetben rengeteg terméket kellene magamra kenni, hogy rendesen mindenhol el tudjam oszlatni, ami órák múlva sem szívódik be rendesen.
Ha valaki hozzám hasonlóan odavan a csokis, kakaós testápolókért, azoknak csak ajánlani tudom. Drogériás szinten a többi kakaóvajas testápolókhoz viszonyítva szerintem sokkal jobb, és az összetevői is természetesebbek.

KiwiSun Cocoa Beach Bronzer

KiwiSun Cocoa Beach Bronzer
2015. november 6.

Én imádom ezt a szolikrémet! Szerintem nagyon jól és tartósan barnít. Én minden szolizás előtt ezt használom és már rögtön a használat után látni a barnaságot. Az illata is nagyon finom, gyümölcsös. Már sokféle szolikrémet kipróbáltam, ettől sokkal drágábbakat is, de ez a legjobb mind közül. Alapjáraton nagyon világos a bőröm, de ezzel a krémmel és heti egy alkalom szolizással kifejezetten le tudok barnulni. Csak ajánlani tudom.

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2015. november 6.

Nekem megvan a Candy Kisses 5 darab ajakvajból álló szett. Hát ha ránézek és megszagolom őket, megőrülök, annyira cuki a csomagolása! Hihetetlenül ízléses, finom illatos ajakvajak. De a hatásuk nem a legjobb. A legtöbb fehér színű és nem szívódik be rendesen és nem is hidratál eléggé, de ennek ellenére a csomagolása és az egész The body shop érzés miatt szeretem őket. :D

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2015. november 6.

Szeretem a body shop termékeket, bár nagyon sokat még nem próbáltam. Az tény, hogy kicsit nagy a hype az egész márka körül, de egyszer minden krémmániásnak ki kell próbálnia legalább egy testvajat tőlük:)
A shea vajas testvaja tényleg egy igazi vaj állag, amely a test hőjére megolvad. Nagyon jól hidratál és könnyen bedolgozható a bőrbe, de én minden esetben vizes bőrre használtam. Az illata nagyon különleges. Diós-mogyorós-shea vajas illat, de mellette érződik a parfüm is és összességében számomra egy olyan picit férfi parfümös beütése van, szóval ha valaki nem szereti az ilyen jellegű illatokat, érdemes vásárlás előtt megszagolni, mert megosztó lehet.

Vichy Liftactiv Supreme Szemkörnyékápoló

Vichy Liftactiv Supreme Szemkörnyékápoló
2015. november 6.

Alapjáraton normál bőröm van, de néha átmegy érzékenybe és ekcémára is hajlamos sajnos. A felső szemhéjamon is ki szokott jönni az ekcémám, ami elég kellemetlen, főleg ha valaki rendszeresen sminkeli (vagy ilyenkor inkább sminkelné) magát. Egy ilyen rosszabb időszakban használtam ezt a krémet és borzalmasan nézett ki tőle a bőröm, piros lett és bedagadt a szemhéjam. A patikában azt mondták, hogy van, aki a C vitaminra érzékeny a krémekben. Nálam nem tudom, hogy mitől jöhetett ki ez az érzékenység, de azóta távolról kerülöm a krémet és a márkát is.

Yves Rocher Krémes Alapozó

Yves Rocher Krémes Alapozó
2015. november 6.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Szép, természetes fedést biztosít és ad egy enyhe ragyogást a bőrnek. Egyáltalán nem maszk hatású, problémásabb bőrűeknek lehet, hogy nem a leghatásosabb, de aki egy kis egységesítésre és ragyogásra vágyik, annak tökéletes.
Az illata elég erős, de nagyon kellemes, púderes krém illat. A legvilágosabb árnyalatok is nagyon szépek, széles a választék belőle.

Alterra Haaröl

Alterra Haaröl
2015. november 6.

Nekem a hátközépig érő hajamra elég (ha nem sok!) egy pumpálásnyi. Ez szó szerint egy tömény olaj, nem az a klasszikus hajvégápoló, amit az ember várna. Kicsit elnehezíti a hajat, de ezzel együtt talán egy kis tartást is ad neki. Hajmosás előtti hajpakolásként egész jól működik.
Én alapvetően nem hiszek a hajvégápolókban, mert a száraz, töredezett hajat már semmi nem éleszti újra, csak a hajvágás. Frissen vágott hajon a töredezés megelőzése céljából használom, meglátjuk, hogy mennyire lesz hatásos.