tugabi

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél
2016. december 16.

Könnyű használni, nem szárít, imádom a csupa eper illatát. Néha kissé szárít, de mindig kéznél van.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. október 10.

Gyakran használom, mert egy jó szemhéjtus. Én elég precízen tudok vele dolgozni, nem kenődik el felvitel közben, jól tart és szép hatása van. Biztosan újra vásárolom!

Palmolive Kitchen Hand Wash Grapefruit

Palmolive Kitchen Hand Wash Grapefruit
2016. augusztus 19.

Nagyon jól tisztít és szagtalanít! A zsírt könnyebben oldja le, mint a többi kézmosó, amit próbáltam, és a szagokat is hatásosabban tünteti el. Rendszeresen újra vásárolom. Egyedül az a baj vele, hogy kicsit szárít.

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs
2016. augusztus 19.

A hatása válozatlanul kiváló, de régen sokkal "tömörebbnek" tűnt és a színe is teljesen más volt. Szinte narancs-vörös kenőcsre emlékszem, most már olyan sárgás-zöldes(?). Lehet hogy a hatása majdnem ugyanaz, de biztosan kevesebb a karotin tartalma.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2016. augusztus 19.

Nagy változást nem láttam használata után, jól tisztít. Nekem olyan semleges termék lett, de sokáig elegendő, ezért 4 csillag!

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2016. augusztus 19.

Sajnos én sem vagyok elájulva a terméktől, az illatát nagyon szeretem, valahogy már alap-illat régebbről. :-) A számat kiszárítja, minél többet használom, csak vészesetekre jó.

Weleda Everon Ajakápoló

Weleda Everon Ajakápoló
2016. május 10.

Természetes összetevői miatt esett a választásom rá. Nem szárad ki utána a szám és nem kell azonnal újra kenni, mint más ajakápolónál. Az illata nem az én esetem sajnos.

Weleda Körömvirág Szappan

Weleda Körömvirág Szappan
2016. május 10.

Kellemes illatú, jól hidratáló szappan. A természetes összetevők szimpatikussá tették számomra, ezért vettem meg. Arcra, testre egyaránt használom, kíméletesen és jól tisztít. A körömvirág kivonat jól ápolja a száraz bőrt!

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2016. május 10.

Korábban használtam ezt a szappant, elégedett voltam vala. Olyan igazi DOVE illatú, ugyanúgy kellemes élmény, mint a Nivea alapkrém, a kék tégelyes. Nem szárított ki és jól tisztított.

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. május 10.

Felejthetetlen gyerekkori élmény az illata és a használata is. Már nagyon nem használom, de megláttam a képét és mindenképpen értékelnem kellett! Nagyon szerettem, még mindig szeretem, de már nem használom, mert figyelek a krémek összetevőire és parafinolaj az egyik fő hatóanyaga, azt pedig már nem szívesen kenem bőrömre. De négy csillag ennek ellenére az előbb leírtak miatt. .-)