tugabi

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On
2017. február 26.

Ez nem az én tinted szpot rollonom. Nehéz vele szépen dolgozni és egy idő utána már nem is akarsz. Akkor más mást veszel ki a táskából, :-(

Nuxe Krémes Testradír

Nuxe Krémes Testradír
2017. február 26.

Elég gyorsan fogy, remélem nem lopják a tubusból! Nekem száraza bőröm, kellett egy kis testápoló utána. Kellemes illatú és állagú radír én szeretem. Az ára az érték arányához képest kisit magas, így csak a 3 pont.

Salvador Dalí Laguna EDT

Salvador Dalí Laguna EDT
2017. január 4.

Az egyik legcsodálatosabb illat, amit valaha használtam! Rég óta kísérőm a táskámban is természetesen, nem tudom, hogy valaha meg tudnék tőle válni! .-)

Catrice Brow Lifter & Highlighter

Catrice Brow Lifter & Highlighter
2017. január 4.

Nagyon elegáns és szép darab, olyan igazi női táskába való highlighter! Még nézni is élvezet! :-) Csatolakozom az elöttem szólókhoz, nagoyn elégedett vagyok, csupán pont a hightlighter része lehetne kicsit erősebb.

Pupa Eye Blending Brush

Pupa Eye Blending Brush
2017. január 4.

Nagyon kis finom történet, szép eredményt tudok vele elérni!

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2017. január 4.

Szeretem őt is, mert természetes megjelenést kölcsönöz és hosszú ideig látom, hogy színt ad arcomnak. Az összetevőkkel teljesen enm vagyok megbarátkozva, de tudom, ne legyek telhetetlen! :-)))

Pupa Miss Pupa Velvet Matt Rúzs

Pupa Miss Pupa Velvet Matt Rúzs
2017. január 4.

Szeretem, tartós és finom állagú, abszolút szerethető rúzs szép árnyalatokban. kettőt is vettem, egy barnásabbat és egy kicsit babásabbat. Könnyű használni, elég tartósnak bizonyul, egyedül azt vettem észre, hogy kicsit szárítja a számat. Amúgy nagyon szeretem a Pupa termékeket!

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2016. december 16.

Száraz a bőröm, így gondoltam biztosan segít, mert főképp ezzel reklámozta magát sokáig a neutrogena. Amíg rajtam van tényleg jó, de a következő tusolásnál kezdődik minden elölről. Akkor értettem meg, hogy miért amikor megtudtam, hogy a szilikonok és kőolajok csak ideig-óráig segítenek, de ténylegesen nem ápolnak. Amióta természetes olajokból és vajakból előállított testápolót használok, ki is hagyhatok egy-egy teljes test bekenést, mert ténylegesen táplálnak.

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő (régi)

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő (régi)
2016. december 16.

Krémesen kókuszos, nem szárít, kellemes, finom illata van, régebben gyakran vettem. Kicsit már-már túl krémes, mert nehezebb felhabosítani, mint egy átlagos tusfürdőt. Egész testen krémes habot ad, nagyon kellemes vele tusolni!

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Tonik (régi)
2016. december 16.

Az arcomat sajnos kellemetlenül szárította, így nem használtam el. Az illata számomra meglepően kellemes, az plusz pont! Miközben használtam is kevés fogyott belőle, így biztosan sokáig elég!