Tudi

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Ben & Anna Deodorant Stick - Persian Lime

Ben & Anna Deodorant Stick - Persian Lime
2019. szeptember 13.

Imádom az illatát, és annak ellenére, hogy alumíniummentes, intenzív edzéseknél sem lesz büdös a hónaljam, ami szuper. Imádom, hogy nincsenek benne káros összetevők.
UPDATE: új csomagolása van a műanyagmentesség jegyében. Ezért papírból készült a csomagolása (ami miatt meg a fákat kell kivágni, de mindegy..) és totál átázik, konkrétan használhatatlan az egész. Az új csomagolásnak köszönhetően egy vékony hengert kell kinyomni az ujjunkkal a tokjából, ami amint hozzáér a hónaljamhoz, vissza is csúszik és így a papír csomagolás peremével dörzsölgetem a hónaljam. Amikor meg többet nyomtam ki, letört a fele.. aztán később, annak a fele... Tuti nem veszek ilyet újra, még keresem az alternatívát.

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00
2019. augusztus 26.

Nekem szerintem ez életem legjobb beruházása. Egy éve használom, szerintem ritkábban, mint kéne és heti egyet kell csak borotválkozni. Szerintem ha betartanám az előírt rendszerességet, akkor még ennél s ritkábban kéne.

Ilcsi Almás Citromos Arctej

Ilcsi Almás Citromos Arctej
2019. június 5.

Nekem nem jött be, sminket se viszi le, csak ha magamra kenek egy fél tubust kb. Biztosan nem veszem újra.

REN Keep Young and Beautiful™ Instant Brightening Beauty Shot Eye Lift

REN Keep Young and Beautiful™ Instant Brightening Beauty Shot Eye Lift
2019. június 5.

Katasztrofális!!! Életem legrosszabb szemkörnyék ápolója. Úgy tünteti el a szem alatti karikát, hogy egy fehéres réteget húz a bőrre, ami egy-két óra múlva viszont darabokban töredezik le a bőrről. Szárítja a bőrt, a ráncokat biztosan nem halványítja. Több olyan krémem is volt már amivel nem voltam megelégedve, de azért mind elhasználtam, hogy ne vesszen kárba. Ez az első, amit nem tudtam elfogyasztani. Mindezt horribilis áron.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2019. május 29.

Nem dobtam magam hanyadt a bőrradírozó képességétől, de egyébként jól eső érzés a bőrömnek, ha használom.

Clinique All About Eyes Rich

Clinique All About Eyes Rich
2019. május 29.

Eleinte szépen hidratál, de aztán valahogy hozzászokott a bőröm és nap végére eléggé kirajzolódnak a kis szarkalábaim. Jó termék, de nem fogom újra venni, túl drága ahhoz, amit tud.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2019. május 29.

Szo-szo.. Szépen hidratál, de az amit írnak, hogy egy heti hidratáló szérumnak elegendő táplást nyújt.. hát azt nagyon kétlem.. egy napi max.. már csak azért sem, mert szerintem ilyen távlatokban semmilyen csoda kence sem hidratál.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. május 29.

Szép egységes lett tőle a bőröm, pedig még csak pár napja használom. Eddig nagyon tetszik.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. május 29.

Nagyon jó áron, nagyon jó termék. Hialuron savas szérumot teszek alá, ami az én bőrömnek teljesen elegendő a hidratáláshoz. Nem csillog tőle a bőröm, ami nagy szó, mivel általában nehezen szívja be a krémeket.

Balea Soft & Clear Anti-Pickel SOS-Gel

Balea Soft & Clear Anti-Pickel SOS-Gel
2019. május 29.

Nekem nem múltak tőle el a pattanások, sőt.. inkább jobban begyulladtak tőle. Bár úgy tudom a szalicil savnak lehet ilyen hatása..